1524
  • Rockynhooo
    #1124
    milyen eredményeket vártok estére?
  • rebel7
    #1123
    az mtv honlapján nézheted a 2 meccset 1xre is... annyi van h kicsi az ablak de a minőség nem rossz
  • Dean Winchester
    #1122
    sanszos h én is így fogok tenni,mert mindkettő érdekel...
  • karajjj
    #1121
    nem jössz ide, amíg meg a meccs után van a híradó, kimész dobsz egy laza wc-t, aztán nézed a másikat és ennyi :D én valszeg így fogom...
  • sz4bolcs
    #1120
    De úgy már nem olyan jó, nem aktuális. Főleg, ha jövök ide első meccs után írogatni, és látom a hozzászólásokat.
  • karajjj
    #1119
    megint leadják majd m1-en a második meccset is az első után és akkor megnézheted mind a kettőt
  • sz4bolcs
    #1118
    vááá xDD

    Ti ma melyik meccset nézitek? Engem mindkettő nagyon érdekel, és nem tudok dönteni.
  • smith09 #1117
    Ebből szerintem semmit nem lehet felmérni. A játékosok is akik egy egész szezont lehúztak, most Afrikában játszhatnak 3-4 meccset. Biztos nagyon örülnek neki.
  • Monoton
    #1116
    Lol
  • ProGabe #1115
    pedig én nagyon drukkoltam egy USA - Irak döntőért
  • sz4bolcs
    #1114
    Uncsi meccs volt. Bár az Olaszország-Egyiptom meccs után már a döntő sem lesz izgalmasabb. Hacsak..
  • Rockynhooo
    #1113
    Irak 0 rúgott és 1 kapott góllal zárja a tornát :D az is szép :D
  • ForzaInter
    #1112
    nso az marhára megbízható forrás..
  • Mor3llo
    #1111
    persze, hogy arra jó. Na de ebből felmérni bármit is ? :DD
  • ProGabe #1110
    jó ez. van mit nézni. egyébként inkább arra jó, hogy felmérjék a helyzetet, így egy évvel VB előtt
  • Dean Winchester
    #1109
    sztem csatár :D nso n is csatárnak írták.
  • Mor3llo
    #1108
    Minek erőltetik ezt a kupát ? Kurvagyenge az egész...
  • Rudee
    #1107
    Mata nem is csatár. De csereként biztos láthatod még Őket.
  • Dean Winchester
    #1106
    kb egy mata-guiza csatárduóra gondoltam.
  • Rockynhooo
    #1105
    Spanyoloknál a B csapat is csupa nagy nevekből áll.
  • Rudee
    #1104
    Reina, Arbeloa, Piqué, Albiol, Busquets, Riera és Fabregas nem elég?
  • Dean Winchester
    #1103
    azért a spanyoloknál vártam volna egy b csapatot :S hiszen már továbbmentek szóval kaphatott volna lehetőséget más is...
  • Rudee
    #1102
    Spanyol meccs jó lesz. Nem annyira sima, de remélem spanyol győzelemmel. Valószinű a pályára lépők bizonyítani szeretnének.
  • sz4bolcs
    #1101
    Lassan jönnek a meccsek. Ti mire számítotok? Én arra tippelek, hogy egy tök unalmas meccs lesz nagy spanyol fölénnyel, hacsak...
    ...az afrikai csodafegyver meg nem segíti a feketéket. 8)
  • Yulcsa
    #1100
    jaja, köszi!
  • Rockynhooo
    #1099
    Egy időben van este a két meccs a Spanyolt az M1 míg a másikat az M2 adja élőben. De az M1 ismétli az Irak meccset a Spanyol után.
  • karajjj
    #1098
    mostmár egy időben lesznek a meccsek
  • Yulcsa
    #1097
    bocs, közben megtaláltam, h csak holnap lesz az Olasz meccs.
  • Yulcsa
    #1096
    ma 16:00-kor nem lesz meccs? csak este az Olasz-Brazil?
  • sz4bolcs
    #1095
    Nem magáért, hanem Ozirisért.

    Válasz 'Oziris666' üzenetére (#1092) -Tecciklátni-e?
  • zaki
    #1094
    Én itt vagyok
  • sz4bolcs
    #1093
    Brazil meccsből csak a gólokat láttam. :/
    Mondjuk a 4 gól magáért beszél.
  • Oziris666
    #1092
    Hát azért a brazil meccs után simán megérdemelték,ott meg nagyon nema védekezéssel foglalkoztak:)
    Mido meg Zaki hol van amugy???
  • karajjj
    #1091
    szögletből volt, ott a fejes, az törpe sötétbőrű :D
  • sz4bolcs
    #1090
    Egész eddig fel sem tűnt, hogy a gólt nem is láttam, mert a második félidőben kapcsoltam be a tévét, és egyszer sem ismételték. :D
  • karajjj
    #1089








  • sz4bolcs
    #1088
    Ha az egyiptomiak bátrabban passzolnak, akkor talán nem kellett volna ennyit védekezniük. Látszott rajtuk, hogy el sem hiszik, hogy legyőzik az olaszokat. Ez onnan is látszott, hogy sok passznál visszahúzták a lábukat, túlságosan finoman akartak passzolni 'éppen hogy elég legyen' módon, ebből is sok labdát szereztek az olaszok. A játékuk is olyan volt, hogy 'éppen elég legyen'. Pedig volt még egy nagy helyzetük, amit bal lábbal simán elvállal egy bátran játszó játékos akkor is, ha nem tud bal lábbal jól lőni. Ilyenkor elég csak belecsőrözni ahogy jön, lesz ami lesz alapon.
    Szóval én remélem, hogy ez a meccs adott nekik bátorságot ahhoz, hogy a következő meccseiken több önbizalommal játsszanak, hiszen a képességeik megvannak hozzá, hogy ne csak egy talált góllal, extázisban védekezéssel érjék el a győzelmet. Ez is látszott a szélső felfutásaiknál.
  • ForzaInter
    #1087
    ebből a csapatból nem irányító hiányzik, egy baja van öreg és motiválatlan. fiatalítani kell, és minimum 5-6 játékost kiszórni, akik vagy öregek vagy egyszerűen nem válogatott szintűek, az olasz utánpótlás bombaerős, elég megnézni u21-es keretet, csak hát bekell építeni a fiatalokat, bár pár már most is kerettag csak éppen padon ücsörögnek..
  • vmvr
    #1086
    köszi
  • Dean Winchester
    #1085
    és fog is mert USA-t elverik és továbbmennek!