1524
  • Rockynhooo
    #1244
    ez annyira ki akart jönni :D de hát mindig ilyen faszom statisztikákat írsz :D most meg bizonygatod h a spanyolok milyen szarok :D
  • Rockynhooo
    #1243
    Jó de neked közöd nincs a focihoz , alig láttál még válogatott meccset szóval ne okoskodjál.
  • sz4bolcs
    #1242
    Szerintem a vuvuzele volt az oka. xDD
  • ForzaInter
    #1241
    kiváncsi vagyok mennyi lehet a szorzója a brazil kk győzelemnek:D 1,2?:Dd
  • limperatore
    #1240
    hát brazil győzelembe eddig is biztos voltam most még biztosabb :D
  • Dean Winchester
    #1239
    láttad te a csoportmecset? sztem nem lesz könyebb dolguk egyálltalán sztem meg nehezebb.
    spanyol-brazil döntőn biztos voltam a brazil győzelemben,de így kételkedem benne.
  • limperatore
    #1238
    Kár hogy elmarad a spanyol-brazil döntő, így könnyebb dolguk lesz a braziloknak
  • ForzaInter
    #1237
    Bohóc meccsek után nem tudtak a spanyolok eléggé felpörögni ez is benne lehetett.
  • sz4bolcs
    #1236
    Van egy pár csapat, ami egy-két lőtt gól után sokkal jobban tördelte volna a játékot. Mentek is volna, csak nem nagyon volt náluk a labda. :D
  • sz4bolcs
    #1235
    Tudnak iskolafocit hát. Iskolások ellen.
  • Dean Winchester
    #1234
    ja és hát a döntőben egy USA-Brazíl nagyon fasza lenne...
    lehet ,hogy a döntőben megboszulnák a csoportkörben rúgott kapufakat és megnyernék a konf kupát.
  • sz4bolcs
    #1233
    "Ha itt lenne Iniesta, akkor a 36. és 37. is meglenne. ;]]]" xDD
  • Dean Winchester
    #1232
    hát holnap brazilok továbbmennek sztem és 3.helyért megint dél afrika - spanyolország és félek h még a 3.hely sem lesz meg a spanyoloknak.

    amugy múltkorába irtam h a brazilok leiskolázzák a spanyolokat a döntőben.
    Írta valaki erre,hogy a spanyolok is tudnak iskola focit játszani ha nagyon akarnak :) hát nekem ezen a mecsen nem úgy tűnt hogy tudnak iskolafocit produkálni.
  • ProGabe #1231
    ebben nem lehetünk biztosak. minden csapat úgy játszik, ahogy hagyják, ill. amennyire kell. ha összekerültek volna a brazilokkal, biztos nem úgy játszanak, mint mondjuk dél-afrika ellen

    mégiscsak az EB-címvédőről van szó. most annyi történt, hogy nem jöttek azok a dolgok, amik imán mennek. mint mondtam, az amcsik nagyon felszívták magukat. azt hittem el fognak fáradni, de viszi őket a szívük és nem akart elfogyni az erő. szerintem most az egész csapat bevonul egy oxigénsátorba :)
  • Dean Winchester
    #1230
    jaja
    de azért nem csak védekeztek az amerikaiak sztem :)
    a gólig ők is elég szépen támadtak.

    a spanyolok örüljenek h eddig eljutottak!
    ha a másik csoportba kerültek volna már hamarabb elvéreztek volna és még a brazilok rekordját sem sikerült volna beérni.
  • Dean Winchester
    #1229
    donovan nekimegy villanak és még ők kapják a szabadot :D ez vicc
  • ProGabe #1228
    nagyon nehéz egy ilyen meccs. az ellenfél felszívja magát és védekezik, védekezik és védekezik, mellé még talál egy gólt is

    szerintem Villa és Torres ma nem voltak igazán formában
  • bodajoci
    #1227
    Eddig néztem, vicc ez a meccs
  • Cabell
    #1226
    JÓ FASZOM a rohadt nyomodt védőkbe, most elbaszták a meccs hátralevő részét, jó unalmas lesz...
  • Cabell
    #1225
    Elég jó meccs, hátmég milyenjó lett volna ha Egyiptom jut tovább.
  • sz4bolcs
    #1224
    Hmm. Milyen szép kis gólt találtak az usákok. Jó a meccs.
  • ProGabe #1223
    Villa, Torres azt hiszik egyedül vannak a pályán^^
  • miilann04
    #1222
    sztem usa az első két meccsen csak altatott
  • Monoton
    #1221
    Spain [0 - 1] United States 41'
  • sz4bolcs
    #1220
    Ahány ház... annyi vuvuzele. xD
  • banok
    #1219
    náluk ez a szurkolás. Ahány ház....
  • Christiansen
    #1218
    D_:Dd
  • Christiansen
    #1217
    szurkolás:
    éneklés
    dob, táncosok, koreográfia
    hullámzás
    kérdezz-felelek


    vuvuzele = 4 éves kisgyerek kibontja az ajándékát és egész
    nap azzal játszik ész nélkül
  • ForzaInter
    #1216
    csak éppen ott mellé szurkolnak is, így egy kicsit más.. de ezek csak fújják ezt a szart végig teli torokból:s
  • ForzaInter
    #1215
    ez nem szurkolás...
  • Dean Winchester
    #1214
    hoppá ezt nem tudtam
  • Monoton
    #1213
    De ezzel az a probléma, hogy egyszer már be volt tiltva.
  • LasDen #1212
    van....pl. dobolnak....
  • Dean Winchester
    #1211
    jaja pontosan.
    most nekik ez örömet jelent akkor az emberiség nem kibirja ezt az 1 ill 2 évet ilyen hanggal? eddig több száz év alatt egyszer sem volt.
    nemtudom mi a nagy baj ezzel a fajta szurkolással.
    Lehet az afrikaiaknak meg az az unalmas ,hogy a mecseken semmi sincsen (hangszerre értem)...
  • LasDen #1210
    sztem meg hadd fújják....ha náluk ez van akkor csinálják....
    mindenhol más tartozik a szurkoláshoz.....ott ez....
  • Christiansen
    #1209
    egyetértek.
    így az egész kicsit olyan, mint amikor a magyar válogatott meccseken
    kezedbenyomják a céges tapsolópufikat, aztán boldog-boldogtalan
    is azt csapkodja egész meccs alatt
  • sz4bolcs
    #1208
    "az esetleg hagyomány,de ez..." - Ez pedig hagyomány LESZ. xD
  • Gabe18
    #1207
    "az lehet, hogy az afrikaiak nem a "meccsnek" szurkolnak, de legalább szívből teszik"

    Hát akkor maradjanak otthon,aztán az udvaron,vagy a réten,vagy mit bánom én hol,aztán ott fújják ezt a vackot.A stadionba meg akkor lehet lesz 5000 ember,de még az is normálisabb lesz mint ez.

    "a koreaiak meg vezényszóra csinálták ugyanezt. szánalmas volt"

    Az lehet,de megpróbáltak a labdarúgás sokéves hagyományainak valamiképpen megfelelni.Az Afrikaiak meg a saját dolgukat akarják ráerőszakolni.Bár tényleg nem tudom,egy ránézésre 200 forintos műanyag valami mennyiben lehet egy "hagyomány" része.
    Mert ha minden meccsre kivinnének több száz éves faragott "hangszereket",még ha az egy zümmögő duda is,az esetleg hagyomány,de ez...
  • sz4bolcs
    #1206
    Nem is monoton, csak még a fületek nem szokott hozzá. Amúgy tök jó kis melódiákat adnak elő, csak figyelni kell.
  • sz4bolcs
    #1205
    Náluk egy műanyag trombita a népi hangszer. xD