Spore

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lobsterman
#1018
Jah ez trial, kicsit kevesebb mint 25% festék és "tárgy" van benne

Hmuda
#1017
"Szeretném benyújtani a gazdinak azt az ötletet, hogy egyetlenegy helyre gyüjtögessék össze a képeket."

Van már ilyen, úgy hívják Sporepedia.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Fantos
#1016
valaki dobjon meg kérem egy PM-el honnan hoigyan mit mert énis szeretnék szörnyikét csinálni

DarkSector
#1015
Iszonyat kemény ahhogy nézem ezeket a képeket, és állítólag ez még csak TRIAL, ami sok felszerelés nem tartalmaz!!!
Szeretném benyújtani a gazdinak azt az ötletet, hogy egyetlenegy helyre gyüjtögessék össze a képeket.
Valami galériafélébe a FAQ-ban ha nem nagy gond.

És miért van, hogy 50% iszonyat minõségû, a többi meg, mintha a legkissebb felbontásban lenne és recés mint állat. "recés mint állat"--><#vigyor3>

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Lobsterman
#1014
jajj hát egy kimaradt. a legújabb
köveshátú majomlábú izébogár

Lobsterman
#1013
pár dög amiket délután óta csináltam. hiába no ráakadtam a cc-re 😄
humanoid próbálkozás:

a seggébõl köpköd 😊

hátradõlõs

kezeslábas, nagyon sok csonttal 😊

kedvenc lovecrafti rémálmom 😊

ez olyan klisés boxolóhal

és egy zebra a végére

Hmuda
#1012
Hirtelen nem volt ötletem és megpróbáltam összerakni a Spore történelmének elsõ bemutatott lényét, a "Willosaurt".

Jópár dolog hibádzik, de nagyvonalakban megvan. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Lobsterman
#1011
Azért elég finoman meglátszik hogy akármennyire kevés alkatrész is van(fõleg a szájak terén) azért a kreativitás rendesen kiüt sok embernél. Hát majd ha kijön a teljes...

Hmuda
#1010
Most valamiért nagyon le van halva a szerverük. Minimum 30 másodperc mire felcsatlakozik és legalább 10x kell próbálkozni, hogy feltölthessek valamit.

De két lény azért felkerült.

Az egyik a nemrég említett repülõ lény újradolgozása (rossz volt az animációja).


A másik meg egy natúr négylábú ragadozó.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Lobsterman
#1009
Annak van benne érdekes aki játszott a Mass Effecttel is 😊

Ron Ragm
#1008
Sima lábak, csak letöröltem a lábfejeit.

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

mama2
#1007
A lábakat hogy raktad rá?

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

AntiHero
#1006
? semmi érdekes nincs benne.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#1005
AntiHero
#1004
Ujjab lényem. Semmi mást nem lehet már rárakni😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Malakai
#1003
Újabb minimál humanoid, egy kis szürke akart lenni. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Malakai
#1002
Igen, azt autómatikusan átlátszóvá teszi.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Ron Ragm
#1001
Amúgy ezeket a nagy átlátszó png-ket a fekete háttérnél csináljátok?

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Ron Ragm
#1000
It does not wish to cause any touble. It just wants to spread the world about the Enkindlers. It means no harm.

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

#999
De rég írtam már ide. Látom sokaknak meg van már a lénylabor demoja. Ha valaki lenne olyan kedves dobjon már meg egy Privát üzenettel ahol letölthetem én is. Elõre is köszi.
mama2
#998
Aranyos. Ezekszerint, amiket itt csinának a lénylaborral az emberek, azok a lények lesznek benne a játékban, úgy hogy valaki leszedi és berakja? Szóval akár a te pókod is benne lehet?

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Hmuda
#997
Az új kreálmányom:

Azt találtam ki leíráshoz, hogy amíg a föld fölött lebegve közlekedik, addig a csáp végén lévõ nyúlványokkal keresi a kaját. :-)

Bár az editoron belül elég gáz a mozgása, szóval azon még alakítok egy ideig.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#996
már találtam két hibát a lénylaborba
fejcsúzás
ez a második az elsõt régebben írtam

IntelPentium(R) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz|Gigabyte Radeon HD 5670(GV-R567OC-1GI) ASRock G41C-GS| Apacer 2Gb DDRIII

Hmuda
#995
Jah, ezt már észrevettem egy ideje, csak pont a repülést nem engedi kipróbálni. Csak ugrik egyet. 😛

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#994
amúgy ki lehett próbálni az ugrásokat, csapásokat, rohamokat, táncot ha amikor rárakod a testrészt akkor ha add valami bónuszt akkor jobbra fent megjelennek ilyen kis ikonok és rákattintva megcsinálja az adott dolgot

IntelPentium(R) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz|Gigabyte Radeon HD 5670(GV-R567OC-1GI) ASRock G41C-GS| Apacer 2Gb DDRIII

AntiHero
#993
Don'go

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Hmuda
#992
Az eddig általam látott pókok közül egyik se volt elég pókszerû, úgyhogy csináltam én is egyet. :-)

Ezen már jól elkülöníthetõ a fej-tor-potroh trió.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

mama2
#991

na így mostmár jó.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

mama2
#990

Dínót akartam csinálni, hát... ilyen lett😄.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Hmuda
#989
Elõbb felrakom a szervet, majd rá a szemet.

Ha a szerv túl nagy, akkor lekicsinyítem, átrakom a csáp másik oldalára és "behajtom" a bõr alá. Így láthatatlan, de attól még mûködik.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

mama2
#988
Hogy raksz szerveket a szemek mögé?

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Hmuda
#987
Tudom, hogy van már minimum egy Beholder a pédiában, de ez képes lõni a szemeivel (beraktam egy-egy ilyen szervet a szemek mögé) és a fõ szembe rejtett mini-szárny lehetõvé teszi a LVL1-es repülést (jó lenne kipróbálni, de majd a teljesben).

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

mama2
#986
Hát jah nekem is. Leszedném a teljest 20.-ig, amíg megjelnik itt is a teljes, azt megveszem.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

mama2
#985
Érdekes, ahonnan én leszedtem, ott már nincs fenn:S. Érdekes.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Lobsterman
#984
Kéne a teljes verzió. Ez a 2 féle száj 8 verzióban nem tetszik :S

Lobsterman
#983
# Creatures Uploaded Total number of creatures uploaded: 5796
# Total Users Total number of users: 4414
# Creatures Uploaded in last 24 hours Creatures uploaded in last 24 hours: 5496
# New Users in the Last 24 Hours New users in last 24 hours: 3991

Tanulságos 😄
Ja és ha a youtube nem omlik össze... 2 másodpercenként megy fel újabb video csak a spore kapcsán 😊

AntiHero
#982
KÖSZI

Kész közbe az elsõ lényem😊 Elég kezdetleges, de majd jönnek az újjak.


Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

DarkSector
#981
Van egy link, hogy honnan lehet letölteni?<#help>

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

mama2
#980
egérgörgõ.
ScOpU: Nem ott kell letölteni, mert ott majd csak 17.-én lehet letölteni, amikor megjelnik a hivatalos demó verzió. Fönn van interneten fenn. Ha kell küldj PÜ-t, azt elküldöm a linket.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Lobsterman
#979
Egérgörgõ

AntiHero
#978
Hogy lehet a testrészeket soványitani/vastagitani? (nem jön rá mer béna😄)

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#977
Hogy lehet leszedni a trialt?
Hiába kattintok a letöltésre nem történik semmi. Bocs a hülye kérdésért.
Elõre is kösz!
Zomil
#976
hát ez tényleg beteg 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

mama2
#975
Csak a lénylabor demóõ verziója van fönn neten, azt azzal játszunk😄.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

#974
kijött a játék?

http://thenamelessphoto.com/

mama2
#973
Hogy csináltad hogy így áljon mint egy ember? Hogy állítottad a gerincét?

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Zomil
#971
hihi 😊
sajna a szája nem lett jó, majd talán a full-ban

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

mama2
#970
Lementettem és elcsúfitottam<#vigyor1>.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Malakai
#969
Nesztek beteg lény. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Pluskast
#968

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”