1524
  • Dean Winchester
    #1084

    "A mérkőzéseket az osztrák-svájci közös rendezésű Eb-n már megszokott kommentátorok közvetítik: Gundel Takács Gábor, Egri Viktor, Somos Zoltán, Somos Ákos, kiegészülve Deák Horváth Péterrel. "

    kizárásos alapon Deák Horváth Péter
  • sz4bolcs
    #1083
    OMG mekkora meccs. Régen láttam ilyen jó meccset.
    Egyiptom csodát tett.
  • ProGabe #1082
    na, hát ennyit az olaszokról :P

    nincs egy épkézláb irányítójuk, ezáltal a játékuk semmittelen. "meglátjuk, mit hoz a brazil-olasz"
  • ProGabe #1081
    Deák Horváth Péter
  • vmvr
    #1080
    ki a kommentátor az olasz-egyiptomon?
  • karajjj
    #1079
    jobbszélső olyan mintha a zidan seggébe akarna bebújni :D

  • reaper4
    #1078
    ez jó :D
  • LasDen #1077
    FIFA is besokkalt...

    sztem a vb-re betiltják vagy valami, de nem lesz használható :D
  • rebel7
    #1076
    nem tolják rosszul a brazilok... néha kis joga bonito is ottvan...
  • Monoton
    #1075
    Spain 1 - 0 Iraq
    South Africa 2 - 0 New Zealand
  • Forza Italia
    #1074
    :DDDDDDD
  • 9csöves9
    #1073
    azt nem értem az eb-n miért nem őrizték ilyen formában a hagyományokat.kurva jó lett volna hallani hogy 40 ezer ember egyszerre jódlizik:D
  • Forza Italia
    #1072
    már ideje volt
  • fodorpetii
    #1071
    ohhh Végre gol :) Villa(Y)
  • Rudee
    #1070
    Irak ezzel a deffenzív taktikával igencsak lenyomja a meccs színvonalát.
  • ProGabe #1069
    nso is olyan szépen süllyed. azért nem kéne világkatasztrófának beállítani a dolgot, vagy ilyen szinten beszélni egy afrikai hagyományról

    "Utóbbi esetben nem árt megszerezni egy jó ideggyógyász telefonszámát"

    bolhából elefántot tipikus esete:
    1: pár meccs után észre sem fogjuk venni, főleg azért, mert
    2: nem lesznek többségben minden meccsen az afrikaiak, az európaiak meg nem fújják majd
  • Dean Winchester
    #1068
    jó én meg értem őket mert hát népi hangszer vagy mi és oké éljék ki magukat :D egyébként lehet nekik meg az nem tetszik mikor ilyen hang nélkül kell nézniük a meccseket.Szóval én kíbirom ezzel a hanggal is :)
  • Forza Italia
    #1067
    lehalkitjuk a Tv-t:D
  • rebel7
    #1066
    zümmögés/dudálás úgy tűnik hallgathatjuk a vb-n is....

  • banok
    #1065
    halkísd le a tv-t.
  • ProGabe #1064
    amik tiltva vannak, azoknak oka van. ebben meg pénz...

    amúgy nem hinném, hogy ezt kell majd hallgatni, mert az európaiak úgysem fogják fújni
  • Gabe18
    #1063
    Nagyon remélem hogy egy év alatt megjön az esze a FIFA-nak,és ezt a duda marhaságot kitiltja a stadionból.Nem igaz hogy ha a pirotechnikától kezdve a nem tudom milyen nem tetsző zászlókig mindent ki lehet,akkor ezt nem.
    Vagy legalább akkor csak a Dél Afrikai meccsekre engedélyezzék,azt azon legyenek velük boldogok (az eddig látottak alapján ugyis csak 3 meccsük lesz jövőre...).
    De az nem igaz hogy az egész VB alatt nem csak az ott lévő 60-80 ezer embernek,hanem világszerte sok milliónak aki leül majd a tv-k elé,ezt kelljen hallgatni.
  • Shep
    #1062
    Egyébként számomra sokat dob egy meccsen, ha a közönség együtt él a játékkal és mikor kihagyott helyzet van akkor húúúúúú van, vagy amikor gyors támadásba kezd a csapat akkor ők is ráerősítenek stb. Ez a zümmögés, hát ...
  • Shep
    #1061
    1 év múlva kiderül :)
  • HURRICAN
    #1060
    Én bízom benne, hogy az angol "énekkar" elnyomja a zümiket.
  • Dean Winchester
    #1059
    jó ez igaz, usa-t jobb csapatnak tartottam mint egyiptomot a kupa előtt.
    Mostmár meg kb egyenlőnek,bár ha altidore formába lett volna lehet más a szitu :)
    Mondjuk én az olaszokat nem is várom továbbjutó helyre és remélem nem is jutnak tovább!
  • Takezó
    #1058
    Érdekes, rákerestem, hátha ír valamit a FIFA honlapja vagy bármilyen más lap Booth (dél-afrikai fehér focista) kifütyüléséről. Semmi. Ha pedig itt Európában mindenkit büntetgetnek a fütyülésért (megjegyzem, teljes joggal), akkor erre miért nem szólt senki semmit?
  • Shep
    #1057
    Most olvasom, hogy eredetileg tiltani akarták a VB-n ezt a méhes szart, de aztán meggyőzték a FIFA-t hogy ez hozzátartozik az eredeti Dél-Arikai focihangulathoz és ezért engedélyezték, tehát 2010-es VB = 2*11 focista + óriási méhkaptár. Hát nagy fíling lesz. A hülye méhezéstől még egy jó meccs is unalmassá válik.
  • Shep
    #1056
    Hát tényleg gáz az egész, nincs semmi szurkolói hangulat csak ez az idétlen, monoton züüüüüüüüüüümmmmmmmm
  • Christiansen
    #1055
    baszki, tiszta méhraj minden meccs ezek miatt.

    azt még megérteném, hogy szögletnél vagy szabadrúgásnál
    zümmögnek, de végig...:CCC
  • Oziris666
    #1054
    Hát nemhogy partyban voltak,második félidőben ők játszották a Joga bonitot:) nem a brazilok
  • karajjj
    #1053
    ezért fog zümmögni az egész vb :S
  • Monoton
    #1052
  • LasCar16
    #1051

    Fújjátok ti is a vuvuzelát! Fújjátok ti is a vuvuzelát!
  • karajjj
    #1050
    na az egy jó meccs lesz :D
  • miilann04
    #1049
    ha egyiptom hozza a brazilok elleni játékot akkor sztem usat megeszik.
    kérdés milyen hatással lesz rájuk h utolsó percben kaptak ki.
  • Rockynhooo
    #1048
    Nem rossz csapat ám az USA sem , egy gólra mindenképp jók voltak nálam meccs előtt... de ugyanúgy így voltam Egyiptommal is h simán partyban lehetnek de írtam is előtte.
  • Rockynhooo
    #1047
    ha megkérdezel bárkit mecss előtt h kifog gólt lőni tuti azt mondja 10ből 8 szerintem ,hogy Dempsey vagy Donovan... de ez kb akkora megállapítás mint Wolfsburg meccsen Grafite vagy Dzeko...

    Braziloknál szint úgy Kaká vagy Robinho... nem akkora tudomány kell ehezz meg megérzés :D
  • 9csöves9
    #1046
    azok várták hogy az olaszok kapott gól nélkül nyernek akik kb 2006 óta nem láttak olasz válogatott meccset:D
  • Takezó
    #1045
    ez akkora tizi, mint a ház:(