Spore

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mama2
#1168
2. kérdésre válasz: alt, plusz bal klikk.

Somlói Galuska Fan Club™. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Hmuda
#1167
Aki olyan dolgot produkált amire egyszerûen nincs jó szó és kénytelen véletlenszerûen csinálni egyet. :-)

De emellett még a testrészek neveitõl is hülyét kapok. 😛

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Zomil
#1166
jó de ki az aki random névgenerátort használ? 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

DarkSector
#1165
2 segítség kellene.

1. Hogy lehet az alap testrészen a csigolyák körül összehúzni és kinyújtani a bõrt, vagyis hogy dagi vagy vékony legyen a monster.
2. A kezek és lábaknál hogy kell szétszedni úgy hogy toldani lehessen a testrészeket, mielõtt rátezsem a kéz illetve lábfejet?

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Fantos
#1164
a másodikon mintha szülinapi sityak lenne 😄

DarkSector
#1163
Ez egy repülõ shrek?

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Rip
#1162
Két kedves kópé:

Dönci:


Poszméh Pali:

Nem halott az, mi fekszik örökkön, a halál sem ér át végtelen id?kön. retro.web4.hu

Fantos
#1161
luchné XD

Hmuda
#1160
Csak pár példa a randon név-generátorból (mindezt ékezetekkel meg minden):

Trikûrök
Kartatös
Énopáncer
Övélasz
Pernye
Kezõlõ
Hompesz (miért nem rögtön herpesz 😛)
Ifüzék
Sószaba
Kolszok
Illõve
õvirág (Igen, kisbetûvel, mindegyiket copy/paste-eltem)
Tõzészoko
Kidósztár (gyerek-sztár? o.O )
Innafürök
Imregynö
Tyûvirét
Luchné (a Luch felesége? 😛)

És még napestig mehetne ez így.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Lobsterman
#1159
Hát én is megpróbálkoztam egy aliennel, de nem lett valami fényes 😊

Fantos
#1158
a hehogymi az mi?

VRSDM
#1157
nagyon aranyos lett, már most beleszerettem a játékba 😊
az eddigi képek-videók felajzottak és most készülõdök elmenni :]
pumbafejû
kár hogy bugzik a száján a tüske 😞
szája

nagy méretük miatt csak linkbe raktam.

u dont have to listen anybody else but me

GregSB
#1156
Na pont erre gondoltam, idióta fordításokra.

Asszem akkor maradok én is az angolnál.

Lobsterman
#1155
Az adta egyébként az ötletet 😄

Fantos
#1154
a mutáns legyem simán leveri >:-)

Hmuda
#1153
Én angolul vettem meg. Már a trialban is hülyét kaptam jópár testrész nevétõl, az auto-generált nevekrõl nem is beszélve (siralmasak).

Csak az aggaszt, hogy a trial automatikusan felismerte, hogy magyarul kell dolgoznia. Csak remélhetem, hogy a verzió amit vettem ezt a hibát nem követi el, mert akkor le kell túrnom a fileok közé, hogy olyan módon használhassam amitõl nem tépem ki az összes hajam pár nap után.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Lobsterman
#1152
A szúnyogember

GregSB
#1151
Mostmár csak az a kérdés, hogy magyarul vagy angolul vegyem meg. Vannak fenntartásaim a magyaro fordításokkal sajnos. <#fejvakaras>

Lobsterman
#1150
Azzal ám 😊

kemszi2
#1149
értem.thx
jah még valami netes vagy single?
GregSB
#1148
Jaa értem, ez nagyon jó hír! Akkor viszont megveszem 😄

kemszi2
#1147
azt addig értem,hogy lényeket lehet/kell csinálni.deu tánna hogyan tovább.vagy mi lesz a teljesben a lényeg?
GregSB
#1146
Maga a spore játék egy faj és civilizáció építõ sim. Baktérium szintrõl kell elindulnod, onnan meghódítani a bolygódat, majd végül az univerzumot. Közben te tudsz majd "dizájnolni" fajokat, ûrhajókat stb...

Maga a játék Szept. 5.-én jelenik meg, de most Júni 17-én kikerül a Lénylabor része két változatban: ingyenes és €10-s. Az ingyenes nyilván le lesz butítva...

Hmuda
#1145


Nem viccbõl mondom, hogy google, túl sokáig tartana már elmondani, hogy mirõl van szó, a google egyszerûbb mindenkinek.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#1144
Nem húznak le senkit. Aki megveszi az ugyanannyival olcsóbban jut hozzá a teljeshez.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

AntiHero
#1143
senkit nem húznak le. Mert az CE árát levonják majd a játék árából.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

GregSB
#1142
Akkor csak azokat húzzák le €10-al akik nem tudnak várni 2,5 hónapot?

Mondjuk ez nem újdonság 😄 (GT4 Prologue) Amolyan fizetõs demó.

Én asszem kivárom a teljeset, addig meg elleszek az ingyenes CC-vel.

kemszi2
#1141
ez mi ez tulajdonképpen?
Hmuda
#1140
Benne lesz.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

GregSB
#1139
Kérdés: Ez a Creature Creator a része lesz a teljes játéknak (ami ugye Szept. 5.-én jelenik meg), avagy muszáj külön megvenni €10-ért?

Fantos
#1138
emberszabásunak fûvel csináltad meg a haját?

Fantos
#1137
muhahaha mutáns légy powa!

mért lesznek nálam ilyen kicsik a képek? 1121-es tök nagy

#1136
Igen. Végom én, de nálam csak a fej van ott, a két kéz nincs. Én nem is a szokványos módon jelentkezem fel a Sporepedia szerverére....

De mindegy, csak kíváncsi voltam.

Lobsterman
#1135
már mindegy 😄

Lobsterman
#1134
Affene. Modit kérem szépen törölje ki az elõbbit.
Linkek akkor:
Pikachu
Emberszabású
Egyik dögöm érdekes mozdulatokat tesz néha 😊

Malakai
#1133
[flash][/flash] tagek közé tedd az embedben lévõ linket.

Zidzsi(Kmarha): Jah, majd saját néven (most admin készítette) felrakom sporepediába, meg lehet picit módosítok rajta, de nem sokat.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Lobsterman
#1132
Remélem sikerül az embed :S

Egy érdekes mozdulatsor:
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/hY9GD52aIC0&hl=en"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/hY9GD52aIC0&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>

Emberszabású:
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/R4h0HjXYY3A&hl=en"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/R4h0HjXYY3A&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>

(egy valószínûleg alkoholista)Pikacsu:
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/R4h0HjXYY3A&hl=en"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/R4h0HjXYY3A&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>

Kmarha
#1131
akkor a lények mappából a lény nevén pihenõ png fájlt kérjük megosztani 😄 áhh mindegy, majd két nap múlva 😄D

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

Hmuda
#1130
Szép darab. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Malakai
#1129
Jelentkezz be a honlapon is a spore profiloddal.

mama2: Ma készítettem, szóval nincs bent a sporepediában.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Hmuda
#1128
Tekintve, hogy már tölöttél fel lényeket így elég bajos lenne ha nem lenne még accountod. :-)

Ezekre a profilokra gondolt. Mindig ez jön be ha megnyitsz egy lényt és a kép alatt ott van a smiley és a két kéz.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

mama2
#1127
Pofil link most! Ezt le kell szednem😄.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

#1126
Nálam nincs ott de, akkor azért mert nincs olyan Spore-os vagy EA-s profilom ami, ehhez kellenne...

Zomil
#1125
profilon mikor megnézel egy lényt ott van egy <#eljen> és <#levele> jel

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#1124
Azt megtudja nekem mondani valaki, hogy hogyan tudjuk értékelni egymás lényeit? Mert az számomra egyelõre rejtély...

Zomil
#1123
huhh ez szép lett

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

AntiHero
#1122
szép

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Malakai
#1121
Ma is játszottam kicsit...

(\__/) ( X.x) ( } . { )

AntiHero
#1120
Kis zõld szarral😊 Bár a fejét pont rosszul tartja😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

DarkSector
#1119
THX

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"