92
  • HUmanEmber41st
    #12
    Ehh materialisták..

    :) :) :) :)
  • blakshep
    #11
    lola te egy igazán mély, kifinomult és spirituális lélek lehetsz :-)))
  • IoIa
    #10
    A meditációt kiváltom azzal, hogy annyit alszom, amennyi csak jól esik. Szerencsére megtehetem.
    Egyébként nem akarok én senkit se lebeszélni róla, az csinálja, aki akarja. Nekem van jobb dolgom is ennél. Ráadásul én nem hiszek a túlvilágban, ezt az egyetlen életemet nem bambulással akarom leélni.
  • IoIa
    #9
    A legrövidebb úton úgy lehetek nyugodt, ha beveszek egy Seduxen-t. Egyébként nem szokásom ilyesmivel élni, kerülöm az olyan szituációkat, amik felzaklathatnak. Másik hatékony módja nálam a megnyugvásnak, ha kiöntöm a dühömet. De ennek általában más vallja a kárát...
  • Zro
    #8
    A meditáció lényege nem a profitmaximalizálás, a magasabb haszon elérése :) Vagy gyakorolja valaki és talán rájön mi is ez, vagy olvas róla, s fogalma sem lesz az egészről, szerintem.
    Musotoku - cél és haszon nélküliség...
  • Ahhoj
    #7
  • Alfa Of NS
    #6
    Napi 10-15 perc is eleg lehet sok jotekony hatashoz. Meg vannak technikak amiket nem rendszeresen hasznalsz, hanem ha baj van: pl ha kurva zaklatott vagy akkor hogyan lehetsz rovid uton kurva nyugodt, meg ilyesmi.
  • Ahhoj
    #5
    nem csak akkor tud hasznos lenni, ha egesz nap csinalod
    ha heti 1-2-3 orat, akkor is tapasztalsz dolgokat, es jotekony hatassal vannak rad
    szal hidd el jo az
    egyebkent meg amig nem tudod, mire jo, miert mondod hogy semmi haszna nincs? :) (ezt csak arra alapozpm, hogy: "Azontúl, hogy bambulnak, sok haszna nincs.")
  • IoIa
    #4
    Apple reklámnak viszont nagyon jó...
  • IoIa
    #3
    Lehet, hogy érdemes vizsgálni, de kinek van erre ideje a tibeti szerzeteseken kívül, akik semmi mást nem csinálnak. Sok értelmét nem látom. A meditáció a vallási szertartásuk része. Azontúl, hogy bambulnak, sok haszna nincs.
  • citkar
    #2
    viccesek a szerzetesek ezekkel a mdoern kütyükkel:o)
    vizsgálják csak a meditációt de sztem már voltak bizonyítékok h ez jó, bár nemtom,mindenestre biztos h hasznos...azért nem kell egész nap alfába menni vagy hasonló:o)
  • Alfa Of NS
    #1
    Az also kepen az oreg szerzetes epp azt nezi, hogy Intel proci van-e mar a gepben

    Amugy erdemes vizsgalni a meditaciot, mert vannak a hetkoznapi eletben is konnyen hasznosithato modszerei