47
  • robocop
    #7
    Az élet egy olyan nemi úton terjedő betegség, melynek a lappangási ideje akár 100-120 évig tart, és 100%-os a halálozási aránya.
  • Sityi
    #6
    Nem biztos, hogy a gyártó hibája az, hogy a vásárló egészségtelen testtartásban nyúzza a számítógépét. Én biztos vagyok benne, hogy lehet ezt helyesen is használni úgy, hogy nem okoz harántsülledést, szaporafosást, heresérvet, és a többi csúnya betegséget.
  • Sheltem
    #5
    Mekkora sz*r cikk... Minden káros nem jöttetek még rá ?
  • smv
    #4
    Minden héten megjelenik valami, hogy "a tv káros", "a tej rákot okoz","a saláta megöl","a füstölthústól meghalsz". Ezek annyira olyan hírek már szerintem, amire az emberek full imunisak lettek az elmúlt időkben.
  • Ch_Slater
    #3
    "Mondjuk remélem, aki napi 8 órán át használja, annak van annyi esze, hogy kapcsol hozzá normál bill-t meg egeret, meg asztalra teszi..."

    pontosan ezt teszem :)
  • echo
    #2
    Hát van benne valami, nekem asztalinál is zsibbadnak néha az ujjaim, nemtom mi lesz velem mire 60 leszek
    Mondjuk most már legalább vigyázok amennyire tudok: kényelmes egér meg billentyűzet, de a tartásom így is szar az asztalnál...
  • TH448
    #1
    Már csak azt nem értem, hogy miért nem említik meg az asztali gépeket. Az lehet, h ha valaki ölébe veszi napi 8 órán át, az naon rossz, de hasonló dolgok figyelhetők meg az asztali gépeknél is. Ott se veszik figyelembe, h nem kellene közelről nézni, hogy csuklótámaszos egérpad meg bill. kellene, hogy közel fejmagasságba kellene a monitort beállítani...
    Éljen az ergonómia. Mondjuk remélem, aki napi 8 órán át használja, annak van annyi esze, hogy kapcsol hozzá normál bill-t meg egeret, meg asztalra teszi...