1926
  • Landren
    #1446
    Valahogy volt egy ilyen érzésem, a Katari versen után. :(
    Nem lesz egyszerű ez az év.
  • DJ BP
    #1445
    Te meg nem láttad Pasinit hogy rakétázott a pole-ba, majd az élen versenyen, meg az egyenesekben? Hm? Csak kihullott sorban...

    A motor itt se bírja, de nem is gyorsabb a vetélytársakénál, kérdés mi a jó istent csinál az Aspar?
  • mEkLaU
    #1444
    Ezt te abból a két körböl szürted le amit megtett? Vagy Qatarban se volt gyors amikor vezetö helyröl esett ki? A gyors nem egyenlö azzal hogy 10 másodperces elönnyel vezet valaki! Pasininek tavaly két db break-away gyözelme volt!
  • DJ BP
    #1443
    de az a vicc, hogy nem is különösebben gyors, mint tavaly Pasni
  • tep
    #1442
    szegény Talma.......már megint a motor
  • vikuci
    #1441
    ja, bocsi, ezen a téren nem voltam képben, de már tudom
    nem voltam eddig se kétdégbe h jól tudnak menni, de mivel fiatalok ezért máshogy mennek gyorsan, mint 1 érettebb versenyző...szerintem, de ha nincs igazam, akkor mondjátok nyugodtan
  • Miguel125
    #1440
    A két angol kissrácról nem teljesen igaz amit írsz mert Redding azzal a NEM GYÁRI azaz kit-es RSW-vel megy amivel tavaly ment a spanyol bajnokságban, szóval nagyon durva amit ment azzal a géppel. Webb azt hiszem már gyári RSW-vel megy de már vagy 8 2007es RSA van a mezőnybe(Talmának van egyedül 2008-as) szóval az is gyönyörű eredmény volt.
  • DJ BP
    #1439
    ja, teljesen korrekt, így a csatározásokat is jobb lesz nézni, hogy nem utáljuk a másikat :D
  • vikuci
    #1438
    ja, még annyi h sztem Gadea nagyot ment, és tényleg nem szabad Faubelhez hasonlítani, mert nekem nagyon más karakterű embereknek tűnnek, és nem tűnik olyan lenézőnek, csak azért mert ő a spanyol a csapatnál...
    gratu Gadeának
  • vikuci
    #1437
    tuti
  • vikuci
    #1436
    Talmácsi szerepléséhez nem tok mit hozzáfűzni, mindent elmondtatok
    de a fiatalokról... a 2 kissrác, Webb meg Redding, na ők ijesztőek, mert mint az eszetlenek mennek, semmi félelemérzettel és bármikor bárkit kilökhetnek, mert nincs elég tapasztalatuk...és ott vannak az elejébe, mert jó csapathoz kerültek...én tőlük tartok, nem de Rosatól, bár tőle is láttunk már egysmást...
  • Lteebee
    #1435
    Repül egy hatalmasat és ráfogja Talmára:)
  • Randal
    #1434
    Nemtom Faubel mit tett volna a helyében. Talán repül egy nagyot?:D
  • bigapó
    #1433
    ez mind a sokéves tapasztalatának és a motorozásról tanultaknak köszönhető. a motor-beragadást meg egyenesen az Édesapjától tanulta, mármint azt, hogy miből lehet megérezni pillanatokkal előbb a ragadást, és hogy azonnali kuplungolással lehet elkerülni a hatalmas bukást.
  • JGTC
    #1432
    Talmácsi Gábor nyilatkozata:

    "Nehéz szavakat találnom, hiszen remekelt a motorom tizennégy körön át. Négy körrel a vége előtt éreztem, hogy megragad a blokk, csodával határos módon sikerült versenyben tartanom magam. Amikor már azt hittem, hogy minden rendben lesz és vissza tudok zárkózni a többiekre, akkor ismét beragadt a motor és további helyezéseket estem vissza. Végül tizenkettedik lettem, amiért négy pontot adnak, de ettől nem vagyok boldogabb. Még nem tudjuk a hiba pontos okát, csak azt, hogy nem szerelési gond okozta a malőrt. Gratulálok a csapattársamnak Gadea-nak, aki sérülten is remek teljesítmény nyújtott és megnyerte a nagydíjat. Elkeseredésre semmi okom, mert ma sokáig nagyon jó volt a gép, Jerezig kijavítjuk a hibát és újra a pódiumért csatázhatok majd."

  • JGTC
    #1431
    helyes sírás 1
  • JGTC
    #1430
    Nem egy dráma, azt mondom h inkább most legyen ez mint késöbb, szó mi szó megmutatta h ki a Világbajnok! Leverő Őket sztem is, nem lesz itt akkora csata mint tavaly soka fiatal...
  • Miguel125
    #1429
    Helyzetjelentés:

    Andrea admin írta:
    sziasztok!
    Sikerült beszélnem a fiúkkal és a következő a helyzet:
    Minden remek volt, élvezte Talma a versenyzést. Azt mondta élete egyik lgjobb küzdelme volt beülről. Úgy ment, ahogy szeretett volna, végig koncentrált volt.
    Aztán egyszer csak megragadt a blokk...óriási szerencse és lélekjelenlétnek köszönhető volt, hogy ki tudta kuplungolni és nem lett nagyobb gond. Majd visszaesett a 7. helyre és ott még egyszer megragadt a blokk, amit szintén kikuplungolt és behozta a gépet a 12. helyre, megmentve 4 vb pontot.
    Ami eddig biztosnak tűnik, hogy nem szerelési hiba okozta a technikai problémát, de alapos kivizsgálás következik, hogy fényt derítsenek az okokra.
    Next time...
  • Lteebee
    #1428
    Gadeat nem hasonlítanám Faubelhez, aki, lássuk be, egy bunkó.
    Annyiban mindenképp hasonlítanak, hogy nem beszélnek angolul:)
  • Peppus
    #1427
    Előfordul az ilyen. Én inkább attól félek, hogy túl sok a kis hülyegyerek a mezőnyben, mint ez a Rosa. Tavaly is mindenkinek nekiment, inkább miattuk úszhat el a VB. Mert akkora kihívás most nincs mint tavaly. Hiányoznak a nagy nevek. Gadea sérülten otthagyott mindenkit simán. Megérdemelte szerencsétlen a győzelmet.
  • Istencsászár
    #1426
    Azért Gadea-t sem kellleirni, csak most nehogy elhiggye h ő a No1 mivel ő vezet jelnleg, kitudja h egy Spanyol fejében mik fordulnak meg:)
  • Lteebee
    #1425
    Remélem, nem Gábor lesz 2008 Pasinije!
  • REALista
    #1424
    De szerencsére Smith még pontot sem szerzett...
  • AudiQuattro
    #1423
    Igyvan!!!!!!!!!!!!Szar techinka
  • Szabi84
    #1422
    a kurva életbe pedig meglett volna
  • desigo
    #1421
    Big respect Gábornak!
    Kár,hogy a technika megadta magát :(
  • REALista
    #1420
    picsába...pedig nagyon jól ment...:S
  • desigo
    #1419
    nah lassan start...
  • JGTC
    #1418
    Talmácsi Gábor nyilatkozata:

    „Nem a levegőbe beszéltem, amikor az első időmérő után azt mondtam, hogy tudok sokkal jobb időt is motorozni. Éreztem, hogy a rengeteg teszt és munka eredményét meg kell tudnunk mutatni a világnak. A szerelőim és az Aprilia mérnökei is így álltak a dolgokhoz, és javítani tudtam az időmön és a rajt pozíciómon is. Holnap egy izgalmas verseny elé nézünk, ahol Smith és Di Meglio lehetnek a legnagyobb riválisaim. Hosszú lesz a tizennyolc körön át koncentrálni, főleg az esti körülmények között, meglátjuk kinek megy majd a legjobban. A mai második helyezésemet minden kedves hölgy szurkolómnak ajánlom, akiknek örömet tudtam szerezni nő napon.”

  • JGTC
    #1417
    De holnap megismétlik nem? [6kor végez] :(
  • vikuci
    #1416
    holnap este 18.00ig mindenki másszon a tv elé és rejtse el a távirányítót a veszélyes családtagok elől , mert az idei első MotoGP futama lesz! mind2 csatorna leadja, szal nyugi
  • REALista
    #1415
    Talma a 2. helyről rajtól holnap...
  • Miguel125
    #1414
    Igen élőbe adta MotoGP-t és a 250-et, de a 125-öt nem.
    Ennyi ^^
  • laca133
    #1413
    A pénteki ídőmérőt leadta az EUROSPORT. :D
  • forzajuve5
    #1412
    Talmácsi Gábor nyilatkozata
    „Az év első időmérő edzése nem úgy sikerült, ahogy szerettem volna, de holnap mindent megteszek, hogy javítani tudjak az eredményemen. Egyes kanyarokban pattogott a motor hátulja, és ez súlyos tizedekbe került. Ha tudok faragni a köridőmből, és azt állandósítom, akkor a vasárnapi versenyen jó teljesítményre lehetek képes. Érzem magamban és a csapatban az erőt, leszünk ennél még jobb helyen is ezen a hétvégén.”

  • Zsolti9014
    #1411
    Hajrá Talma!
  • bigapó
    #1410
    igen, szépen faragott a hátrányokból, 7.-5. és végül a 3. lett:))
  • Miguel125
    #1409
    Egyik tv csatorna sem adja a péntkli időmérőt szóval marad a live timing --> http://images.motogp.com/en/motogp/lt_gp.htm az alap dolgokat, köridőket itt nyomon lehet követni.
  • DJ BP
    #1408
    azért a 3. Katari teszten már 3. időt ment, kevesebb, mint 2 tizedre lemaradva az elsőtől
  • bigapó
    #1407
    ahol tavaly, m1 és eurosport...