Spore
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Sims effektus ... húzzunk le annyi bõrt amennyit tudunk ...
Egyébként köszi a hírt.
Még valami: aki nem érti, annak íme még egy kis adalék.
Azon túl, hogy összeállíthatjuk lényünk, egy teszt módra is válthatunk, ahol kipróbálhatjuk milyen animációkra képes. Itt le is lehet majd filmezni, vagy fotózni.
Az editorban elkészített lényünket természetesen tudjuk majd használni a teljes verzióban is.
Hab a tortán, hogy megoszthatjuk másokkal a szörnyikénket...
UI: Arról nem ír, hogy a szerkesztõvel jármûveket vagy épületeket is összedobhatnánk ... (saját vélemény - lehet az majd júliusban jön, hogy még egy kis pénzhez jussanak 😊
10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.
GW: Axino Hun;
GW: Axino Hun;
¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?
GW: Axino Hun;
Ha halasztanak akkor azt majd nyár környékén jelentenék be.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Viccet félretéve ... azért ilyen poénokat én hanyagoltam volna a helyükben ... egyszerûen nem jó az ördögöt a falra festeni, ráadásul aki kicsit is figyelte a Spore kálváriáját tudja, hogy nem lenne oly meglepõ a dolog, hisz csúszott párat. Szánalmas egy hír ...
10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Itt
GW: Axino Hun;
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
GW: Axino Hun;
Nah a 3. oldalán a bal felsõ sarokban az az ajánlott gépigény?
GW: Axino Hun;
Csak azt mondja hogy megkapják egypáran elõbb.
GW: Axino Hun;
GW: Axino Hun;
és egy videó is található, de nem sok infot mond, és kapott egy GoggleBlogot is.
GW: Axino Hun;
GW: Axino Hun;
Nos megint egy játék, amit nagyon várok. Habár jobban örültem volna, ha:
1. kevésbé rajzfilmszerû és inkább komolyabb a grafikája
2. nagyobbak a bolygók a videókon látottnál (mondjuk 70%-a a föld méretének), vagy ZOOM-mal oldják meg a reálisabb méreteket.
Ezekkel együtt nagyon várom a játékot és tuti megveszem eredetiben.
www.republiknet.hu
Karácsonyi téma,betû lények 😄
GW: Axino Hun;
😊
10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.
http://anon.doubleclick.edgesuite.net/anon.doubleclick/cms/ElectronicArts/Maxis/2008/362711/new/spore.html
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Tartalma:
Egy link ehhez a videóhoz,amibõl kiderül, hogy a legújabb megjelenési dátum 2008. szeptember 07. Hogy ezt tartják-e az már megint más kérdés.
A másik egy kis levél WW-tõl a rajongókhoz:
Hi, I’m Will Wright and I’m working on a new game called Spore™. You’ve heard of it? Oh, that’s right, you signed up to get the Official Spore Newsletter. According to my notes, we haven’t sent a single newsletter out. Maybe that’s why I’ve been hearing from so many fans wanting some new information on Spore.
While we finish up the game over the next few months, we’ll be sharing more information with you and other fans. As a newsletter subscriber, you’ll be among the first to get new Spore information, screenshots, videos and other cool features from the Spore team. Check out our launch date teaser, and of course you can visit Spore.com for updates anytime.
Thanks again. You’ll hear from us soon.
Hirtelen fordítás:
Üdv, Will Wright vagyok és jelenleg egy új játékon dolgozom melynek neve Spore™. Halottál már róla? Oh, persze, hiszen feliratkoztál a hivatalos hírlevélre. Ha minden igaz, eddig egyetlen levelet se küldtünk ki. Lehet ezért van az, hogy a rajongók állandóan nyaggatnak, hogy mikor adunk már ki új infókat.
Miközben a következõ hónapokat a játék tökéletesítésével töltjük, addig is szeretnénk minél többet megosztani veletek és más rajongókkal. Mivel feliratkoztál a hírlevélre, az elsõk között fogsz értesülni a legújabb információkról, képekrõl, videókról és még sok más remek Spore-al kapcsoaltos hírrõl. Nézd meg a legújabb launch-teasert és persze a spore.com kapuja mindig nyitva áll, ha a játékról akarsz újdonságokat megtudni.
Köszönöm. Hamarosan hallasz felõlünk.
A levél végén megemlített egy listát, ami csak a feliratkozott embereknek lesz elérhetõ (mármint gondolom nekik lesz a leghamarabb).
- exkluzív videók.
- feljelsztõi naplók.
- fansite kit.
- közösségi események.
- rendezvények és versenyek.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
ha meghalok, azt szeretném, hogy charlie sheen élete peregjen le a szemem előtt!
de úgy olvasom másik fórumokon mintha ez már rég óta kint lenne.
GW: Axino Hun;
(\__/) ( X.x) ( } . { )
Nintendo DS - 2008. 06. 13.
PC - 2008. 06. 13
Katt
Ennél csak nem lesz messzebb :S:S
http://www.xspore.com/ itt is egykét újabb info, interjú
GW: Axino Hun;
