Spore

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1068
Hogy,honnan lehet letölteni a lénylabort? Már kiszerettem volna próbálni,csak hülye vagyok a letöltéséhez...😞

Lobsterman
#1067
Persze hogy fel, de 17.e után úgyis újra feltöltené õket szerintem mindenki 😊

Hmuda
#1066
Miért ne használnák? Ugyanolyan lények mint a többi, ugyanúgy fent vannak a szerveren mint a többi, csak annyi, hogy triallal csinálták õket.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Pluskast
#1065
Azért arra kíváncsi lennék, hogy ezalatt az 1 nap alatt feltett sok ezer lény valamelyikét fel fogják e használni a készítõk a teljes gameben.

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

Faterx
#1064
Eh... valaki megszánhatna 1 privivel mert nem bírom ki péntekig)
mama2
#1063
Nekem is azt írta ki hogy hibás kód. De ezekszerint amikor megjelenik 17.-én, akkor már újra lehet csatlakozni😄.

Somlói Galuska Fan Club™. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Hmuda
#1062
Áh, itt a bejelentés:

News Flash

The Registration/Login and sharing access for the Spore Creature Creator Free Trial will be available on our official release date, June 17. If you are trying to access these online features in a version of the Free Trial that you currently have, please try again on the 17th.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Fantos
#1061
na és ebben a põillanatban lejött... bocsi a hármasspoért

Fantos
#1060
Hmuda köszi az infót most töltötem volna le de ezekszerint......

Fantos
#1059
köszönöm Lobsterman<#worship>

Hmuda
#1058
Nah, úgytûnik végre "feltünt" a fejeseknek, hogy kikerült egy idõ elõtti verzió, mert most reggel már azt írja, hogy nem lehet bejelentkezni, hibás kódra hivatkozva.

Megerõsíteé más is aki triallal dolgozott eddig?

Bár több mint valószinû, ugyanis az utóbbi egy percben egyetlen egy trialos lény se került föl a pédiába, csak olyan amint a fullos alkatrészek vannak, ami a tegnapi rohamot tekintve csak egy dolgot jelenthet.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#1057
azért nincs kinn sehol, mert hivatalosan a trial verzió is csak keddtõl elérhetõ. A teljes verzió pedig itthon pénteken fog megjelenni.

5c0rp330n
#1056
ezt a lénykészítõt még csak elõrendelõk szedhetnék le vagy miért nincs kint sehol? :S
kint látom egy torrentoldalon, az jó lesz nekem? 😊

DarkSector
#1055
THX az infot.
Izgalmassan hangzik.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Kmarha
#1054
no akkor nagy vonalakban a játékról, milyen is lesz:

adva van egy életre alkalmas planéta. Belezuhan egy üstökös, viszi magával az élet csíráit.. becsapodék és láss csodát, némi sejt kerül olyan környezetben, ahol azonnal osztodni és szaporodni képes. Kialakul elsõ pársejtû lényünk. A környezet elöször étellel, energia forrással teli lesz, itt gyüjtögethetsz. A gyüjtögetésért pontokat kapsz, mellyel szintlépés félék esetén, variálhatod, bõvítheted egyszerü lényeidet. Aztán a többi lény is kezd kifejlödni. Lesznek prédára alkalmas lények, és olyanok amik rád vadásznak. Dönthetsz, védekezésre, támadásra állsz e be, húsevõ vagy növényevõ leszel. Túl kell élned.

Aztán egy bizonyos szint után, lényed úgy dönt, a szárazföldön is zserencsét probál. Megfelelõ pont társaságában kimászik hát a sárba. Elõjön újra a kreátor program, melyet most már megismerhettünk, és szépen aggathatsz rá lábakat, kezeket, csápokat, amire csak futja. Ezek a most a demoban is megismerhetõ tulajdonságokkal ruházza fel lényedet (harciasság, erõ, gyorsaság, képes e énekelni, hallani, lopakodni, táncolni, mennyire csicsás, tud e párt szerezni azzal, hogy meglebegteti színpopás szárnyait stb)

A túlélés szárazföldön folyatodik, közben törzsekké olvaszthatod egybe a lényed többi tagját, mert úgye tömegben az erõ. Kialakulnak az õsellenségek és a prédák véglegesen. Ha olyan a lényed, elkezd tárgyakat használni. Épületeket emelni (elöször csak kezdetlegeset) amiben meghúzhatja magát (minden épületet meg késõbb jármûvet a mostani szerkesztõhöz hasonlóan te magad tervezhetsz meg). Lényeket befogni rabszolgaságba vagy éppen háziállatnak.

És fejlödsz, alakul a civilizációt. Falvak majd városok nõnek ki. Talán a bolygón lévõ más fajok is veled fejlödnek, igy komolyabb ellenfelekké vállnak. Háborúk, népirtások, egyre több technikai eszköz (tankok, repülök, bombák, lézer stb).

És végül elérhetsz odáig, hogy a bolygón már egyedüli úralkodó fajjá növöd ki magad. A lényeid szeme a csillagok felé fordul. Ûrhajó tervezés, naprendszer felfedezése. Aztán jönnek a más galaxisok. A szerkesztõk és a többi játékos álltal kreált lényekkel belepve fedezed fel õket. Elrabolsz pár példányt belõlük, hogy tanulmányozd, génkészletedet növeld. Feljetebb civilizációkkal háboruzhatsz, bolygókat robbanthatsz szét.. és talán még olyan fenyegetésre is bukkanhatsz, mely ellen sajád bolygódon is védekezned kell, hisz talán fejletségben megelöznek.

Nagyon sokrétû, nagyon bonyulult játék lesz ez. Nehéz lenne megoldani, hogy másfajta demot adjanak ki belõle. Itt a lényszerkesztõ, szeptemberben meg a teljes játék. Csak ki kell várni 😄

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

offkorz
#1053
srácok ti most honnan szedtétek amivel játszotok?
valaki pm-ben világosítcson már fel plz.

DarkSector
#1052
Jah rendben már közben olvastam hogy mi a helyzet.
Nemgond részemrõl nem fontos nem, akarok kicseszni veled pár fül meg szem végett.
Jó nekem egyenlõre ez is majd ráérek várni a fullra is annyira azért nem vagyok fan.<#vigyor3>
Amúgy ez nem semmi egy demo. A full aztán túltesz mindenen, de ez a játék kiválóan alkalmas arra, hogy kiadjanak egy demo-t.
Ha megnézzük ki...ott sok idõt el lehet tölteni ezzel a kis demo-val is nem úgy mint monnyuk egy olyannal, hogy mész egy pályát azt jön a TO BE CONTINUED felirat.
Ezt nagyon õtletesnek találom. Mint Crysis-ban is legtöbben nem a pályán futkároztak, hanem minnya a tervezõ progit szedték elõ.
Ilyenek az emberek, mindenki kreatív, és szeret alkotni, és ezt eléggé jól kiaknázzák a játékbnan. Bár a fullnál játékmenetet még nem ismerem, ami nem biztos hogy ennyire faxa de ez a progi naon kúl.<#vigyor3>

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Zomil
#1051
mi privát akarjuk használni 😄DDD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#1050
Nem tehetem meg sajnos, kikötötte mind az EA, mind a Maxis, hogy nem adhatom ki, csak privát használatra van. A én verzióm 293,4 MB...

Lobsterman
#1049
Aha. Így már értem. Jó neked 😄

Lobsterman
#1048
Nem fogja. Kínoz minket 😄

#1047
Vezess egy Spore-al foglalkozó oldalt! 😄

DarkSector
#1046
Faxák a lényeid.
Monnyuk így könnyü is.
Majd ha meg lehet oldani akkor tedd fel légyszíves.
THX

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

rotator
#1045
Kipróbáltam, pofás lett!

Lobsterman
#1044
Az azért egy pozitívum hogy ez a 2.5 hónap a megjelenésig nyár. Szorgalmi idõszakban hosszabbnak tûnne ennyi idõ, a nyár viszont el fog repülni pillanat alatt 😊

#1043
Bocsi nem voltam pontos. Szájból tényleg 40 db van, de szembõl csak 24 db a maradék 16 azon az oldalon fülek, antennák és orrok. A lényeg hogy a szemek és egyéb érzékszervek oldal is teli van nálam.

Kmarha
#1042
mázlista! 😄 használd ki alaposan! Itt van pár ember aki ölni tudna lassan érte 😄 (hátmég a játékhoz.. ejj de messze van)

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

DarkSector
#1041
Töltsd fel légyszíves.
Hány mB.
Mert nekem gyenge 190.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Lobsterman
#1040
Hogyan lehet ilyen levelet kapni? 😄

Lobsterman
#1039
8 száj 10 szem 😊

#1038
Nem hülyéskedek. Akkor nekem tényleg a teljes verzió van meg. Köszönöm az infót. 😊
Tegnap kaptam egy levelet a Maxistõl, annak segítségével jutottam hozzá.

Hmuda
#1037
Neki úgytudom újságírói példánya van.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

fsgh
#1036
Sziasztok! Egy linket adtok a demohoz?😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Kmarha
#1035
most hülyéskedsz velünk? <#ejnye1> ha mégsem megsugom hogy 10 száj és kb 10 szem van nekünk.

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

RedDevilsza
#1034
Bocsi, de nen tudnátok megmondani, honnan szedtétek le a Creature Editort? Visszaolvastam, de nem találtam meg, az EA oldalán meg csak valami fizetõst találtam!

#1033
Nem tudom. Én elõször azt hittem teljes verzió, de utánna elbizonytalanodtam, ahogy olvastalak titeket.
Egyeztessünk nálam pl 40 száj és 40 szem van. Nálatok?

Kmarha
#1032
eszméletlen.. kijön a játék, bukom az õszi félévemet.. 😄

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

Kmarha
#1031
Táncos lábú spirál pofám:

Magánszáma: http://youtube.com/watch?v=JZjwjHx1E6c

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

Lobsterman
#1030
Neked full verziód van? MErt itt én olyan részeket látok amik nincsenek a demoban

Lobsterman
#1029
Nekem is ezt csinálja. Azt hittem elrontottam valamit de ezek szerint ez egy ilyen 😄

#1028
Egyébként máris több mint 10.000 lény van fenn csak ma eddig a pillanatig 9189 lényt töltöttek fel. Amikor tegnap este elkezdtem játszani még 800 lénynél alig több volt fenn...

Egyébként itt vannak az én büszkeségeim! 😄

http://www.spore.com/sporepedia#qry=srch-Aragorn83

#1027
Sziasztok! Egy kérdésem lenne és hátha valamelyikõtök tud nekem segíteni. Az a gondom, hogy bár minden lényemet lementem, ha kiléptem a Lénylaborból és visszalépek néhányat nem jelenít meg. 😞

Pl a Saját lényeknél azt írja 17 db. Ennyit is csináltam, de ebbõl csak 10 db-ot jelenít meg. Írja is a kártyák felett majdnem a bal fölsõ sarokban, hogy "10 elem mutatása", tudok tenni valamit azügyben, hogy a többi lényem is lássam és ismételten használhassam?

Malakai
#1026
Ahogy Hmuda is írta, kissé döglõdik a spore szerver, nagy a roham, már közel 10.000 lény van a sporepediában, és ugye ez leginkább ma került fel. 😊
Persze ez az aktivitás úgyis csökkenni fog, gondolom a full creature creator után megint lesz egy nagyobb lényáradat, de aztán úgyis majd megint alábhagy.
A teljes játékkal meg majd még jönnek a lények mellé az épületek, jármûvek, ûrjárgányok. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Ron Ragm
#1025

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

Kmarha
#1024
na jó nekem most a spore profilom sem jó, új lényt nem rakja fel a régit amit azhóta átszínesztem meg két darabban is tárolja, törölni meg nem tudom.

gusztustalanka videója (asszem felvevõ minõségén javítani kell): http://www.youtube.com/watch?v=jlDTC_FUMxw

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

DarkSector
#1023
Igen ezzel találkoztam énis.😞

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#1022
THX megnézem mindenképpen.<#eljen>

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#1021
Sziasztok!
Az ingyenyes lénykreátor honnan szedhetõ le?
Eddig 2 helyen próbáltam, de mindenhol azt írják: júni 17...

Kmarha
#1020
áhh meghalt a youtubeos feltöltés.. pedig alt-egér kombinációval rájöttünk szobatárssal hogy mindenféle kinõvéseket lehet csinálni a lényekre (leveszi mondjuk a felsõkart, ujjak, könyök nélkül). Alkottam egy gusztustalan folyik össze-vissza lényt így. 😄 majd megmutatom ha élni fog a youtube.

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

SD456
#1019
Nektek sem megy a repülés? Csináltam egy kis állatkát szárnya is van de nekem is csak ugrál.

PS3 ID: SDani456