1524
  • Christiansen
    #1204
    vuvuzela helyett nálunk szilveszteri tehéndudálás lenne,
    ahogy szokott is, na de nem egyfolytában..
    ez a gáz a vuvuval, hogy 90 percig konstans zümmögnek.
    érted, lefekszek meccs után és zsong a fejem és nézem a plafont..ehh

    szögleteknél, szabadrúgásoknál jó dolog lenne ez a zümi,
    mert labdaelrúgásig poén, de egyfolytában..
    példát kéne venni Latin-Amerikáról, karnevál hangulat minden meccsen,
    dobolás-sípolás-csöcsös csajok stb. de mégsem végig egy monoton
    zümmögés..
  • Rockynhooo
    #1203
    népi hangszer, de igazábol egy műanyag trombita :D
  • sz4bolcs
    #1202
    "Én már meg is szoktam." -Annyira megszoktam, hogy már itthonra is beszereztem egy ilyen hangszert, és minden meccsen azt fújom.
    Tegyetek ti is így, Testvérek! :D
  • sz4bolcs
    #1201
    Most miért? Én már meg is szoktam. Ha meg megint zavarni fog, akkor majd nem nézem. Ha a kultúrájukhoz tartozik, miért ne fújják?
    Ez kb. olyan, mint amikor az EU be akarja tiltani a libatömést..
  • 9csöves9
    #1200
    jaj.a kurvaanyázás a verekedés és a rasszizmus Európa lelátóinak(azon kívűl) 90%-án jelen van
  • ProGabe #1199
    azért nem ugyanaz. náluk már a drukkoláshoz is hozzá tartozik, mint nálunk a k. anyázás, verekedés, rasszizmus^^

    nem az a lényeg, hogy a szurkolóknak tetszik-e, vagy sem. ha a játékosokat is zavarja, na akkor lehet tiltásról beszélni. azt hiszem X. Alonso nyilatkozta, hogy őt idegesíti a dolog, eltereli a figyelmet

    "Ugye nem tudom meccsenként hány ezer embert öltöztettek a játszó csapatok szineibe,és szinte adták "parancsba" hogy a semlegesek közül ki-kinek szurkoljon,ezzel is a "foci hangulatot" elősegítve"

    [köp egyet] az a VB volt eddig a legfosabb. az lehet, hogy az afrikaiak nem a "meccsnek" szurkolnak, de legalább szívből teszik. a koreaiak meg vezényszóra csinálták ugyanezt. szánalmas volt
  • ForzaInter
    #1198
    ennyi erővel...
  • LasDen #1197
    nemtom de engem annyira nemtud zavarni......
  • Monoton
    #1196
    Akkor ha nálunk is lesz valami nagy esemény, majd a lelátón főzzük bográcsban a gulyást.
  • miilann04
    #1195
    te vagy a hülye,nem kell betiltani.
  • Gabe18
    #1194
    "Joseph Blatter szerint hozzá kell szokni a vuvuzela hangjához"

    http://www.nemzetisport.hu/vb2010/joseph-blatter-szerint-hozza-kell-szokni-a-vuvuzela-hangjahoz-242696.html

    Hülye vén marha... Nem szokni kell hanem betiltani!Nem igaz hogy nem lehet felfogni hogy sok millió ember szórakozását teszik vele tönkre.

    De igazából,még ha rasszista leszek is kimondom,ez már az Afrikaiak részéről is egy primitívség.Ezek tényleg azt hiszik értük van a foci VB,és nem ők a foci VB-ért.
    Meg lehet nézni Dél-Korea mit csinált 7 éve.Mindenben arra törekedett hogy az odaérkező tv-sek,szurkolók,csapatok minél jobban érezzék magukat.Ugye nem tudom meccsenként hány ezer embert öltöztettek a játszó csapatok szineibe,és szinte adták "parancsba" hogy a semlegesek közül ki-kinek szurkoljon,ezzel is a "foci hangulatot" elősegítve.Ők megtisztelték az eseményt,aminek rendezésére lehetőséget kaptak.(most hogy a bírók őket mivel tisztelték meg az más kérdés...)
    Afrika?Hát hány évig volt szó arról hogy kész se lesznek a stadionok,nem tudják megcsinálni,sztrájkolnak a munkások,stb... Most egy évvel előre tartanak egy főpróbát.Ki is derül az egyik probléma, a vuvugenyó hangja megőrjíti a "normál" futballszurkolót.Erre mi a reakció?Semmi,vagy felháborodás hogy ez az ő kultúrájuk része és kussoljon a világ.
    Hát igen,vannak helyek amik még nem alkalmasak egy labdarúgó VB-re...
  • Grove4
    #1193
    Erre én is gondoltam,de már nem volt kedvem beírni este:DNagyon nagy arc volt a gyerek!:D
  • sz4bolcs
    #1192
    Azaz!!! Alreg Észak-Írországból! :D:D:D
  • zaki
    #1191
    ez mekkora volt :DDDd
  • Christiansen
    #1190
    mama2 északír unokatestvére.
  • sz4bolcs
    #1189
    ez is biztos sg.hu-s :D:D
  • sz4bolcs
    #1188
    Hogy is hívják azt az sg-s hülyegyereket???? :D:D:
  • Monoton
    #1187
  • Dean Winchester
    #1186
    meleg van és hűti magát a jégkrémmel :D
  • ProGabe #1185
    ja igen. ezt a meccs alatt természetesen észrevettem, meg is akartam kérdezni, hátha van valakinek fogalma, hogy mi a f*szt látunk a képen :S
  • Monoton
    #1184
    thx
  • Gaba94
    #1183
    Spanyolország - USA
  • icemankimi
    #1182
    bocsi
    Spanyol-USA
  • icemankimi
    #1181
    brazil- usa
  • Monoton
    #1180
    Melyik meccs lesz Szerdán?
  • Monoton
    #1179
    Csak :D Amíg tart a Kupa.
  • limperatore
    #1178
    miért lett zöld a topic címe?:D
  • Dean Winchester
    #1177
    ez igaz na...
    de a mutatott játékuk alapján azért többet vártam tőlük...
    most kb annyira érzem hogy a brazilok nyerik meg a konf kupát mint ma egyiptom győzelmét éreztem az usa ellen.
  • 9csöves9
    #1176
    biztos a spanyol meccsek sorszáma a tippmixben prímszám volt,amik a statisztikák szerint a spanyolok vesztét okozhatják
  • sz4bolcs
    #1175
    Ha itt lenne Iniesta, akkor a 36. és 37. is meglenne. ;]]]
  • Rudee
    #1174
    Nem szereti a spanyolokat, ez van. Már vagy 4 hónapja a "következő meccsen kikapnak" szlogennel jön a tippmix topikban :)
  • Rockynhooo
    #1173
    "a spanyolok is tudnak igen ,uj zéland ellen tudtak aztán annyi..."

    Igen azért ők az europa bajnokok és 35 meccs óta senki se bírt velük mert csak új zéland ellen tudnak és annyi. Ha kell majd jobban focizni, fognak is... tele vannak klasszisokkal. Ezt a 3 meccset félgőzzel 8 rúgott és 0 kapott góllal hozták...
  • ForzaInter
    #1172
    Milyen Zidane? Zidan..
  • sz4bolcs
    #1171
    Na, végül nem volt probléma. Elaludtam a Brazil meccsen.. uncsi volt. Az olaszokon látszott, hogy nagyon vágynak haza.
  • Dean Winchester
    #1170
    igen az előző két meccs alapján igen ,de igy meg usa:D
    zidane hiánya ennyit számított volna? jó mondjuk ha tudom h zidane nem játszik akkor nem is fogadok egyiptom győzelmére...
    annak viszont orülök,hogy egyiptom gólt sem lőtt hiszen arra mérget vettem volna.

    am hogyhogy nem az egymás elleni eredmény dönt azonos pontszám esetén?
  • 9csöves9
    #1169
    két szép kapufa miatt:DD

    egyértelműen Egyiptom érdemelt volna továbbjutást
  • Dean Winchester
    #1168
    usa továbbment ez meglepetés de végülis a brazilok elleni két szép kapufa miatt + h ma is tudtak nyerni megérdemelték!

    a spanyolok is tudnak igen ,uj zéland ellen tudtak aztán annyi...
    dél afrika mecsen az első félidőt láttma de ott se parádéztak.
  • ForzaInter
    #1167
    olaszokat nem nagyon viselte meg a vereség és kiesés ahogy nézem:D
  • Rockynhooo
    #1166
    jaa :D Erre kevesen gondoltak :D
  • 9csöves9
    #1165
    a nevető harmadik:D