189
Action RPG a Monte Christo -tól... egy jópofának ígérkező RPG!
  • timantes
    #149
    milyen realitást vársz egy olyan játékban ahol orkokat gyilkolsz ?? az ilyen hozzászólásokat sose értem....
  • teddymac
    #148
    Megszerzet tárgyakat kinél lehet eladni az elején?
  • Devil_Gy
    #147
    Jah a szinthez igazítást én sem értem igazán mert ugye elég nagy a térkép ahhoz hogy legyenek kül szintű mobszik.
    Harcossal a legnehezebb very diff ben és diff ben. De van 1 jó strat. Kicsit tápold a shadow cuccokat az elején aztán ha elég jó vagy akkor skill renew és harcos powaa. vagy farmold a kicsiket 1 darabig és healre toljál meg a regenre. Elég jókat lehet püffögni :D
    Ha a multi részét rendbe raknák akkor lehet még jövője. Mondjuk nekem a solo is bejön.
  • kHares
    #146
    Nem termelődnek újra, közepes szinten sem csak újraindításnál. Pont olyan mint bármely diablo clone, nem értem mit kell csodálkozni, ez NEM egy rpg. Amúgy meglepően nehéz közepes fokozaton, közelharcosomot gyorsan kiherélik.
    Ez a szinthez igazítás viszont megöli számomra a játékot, már az Oblivionban is a gagyi teteje volt.
  • M.A.D.
    #145
    ...ez a diff. a játék közepes szintje.
  • M.A.D.
    #144
    Mármint "difficult", tehát közepes szinten sem? Mert én ezzel nyomtam vagy 8 órát, és érdekes, hogy mindig visszajöttek már rögtön az ellenek. Azon a szinten pl. lvl7 amin vagyok.
  • csgj
    #143
    még fanatikus fantasy rajongóknak sem érdemes leszedni?
  • j6
    #142
    Nincsenek újragenerált ellenfelek játék közben. Csak az újraindítása után lesznek ismét, mint a többi hasonló játékban is (pl.: Dio 1-2, TQ).
  • M.A.D.
    #141
    Ettől még úgy szar, ahogy van. Semmi realitása nincs. :(((
  • dukey42
    #140
    nod32vel én is szívtam, dög lassú volt, de hamar leesett hogy az .sct fileokat túrja állandóan (lehetett volna annyi eszük hogy nem a "Windows Script Component" kiterjesztését használják a file-aiknak)
  • Drex
    #139
    MAD.. ahogy mondod szánalom..
  • Drex
    #138
    hehh.. ez azé nem semmi.. a mai fejlettségi szinvonal mellet, egy ilyen játékot késziteni, hát ehhez kell valami-féle elmebetegség. Nem is tudom mihez hasonlitani.

    telepités befejeztével kb 10 perc telt el az uninstallig. :D:D

    sok sikert a köv probálkozoknak.

    ps: "NOD32" elég ha az AMON vezérlőpanelon, Beállitások, Kivételek, Hozzáadásnál, telepités elött hozzáadjátok a
    ...:\Data\Paks\Data\Design\Mission\map20bis.sct és utána persze
    ...:\Monte Cristo\Silverfall\Data\Design\Mission\map20bis.sct"
    file-okat. utána menni fog.
  • M.A.D.
    #137
    ráadásul silverfall-nál mindig beakadt a kari. ennyit erről. :(( pedig ez az eng.v.1.15-ös patch-es verzió! a legújabb. :(((( ugye, véletlenül ti(k) is ezt nyomjátok? :( :)
  • M.A.D.
    #136
    ez az rpg úgy szar, ahogy van! :((((((( pedig vártam. az újragenerált ellenfelek már bukás a progiban. a többi is. :((((
  • Drex
    #135
    azé trökkös ez a Trojaival fertözöttnek nyivámitott map20bis.sct

    :D..
  • Gubberx
    #134
    És crack is van hozzá vajon?
  • STFU
    #133
    ultraiso val sikerult de naon nehezen
  • STFU
    #132
    mar a letoltes vegen is aztirja hiba
  • STFU
    #131
    uristen akkor megvagyok atkozva
  • j6
    #130
    Nálad nem jó valami, mert ezt másnak töltöttem fel korábban. Neki jó + én is leszedtem a teszt kedvéért és semmi gond.
  • STFU
    #129
    rosszulvan feltoltve vagy nemtom e se jon rendesen

    valaki tolcse fel valahogy valahova thx
  • YencY
    #128
    Kijött az 1.16-os patch.
  • STFU
    #127
    THX de nem megy, aztirja nincs az arhivumnak vege. pls tolcsd mar fel ugy hogy elotte az sct kiterjesztest megvaltoztatod (pl.: sc_) legyszi
  • j6
    #126
    LINK
  • STFU
    #125
    cs all! vki pls kuldje el a map20bis.sct file-t [email protected] vagy tolcsetek fel valahova thx!
  • Devil_Gy
    #124
    Nah. Konklúzió pár nap után.

    Jó, DE!!! A multi rész siralmas:S a serverindító ember csak a sajár serverén tolhatja ha küldi módot indít. Rengeteg multi bug van. Saját server: 512kbit fel 6mbit le és 2 emberrel már fura dolgokat művel. Undorítóan idegesítő a rengeteg lag és bug. Remélem javítják mert nagyon feel a multi. (lenne)
  • Moyko
    #123
    erről irtam...
  • agyhalál
    #122
    Nekem nincs fent NOD, ellenben legújabb ATi driver van, mégis nagyon szaggat.
    AMD3200+ (2000@2500MHz), 1 GB 333MHz ram, X1950Pro, Vista hun 32bit
  • csgj
    #121
    ez legyen a legnagyobb gondod.....
  • Moyko
    #120
  • Moyko
    #119
    két próbát kapott a game.

    1024 -ben mediummal szaggatt és dobálodzik... ennyit a programozásról
    A grafikusok nem tudták eldönteni hogy celshaded-es legyen vagy ne.. lett ez is az is. (A643200+ 1 GB + GF7900GT)

    holvan már a régi diabló 1-es gyönyőrű kézzel rajzolt inventory, és tárgyak, meg kezelőfelület.. mi ez a hányás? (a divene divinity-t nem is említem mert az a mester mű ebben.)

    Emberek ezt az otvar kezelőfelűletett kell bámultom játék alatt, a tárgyak megrajzolása milyen már,, nyomtak egy shotot a 3d-s rusnya object-ről és kész van?
    HOgy néznek ki a tárgyak leirásai (infobox). Szörnyű.
  • Mr. Perfect
    #118
    Ja sorry, most látom, hogy ez a francia verzióhoz való...
  • Mr. Perfect
    #117
    pl. Innen
  • balee4
    #116
    Az angol nyelvű teljes verzióhoz, honnan tölhetők le a patchek?
  • Gubberx
    #115
    képek
  • Gubberx
    #114
    #108 <---erre tud valaki választ?
  • Mr Bishop
    #113
    Dobjatok pár képet, kíváncsi lennék rá én is ....
  • j6
    #112
    Nem kell NOD-ot letörölni! Csak az AMON ne fusson a telepítés közben. Ha induláskor mégis az a barna képernyő fogad, akkor másold fel kézzel a map20bis.sct-t (esetleg a többit is nézd meg, hogy megvan-e). Egyébként érdemes a vírusírtóban letiltani ezen fájl ellenőrzését, mert a későbbiek során játék közben is lefagy, amikor ezt a térképrészt tölteni be Steelight-ban.
    Újabb verzió se lesz jobb, mert nekem is pl. a Sacred-es (december végi francia verzió + angolosítás) van meg. Ott is ugyanez volt a probléma.
  • steweee
    #111
    hát ennyit nekem nem ér meg. már töröltem mert nem ment nod és antispyware kikapcsolással sem. talán egy újabb verzióját majd letöltöm
  • Gubberx
    #110
    Pedig először nekem is a barna képernyő volt mikor rányomtam hogy start akkor meg a kis üzi hogy a silverfall.exe hibát észlel ezért bal bla bla... ,de utána jó volt hogy ezeket megcsináltam.