330
A Digital Reality legújabb játéka, a War Front: Turning Point
  • 3P
    #250
    A szövetséges 4. küldetésében a kancellárt kellene elkapnom a város házán (apálya elején gyalagosokkal indulok). Vélhetően nem teljesen a készítők logikája szerint haladtam, mert mielőtt megkaptam a küldit már legyőztem a német véddőket a városban. Szóval odamegyek a várásházára, de nicns ott a kancellár, és szét sem tudom lőni a városházát. A küldetést így nem tudom teljesíteni, tehát ott virít a küldi, hogy mi a feladat és nincs a teljesítettek között. Van valami tippetek, hogy mi lehet, vagy szimplán ismét egy sztori bugról van szó?
    Kínomban már cheat-hez is folyamodtam volna, de nem találtam azt sem (pálya megnyerés).
  • Axl Rose
    #249
    Valaki adna ötletet arra nézve, hogy az USA nyolcadik küldinél merre kell mennem ?

    6 manusszal kell elmennem egy házhoz, de mindenfelé tankok vannak és lekaszálják őket.

    Még a 6 csávót is nehéz volt összeszedni, de ez valami mission impossible...
  • imilee
    #248
    szia!
    A váltó átalítása marha egyszerű. Amikor megkapod, akkor fogod Sagniert (meg aki még ott van hősöd)és elmész a váltóhoz, ahol már villog egy kör, ha mellé érsz már meg is csinálta.
  • Sammyka
    #247
    Sziasztok!

    Sagnier nevű francia manussal miként lehet a váltót átállítani hogy a vonat nem X hanem Y irányban menjen. Ezzel szenvedek és nem sikerül megtalálnom a módját.

    Köszi előre is a segítséget!

    Üdv.:
    Sammy
  • Lord Malshun
    #246
    Még egy kérdésem lenne :-) secret objectiveket talált már valaki???
  • wid22
    #245
    És aki nem genalsozott? Az minek él, nem is hallottam arról. Biztos nagyon super lehet.
  • HUmanHunter
    #244
    aki generalsozott annak nem nehéz rájönni a dolgokra:)
  • wid22
    #243
    Kösz a segitséget ez nem tudtam. Most már megy.
  • kyle reese
    #242
    Kösz a segitséget bevált a módszer.
  • imilee
    #241
    Szia!
    Ha olajfurót akarsz elfoglalni akkor a barakban ki kell fejleszteni a foglalást (több kis manusz fog egy zászlót), utána rámutatsz a furótoronyra majd ball klik, elkezdik a foglalást.
  • wid22
    #240
    Nagyon nehezet kérdezhettem hogy ha seni nem tudja.
  • kyle reese
    #239
    Köszi. Majd kipróbálom
  • wid22
    #238
    Nekem nem segit senki? Hogyan kel elgoglalni vagy kilönni a németeknél levö olaj furotornyot? Kösz
  • a.carkey
    #237
    És a lenti bázisnál használd a lövegeket, lángszórókat saját magad, célozd be gépeket és mindig először a fagyasztósokat lődd ki! Nagyon közel jönnek, így elég egy-egy lövés nekik. A légvédelemmel auto módban meg söpörd ki a támadó gyors gépeket és a bombázókat meg zavard a radarral, így nem tudnak pontosan bombázni. Közben lődd őket saját magad. Így gyorsabb.

    A lényeg, hogy védd be magad, és csak annyira támadd be a gépet, amennyire kell (időre teljesítendő küldik). Aztán jön egy pajzsgenerátoros amcsi tank, ami még jól jöhet.

    Állandóan bombázd amúgy amit lehet. Ne felszíni fegyverzetet gyárts, hanem bunkereket. Csak annyi felszíni legyen, ami védekezésre és gyors apró hadműveletekhez kell.
  • a.carkey
    #236
    Építs ki elterelésnek egy alsó bázist, ahol kezdetben is vannak cuccaid, épületeid, hozzá légvédelem, ágyúk, és lángszórók, illetve párhuzamosan vele, az erősítés megérkezéséig építs fel egy gyártó bázist ott, ahol van szabad tér. Építs több áramfejlesztőt, updateld azokat, a bázisodat védd be légvédelemmel, és lángszórós tornyokkal a föld alól (?) jövő ruszkik ellen, majd a lenti bázisodhoz rakj le V-1 ill. V-2 kilövőket és semmisítsd meg amit kell, mert onnan el lehet érni. Első célpontod legyen a fagyasztós tank bázis. Minden egyebet, ha nem időre teljesítendő, mint a kivégzéses küldi, hanyagold!

    Kb.
  • kyle reese
    #235
    de eddig mindig porig gyalulták a bázisomat
  • kyle reese
    #234
    amikor 6+kell menteni a csávót a kivégzéstöl
  • kyle reese
    #233
    aazt ott van 1 bázisuk + 1 olajmező + a rádió állomásuk
  • kyle reese
    #232
    igen az amelyikben a fagyasztós tankokkal támadnak .
  • a.carkey
    #231
    Az melyik is? A ruszkik támadnak fagyasztós tankokkal? Vagy ez egy korábbi?
  • kyle reese
    #230
    tudja valaki hogy miként lehet meocsinálni a 10.-ik német küldetést akármennyi egységet csinálok elöbb vagy utóbb mindig vesztek már 1 hete vesződök vele ezért kérnék 1 kis segítséget már kezdek ideges lenni .sürgős lenne .lassan kivágom ezet a ....-t az abalakon ha nem tudom megcsinálni .bárkinek a segítségét köszönöm előre is .
  • LegionarR
    #229
    A gyárat kell fejleszteni hozzá (amiben a tankok gyárthatóak)
  • tibiszabo
    #228
    Hello!
    lesz magyarositás nem tudjátok???
  • Hecker007
    #227
    hogy lehet németeknél megépíteni a hangágyús tankot? a tech level 3 megvan de még mindíg nem adja meg, pls segítsen valaki
  • wid22
    #226
    Megmondanátok hogy mit kellcsinálni a szövetségasekkel vagyok 5 páya van pár olajtorony de se elfoglalni se szétlöni nem tudom lebombázni se. Kösz a segitséget
  • Axon
    #225
    Meg lennék lepve ha csak ennyi lenne a probléma. Mindenesetre egy próbát megér.
  • a.carkey
    #224
    Próbáltad, hogy leszeded, reset, és újrarakod? Lehet, hogy hibás egy fájl, oszt azért a sok plusszmeló ezzel a gaméval.
  • Axon
    #223
    Ez még nem jelenti azt, hogy a játék hiba mentes. Lehet, hogy bizonyos video kártyákkal van baja, vagy... vagy.... mittudomén :-)
    A lényeg, hogy nálam eddig egyik játék sem fagyott, ez pedig rendszeresen csontra fagyasztja a gépem.
  • a.carkey
    #222
    Nálam 1x nem fagyott, pedig volt, hogy csak a védelem kiéptése és tökéletesítése miatt 3-4 órát is szöszöltem egy-egy pályával. 1x nem fagyott!!!
  • Axon
    #221
    1 éve van meg a gépem és rengeteg játékot nyúztam már rajta. Mindegyik tökéletesen működött. Ez viszont fagyogat. Úgy óránként egyszer biztosan csontra fagyasztja a gépem. A negyedik pálya legvégén vagyok, de mostmár a betöltést sem engedi. Egyszerűen kiugrik a desktopra egy hibaüzenettel.
    Az biztos, hogy a gépemmel minden rendben van. Viszonylag friss winXP telepítés, legújabb driverek és csak a legszükségesebb codec-ek, amikkel nincs is baja a játéknak, hiszen akkor már a legelején fagyna az egész.
    Úgy érzem, hogy ehhez a játékhoz már igen elkelne egy komplett javító patch.
  • imilee
    #220
    Szia!
    csak multiban lehetsz az oroszokkal single playerban meg a másik kettővel.
  • imilee
    #219
    szasztok!
    megvan valakinek a magyar nyelvű játék? Mert akkor feltölthetné a nyelvi fájlokat a netre.
  • Lord Malshun
    #218
    Hello! Egy kérdésem lenne...az oroszokkal single playerben lehet játszani??? Vagy csak a németekkel és a szövetségesekkel? Előre is kösz.
  • #217
    Ja :) Majd keresek valahol crackfix-et.
  • wid22
    #216
    Tudnátok segiteni? Az angol 5 s küldetést sehogy se tudom teljesiteni az amikor 1 német bázist kel elfoglalnom. Akkár mennyi tankom is van az ellenség simán fölszámolja mindegyiet. Vagy 30x probáltam már. Van valami zrükje? Vagy eröböl kell menni? Hogyan lehet fejletségat elérni? Lehet az a gond? Kösz
  • a.carkey
    #215
    Szerintem köze nincs hozzá. Egyszerűen vmi miatt bekéri a lemezt az 5. küldi után ha campaignból indítod a küldit. Ennyi.
    Ha next missiont nyom az illető a 4. után, pl. nem kéri be ...

    Más állatság:
    A progi nézi, hogy van-e blokkolva a war front vagy nincs. Ha van, nem megy tovább adott pálya után, ha nincs igen. Nálam állandóan ez jött elő.
  • markastor
    #214
    Azért van, mert nem vetted meg a játékot, hanem tört verzióval játszol. :)
    Egyébként van crackfix. :)
  • a.carkey
    #213
    Next missionre nyomtál?
  • #212
    Az mitől van, hogy az 5 pályánál kéri az eredeti cd-t? Eddíg jó volt a cd, most meg nem?
  • LegionarR
    #211
    Történelmi hűséget sztem ne keress... Itt éppen az a lényeg hogy alternatív műltban játszódik, ahol megváltozott a történelem...