Spore

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hmuda
#715

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Lobsterman
#714
A videóban 17.ét mond.
Már csak 3 hét. Alig várom 😊

HarryProf
#713
Több helyen is olvastam az 576 leendõ akciójáról, de az 576 oldalán nem találtam róla semmit, illetve sehol sem találtam elõrendelést se róla.
Linket tud valaki adni?😊
Kösz elõre is

Far Cry 4 - www.FarCryHc.hu Far Cry Hungarian Community

AntiHero
#712
Ja jó ez jun27. jelenik csak meg😞

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

AntiHero
#711
Online hogy lehet megrendelni az editort? (mert 576-ba nem találom😞 )

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Malakai
#710
Sztem a gerincet nem lehet annyira összenyomni/kihúzni, max ugye úgy, hogyha azt nézzük, hogy ilyen vízszintes gerincû (kigyó-gyík-fantázia) lény magasságban jóval alacsonyabb, de attól még nem kicsi... 😊 Szóval szerintem ilyen 2-3 szoros különbségnél többre ne nagyon számíts.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

rotator
#709
Jó eséllyel 12k.

Saddalim
#708
csodás, de mennyi is lesz a teljes game?

ZsZso
#707
Aham. De a kérdés az, hogy az ogrém lábai között szaladgálhatnak Rozália kedvenc nyuszikái 😊. Majd meglássuk 😊 (gondolom ennyire durva különbségek nem lesznek, de tényleg érdekel, hogy mi lesz a max) - remélhetõleg már a lényszerkesztõ választ ad buta kérdésemre.

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

Pluskast
#706
Hát azok a videok amik a youtoube-n fent vannak az alapján vannak a lények között méret beli különbségek.

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

Faterx
#705
Ez kérem tényleg egy mûfaját tekintve "istenjáték" lesz.
Azaz Isteni Játék.

(Nagyon várom, de csak úgy vagyok hajlandó -már a demót is- a boltban
venni ha nem kell 10 naponként újra regelni a neten mint ahogy hallom a kósza híreket))<#ejnye1>
ZsZso
#704
Kíváncsi vagyok, hogy a lények között lehet -e jelentõs méretbeli különbség... Azaz készíthet -e Pistike hangyákat, míg Józsika óriásokat, vagy minkettõjük lénye kb. ugyanakkora lesz... (hírlevélben szereplõ Orgreszerû lényrõl jutott az SZMbe)

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

Hmuda
#703

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

ZsZso
#702
Váó, szuper. Akkor no warez. A teljes játéknak úgy is itt kell virítania a polcon.

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

Hmuda
#701
Na ez már jól hangzik. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

ToCsEk
#700
576-ban kb 2k ez az editor, és ha késöbb megveszed az eredeti gamet és felmutatod a blokkot akkor levonják a 2k-t az árból. 😊

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Hmuda
#699
Pont az a lényege az egész videónak, hogy egy tök laikus ember is képes kapásból eligazodni az editorban. <#idiota>

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

ZsZso
#698
Nem feledtem el 😊. Így vagy úgy - de lesz 😊.

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

Malakai
#697
Ilyen szerintem csak annak, aki fizet, ingyér majd csak pár dolgot lehet rápakolni, legalábbis errõl volt szó...
De mivel kedvezményt úgyse adnak a véglegeshez annak, aki megvette a teljeskörû creature creatort, úgyhogy én tuti nem fizetek, kibírom én szeptemberig. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

ZsZso
#696
Hihi, ilyenünk lesz nekünk is nemsoká! 😊

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

Malakai
#695
Dejó, hogy akkor vette fel, amikor elõször látja az editort. <#fejvakaras>
De azért jó látni, hogy ha vki nem baromi gyorsan ugrál az editorban egy agyon-vágott videóban, akkor, hogy néz ki.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Hmuda
#694

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Carlos
#693
Hát ez kész...
Sejt fázisban fogok a legtöbbet játszani már látom...

Þór vígi þessi rúnar

kopaszrobert
#692
A grafika szemmel láthatóan sokat javult

GW: Axino Hun;

Carlos
#691
Édesek!

Þór vígi þessi rúnar

Hmuda
#690

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#689

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Carlos
#688
És igen. Ez tök jó! (banner)

Þór vígi þessi rúnar

#687
a régi mókásabb volt

ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!

Carlos
#686
Régi nekem jobban tetszett...

Þór vígi þessi rúnar

rotator
#685
Ez a végsõ logó? Mert akkor maradjon, a másikon még a régi volt.

Hmuda
#684
Elõkerült a régi flash-es banner. Visszarakjam vagy maradjon ez?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#683
Pár perc alatt ezt hoztam össze.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#682
Ok. Majd megpróbálok összerakni valamit a fansite kittel ha nem lehet visszaszerezni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Carlos
#681
Perszehogy. Lehet, hogy kapunk is valami búnusz kódot, amit majd ha a játékban aktiválunk, akkor nagyon jó lesz nekünk.
De lehet, hogy csak kétszer fizetetik ki velünk...

Þór vígi þessi rúnar

rotator
#680
Jaja. 😊
Hmuda, a szerver, ahol a bannert tároltam, a minap elszállt, és már nem is jön vissza, nyugodtan szedd ki...

Hmuda
#679
Meghát a Spore olyan játék ami netelérés nélkül amúgyis elég haloványan teljesítene.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Lobsterman
#678
Szerintem ez senkit sem zavar. Úgyis megvesszük. 😄
Én legalábbis biztos

rotator
#677
A Mass Effectnél is használt online aktiválós SecuROM védelem lesz a játékon (ME hivatalos fórumán kottyantották el).

kopaszrobert
#676
nem muszály, le lehet tölteni a netrõl(de abban csak a 25%-át tudod tenni a megvetthez képest)
Újabb képek
Új videó

GW: Axino Hun;

Pluskast
#675
Ezt külön meg kell majd venni??? Pfff.....

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

Lobsterman
#674
A játékot adnák már ki végre 😊

kopaszrobert
#673
Jun. 15.-én adják ki az editort.

GW: Axino Hun;

ZsZso
#672
Asse' tudjuk mi fán terem a torrent 😊.

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

rotator
#671
Boltinál biztos nem lesz ilyen (legalábbis Magyarországon elképzelhetetlennek tartom), de digital downloadnál beleférne.
1500 Ft nem vág a földhöz, ettõl függetlenül nagyon übernek kell lennie a cuccnak, hogy ne bírjam ki szeptemberig. 😛

Carlos
#670
Amúgy meg csendben jegyzem meg, hogy biztos lesz elmés torrentes verzió is! <#ravasz1>

Þór vígi þessi rúnar

Zomil
#669
ha vmi pre-order-ként müködne ugy tényleg jó lenne 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

ZsZso
#668
A szerkesztõ 10$ (kb. 1500ft) lesz.

Úgy egész korrekt lenne, hogy kapnál egy kupont, mikor megveszed ezt az editort. Aztán a teljes játék megvásárlásánál ha felmutatnád, 10$ -al kevesebbet kellene otthagyni a kasszánál. (persze nem így fog történni)

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

rotator
#667
A lebutított verzió ingyenes, abból már képet lehet alkotni. Most az, hogy 4 fajta csáp helyett csak 1 lesz, engem annyira nem érdekel. Mondjuk az gázos, hogy amennyiben az ember megvenné külön, akkor a kész játékban még egyszer rákényszerül erre...

Malakai
#666
Én azon lepõdtem volna meg, hogy ingyér hozzá lehetne jutni ahhoz a dologhoz, ami a játék legerõsebb pontja...

(\__/) ( X.x) ( } . { )