1926
  • Kit--Kat
    #1486
    ehhhhhhhhh....
  • Istencsászár
    #1485
    Elbaszta, pedig meglehetett volna.
  • tep
    #1484
    14-nek behozta
  • desigo
    #1483
    eddig 4-ik hely raktározva

    esőszünet ..
  • desigo
    #1482
    Reméljük holnap sikerül pár helyet előre jönnie!
    Mikor kezdődik?
  • DJ BP
    #1481
    ha Corsi és Gadea még növeli előnyét, VB-címről le kell mondani lassan...
  • Landren
    #1480
    Talmácsi Gábor nyolcadik helyen végzett a Francia Nagydíj időmérő edzésén. A 125 kcm-ben a holnapi versenyt Talmácsi csapattársa, Sergio Gade kezdheti az élről.

    No mindegy...
  • Landren
    #1479
    Talmácsi Gábor a 2. helyen végzett a Francia Nagydíj második szabadedzésén. A második időmérő edzést 13.15 órakor kezdik meg a versenyzők Le Mansban.


    Remélem ez a forma marad az időmérőre is...
  • icepick16
    #1478
    már az első időmérő is megvolt, de csak a 11. lett. bezzeg ha ugy ment volna mint az öccsével a ringen, akkor tuti első 3ban lenne
  • Landren
    #1477
    Talmácsi Gábor a kilencedik helyen ért célba a pénteki szabadedzésen.

    1 S.GADEA APRILIA 1'44"618
    2 B.SMITH APRILIA 1'44"729 + 0"111
    3 N.TEROL APRILIA 1'44"984 + 0"366
    4 E.RABAT KTM 1'45"315 + 0"697
    5 M.DI MEGLIO DERBI 1'45"396 + 0"778
    6 A.IANNONE APRILIA 1'45"442 + 0"824
    7 S.BRADL APRILIA 1'45"492 + 0"874
    8 S.CORSI APRILIA 1'45"593 + 0"975
    9 G.TALMACSI APRILIA 1'45"607 + 0"989
    10 P.ESPARGARO DERBI 1'45"624 + 1"006
  • mentopes
    #1476
    jövöre már 250be mehet,onnan pedig már csak 1lépés a motogp:) Reméljük h 1szer eljuthat oda is
  • icepick16
    #1475
    az biztos h jó versenyző, csak az a baj hogy egy kicsit már idős. főleg a 125-höz. majd 27 évesen már lassan veteránnak számít szegény. de azért reméljük neki iden is a legjobbakat
  • mentopes
    #1474
    Meglesz az a vb cim idén!!!Asparék összekapják a motort,Talma pedig jobb versenyző mint corsi v terol,ugyh + kell h l1en!
  • mopsar
    #1473
    bizzunk benne h 7végén ő nyomatja a kipufogo gázt a corsiék arcába:)
  • icepick16
    #1472
    végre győzelmet is szeretnék ünnepelni és nem szeretném ha talmának valami baja lenne a sok kipufogógáztól! hajrá talma!!!!!!!!!!
  • mopsar
    #1471
    Sziasztok.
    Szerintetek 7végén van esély az 1.idei Talma futamgyőzelemre?Félek h szárazpályán még nem elég jo a gép...
    Talma.Gábor vsTalma. Gergő
  • Lteebee
    #1470
    Safety first!

    Grat neki.
  • Landren
    #1469
    Szerintem teljesen jó ez a 3. hely, értelmetlen lett volna kockáztatni. Lesz ez még jobb!
  • Miguel125
    #1468
    Ez a motorprobléma taktikai okokból fakadt csak. A fő probléma az volt, hogy felszáradó pályán mentek, a motor meg vizes pályára volt beállítva. Emiatt volt túl rövid a végáttétel, emiatt forgott túl a motor 6.-ba az egyenesekben, a túlforgás miatt melegedett a hűtőviz ami okozta a futam végére a teljesítményveszteséget. Szóval ez teljesen más jellegű probléma volt, mint ha nem tudták volna jól beállítani, vagy egyéb technikai okokból magától romlott volna el valami. A motor jól volt beállítva csak túl gyorsan megváltozott az a körülmény amihez volt állítva. Az első futómű amúgy még mindig nem jó, de Branchi úr a (régi)új mérnük már tudja mit kell csinálni vele következő futamra.
  • JGTC
    #1467
    Sztem a második helyet meg lehetett volna csípni, de ez sem rossz!
  • Kicsihuszár92
    #1466
    Talma 3. lett sztem ez már nagyon jó hisz faragott a hátrányából :D Igaz megint motorprobléma de legalább a 3. hely meglett :D
  • JGTC
    #1465
    én is de a motor miatt vannak kétségeim...
  • Landren
    #1464
    én nagyon reménykedem egy 1. vagy 2. helyben...

    go Talma
  • DJ BP
    #1463
    na mi ez a kihalás, Talma 4. helyről rajtol holnap :). És nem a pontverseny vezetői vannak előtte, szóval itt az ideje zárkózni
  • Landren
    #1462
    netes közvetítés:

    http://www.motogptv.hu/

    néha jól jöhet
  • JGTC
    #1461
    nem sokszor láttam még ilyennek verseny után :c
  • Lteebee
    #1460
    Valószínűleg hibátlanul ment végig.
  • Szabi84
    #1459
    alakul a dolog, legalább nem állt le a motor, lesz ez még jobb is
  • desigo
    #1458
    végén még beelőzött egyet :)
    sajna csak ennyi tudott a technika :(
  • Lteebee
    #1457
    6. hely.
    Örülnünk kell neki, azt gondolom.
  • JGTC
    #1456
    Nem kell még ásni a gödröt én azt mondom, nem hiszem h győzni fog, de ott lesz az elejében ha a kis kávédaráló is úgy akarja.
  • DJ BP
    #1455
    + nem rohadt volna le, 1x biztos
  • Landren
    #1454
    talán még ez előző motorjával is jobb lenne ennél
  • DJ BP
    #1453
    végül 9.
  • DJ BP
    #1452
    már 16.
  • DJ BP
    #1451
    Talmával mi van? 25., 14 perc van hátra.

    Mindki szinte mp-eket javított, ő nem
  • DJ BP
    #1450
    eddig sem a rajtpozíció volt a gond...
  • Landren
    #1449
    Egylőre nem indul bíztatóan ez sem. :(



    Talmácsi: Nem vagyok rosszkedvű, a probléma könnyen orvosolható
    Talmácsi Gábor kedve nem ment el a rosszul sikerült első időmérő edzés után a Portugál Nagydíjon, a magyar versenyző bizakodó a folytatást illetően. Talma elmondta, a váltásoknál vesztett sok időt a futamon, de úgy gondolja, a szombati szabadedzés után már megfelelően fog működni a motor.


    Talmácsi Gábor nem keseredett el amiatt, hogy a Portugál Nagydíj első időmérő edzésén csak a nyolcadik időt motorozta. A magyar versenyző jól kezdte a nagydíj első napját, a szabadedzésen az övé volt a legjobb eredmény.

    „Jól kezdődött a nap, mert reggel szélben, esőben, vizes pályán sikerült a legjobb köridőt elérnem, ráadásul a kiállások ritmusa is nagyon jó volt, sokat tudtunk javulni. Bárcsak mindig így mennének az edzések” – mondta az „esőmenőnek” is nevezett sportoló.

    Talma elmondta, nem volt minden rendben motorjával, a váltások utáni gyorsítással gondjai voltak.

    „A motor váltásnál durrogott, olyan érzés volt, mintha fél másodpercekre elvettem volna a gázt minden sebességváltásnál. Ez pedig megmutatkozott a köridőkben” – indokolta a szerényebb teljesítményt.

    A világbajnok kedvét nem vette el az első időmérő edzés eredménye, bizakodóan várja a folytatást.

    „De nem vagyok rosszkedvű: a probléma könnyen orvosolható, igaz, ahhoz, hogy megtaláljuk a tökéletes megoldást, szükségünk lesz még a szombati szabadedzésre” – tette hozzá optimistán Talmácsi.

    A szombati szabadedzés délelőtt 10 órakor lesz, a második időmérő edzésre pedig 14.15 órakor kerül sor, remélhetőleg holnap Talma már az időmérőn is remekelni fog, nem csak a szabadedzésen.
    PORTGÁL NAGYDÍJ

    ELSŐ IDŐMÉRŐ:
    1. DiMeglio francia Derbi 1,47.990
    2. Terol spanyol Aprilia 1,48.357
    3. Ranseder osztrák Aprilia 1,48.369
    4. Corsi olasz Aprilia 1,48.407
    5. Kojama japán KTM 1,48.781
    6. Cortese némeet Aprilia 1,48.795
    7. Gadea spanyol Aprilia 1,48.866
    8. Talmácsi magyar Aprilia 1,48.904
    9. Olive spanyol Derbi 1,49.035
    10. Iannone olasz Aprilia 1,49. 080
  • JGTC
    #1448
    már az első kör egyenesében sem volt annyi erő benne sztem mert ott már lemaradozott, nem kell még drámázni lesz még pár verseny többiek meg elég fiatalok lesz ott még perec elég
  • desigo
    #1447
    botrány,hogy megint a technika szúrt ki vele :(