1317
  • Yulcsa
    #1157
    "Komolyan hihetetlen pár ember mennyire értetlen" bagoly mondja verébnek! ha nem arrogáns stílusban kezdted volna a "beszélgetést" -ami inkább kioktatás- talán még meg is értem, mit akarsz. Nem emlékeztem pontosan, hogy most végül mi is lett a hivatalos kiállás oka. Te biztos mindenre emlékszel, és soha nem volt még egyetlen tévedésed sem!

    Kiesett... rendben, nincs versenyben, ezzel nincs semmi problémám. Colt egy tévedésem az elején, te pedig ezen lovagolsz már 3 hsz óta. Tekints már el ettől az esettől! Kimi nagyon laza. Ezzel gondolom még te is egyet értesz. És ismételten elmondom, hogy SZERINTEM emiatt vált meg tőle a Ferrari.
  • Kit--Kat
    #1156
    Látom nem érted. Kiesett a futamból, kiesett!!! Érted?
    Webber még jó hogy futkosott ő a GPDA elnöke lobbizott a verseny leállítása mellett és ezért futkosott a többiek meg azért álltak a rajtrácson mert VERSENYBEN VOLTAK.

    Érted az összefüggést a kiesett versenyző a boxban van és azt eszik iszik amit akar és a versenybelévő pilóta meg a pályán van és versenyez megszakítás esetén meg vár mi lesz.

    Kérd számon, hogy Vettel miután kicsúszott, a boxban Haribot majszolt.

    Komoylan hihetelen pár ember mennyire értetlen és fújja tovább a hülyeségét 0 tények alapján az "azt hittem" alapján...
  • Galy
    #1155
    szerintem meg a kerdeses futam legjobb pillanata pont az volt, mikor Kimmi fagyizott és ezzel egy idoben Hamilton még mindig görcsösen kapaszkodott a kormányba :)
  • Yulcsa
    #1154
    igen, talán a lazaság helyesebb szó rá.

    Kit-Kat: felőlem csináljon, amit akar, de ne kamera előtt tegye mindezt... hidd el, nem csak nekem volt ezzel problémám, sok forumon olvastam, hogy nem volt egy szimpatikus húzás, hogy amíg a többi pilóta bőrig ázva ült a kocsijában, vagy Webber épp rohangált föl-alá megkérdezni a többieket, hogy mi legyen, ő ennyire lazán vette a dolgokat.

    de nem ez az egy eset történt, egyszerűen ő ilyen személyiség, így kell őt elfogadni. egy darabig ez el is fogadható, de a Ferrari is szerintem emiatt sokallt be. hangsúlyozom a "szerintem" szót, mielőtt lehordanál, hogy nem is így van.
  • Kit--Kat
    #1153
    Miután kiesett a futamból mit kellett volna csinálnia, kíváncsian várom, hogyan osztod be a pilóták napirendjét kiesés esetén.
    Nyugodj meg tavaly a Hungaroringen Massa sem házifeladatot írni ment vissza a boxba. Ha meg mert inni egy Colát, akkor ezt felháborítónak tartod?

    És azért volt problémás, mert olyat írsz aminek köze sincs a valósághoz és így még megjegyzést is teszel rá.
  • Galy
    #1152
    ez inkább lazaság, mint nemtörődömség
  • Yulcsa
    #1151
    "Ezt de utálom ha valakinek lövése sincs és osztja a téves infókat."

    lövésem sincs? kösz, kedves vagy... ha ez tényleg így van, elkerülte a figyelmem. de amit írtam, attól még igaz, akkor sem kellett volna jégkrémezni meg Colázni futam alatt! ez igenis nemtörődöm stílus!
  • Kit--Kat
    #1150
    Ezt de utálom ha valakinek lövése sincs és osztja a téves infókat.

    Kimi kocsija beázott, ezért maga a Ferrari parancsolta be a boxba mert féltek, hogy a KERS miatt áramütés éri.

    Na ki a nemtörődöm, az aki a kocsiban ül vagy az aki hibás szigetelést készítette?

    És az elmúlt futamokon nem kellett küzdeni, hogy a trágya autójával a dobogóra állhasson???

    Vagy ez csak olyan nem törődöm hétvégi szórakozásként tette mint SPA-ban??
  • Yulcsa
    #1149
    így igaz, ez vitathatatlan! elérte a célját, amiért küzdött. akkor még küzdött...
  • icemankimi
    #1148
    az a nemtörődöm stílus 1 világbajnoki címet ért
  • Yulcsa
    #1147
    én nem hiszem, hogy menni akart volna, viszont... Pont Ezno Ferrarira gondoltam én is, csak épp ellenkező véleményen vagyok.

    Épp azért kellett mennie Kiminek, mert nem illett bele a Ferrari imázsába. Azt értem ezalatt, hogy pl amikor Malajziában félbeszakították a futamot, de még nem intették le, egy Ferrari pilóta nem teheti meg, hogy kiszáll, és elmegy Colát meg jégkrémet majszolni, mialatt az utolsó helyen lévő pilóták becsületesen az autóban végigülték a szakadó esőben azt az időt, amire hivatalosan vége lett a futamnak. Ráadásul még a TV is őt mutatta. Enzo ezt biztosan nem engedte volna meg, a Ferrarinál ez a fajta lazaság nem megengedett!

    Kimi nemtörődöm stílusa volt itt a legnagyobb probléma szerintem...
  • Lteebee
    #1146
    Már ha a Ferrari rakta ki és nem magától akart menni.
  • Kit--Kat
    #1145
    Enzó sohasem rakta volna ki a világbajnok pilótáját, ez méltatlan a Ferearihoz.
  • ForzaInter
    #1144
    Kiminél még szó volt a Brawnról és a renaultról is.
  • Bandee1987
    #1143
    A piac már rég megindult, csak eddig nem hivatalosan :)
  • Yulcsa
    #1142
    igen, de őt a Brawn is vinné... Ki tudja, szerintem Kimi McLaren vagy Toyota, Rosberg Brawn GP, Glock esetleg Williams, vagy Renault, bár oda elvileg Kubica igazol, de akár az ő helyére is mehet a Sauberbe.

    Alo átigazolása megindítja a piacot, az tuti!
  • Bandee1987
    #1141
    Rosberget is akarja a meki, nem? Bár ő is korrekt srác.
  • Yulcsa
    #1140
    igen, és szerintem jönni is fog, talán Massa helyére (majd ha ő úgy dönt visszavonul, vagy eligazol, bár ez utóbbit kétlem)
    Vettelnek Ferrariban a helye, és nagyon remélem, hogy előbb-utóbb nálunk fog kikötni, nem egy Merciben...
  • ForzaInter
    #1139
    Én is így vagyok vele, de én örülök az érkezésének, sztem ő a legjobb pilóta a mezőnyben, ha jó lesz a gép, akkor Schumi nyomodkaiba léphet, én képesnek tartom rá.
  • MR ME
    #1138
    énis, vagy esetleg kubicának
  • Bandee1987
    #1137
    Bár hozzáteszem, mondjuk Vettelnek jobban örültem volna.
  • kirol
    #1136
    Hát kb. egyetértek veled.
  • MR ME
    #1135
    "mert nem felejtik/felejtjük el, ki vette el Schumi utolsó VB címét 2006-ban..."
    erről van szó
  • Bandee1987
    #1134
    Jaja, kellett neki ez az 1-2 gyengébb év a Renaultnál (jó, volt pár jó versenye), ahhoz hogy normálisabb legyen. Volt neki is már 1-2 kemény éve, emlékezzetek csak, Minardiban kezdett.
  • Yulcsa
    #1133
    én is így voltam vele, 2005-ben és 2006-ban nagyon nem szerettem, nagy volt az arca. aztán utána, ahogy te is mondod, a McLarenes éve után visszavett, azóta nem nyilatkozott olyan nagyképűen.
    remélem azt tudja, hogy sokat kell tennie ahhoz, hogy a tifosik megkedveljék, mert nem felejtik/felejtjük el, ki vette el Schumi utolsó VB címét 2006-ban... szóval csak hajrá Alonso, bizonyíts!
  • Bandee1987
    #1132
    2007-ig utáltam, mióta elment a Mclarentől sokkal normálisabb lett, jelentősen visszavett az arcából, majd meglátjuk mire lesz képes. Bár ez a mostani botrány marhára nem tett jót neki, arra kiváncsi lennék, hogy tudott e a dologról, vagy briós mögötte szervezkedett.
  • MR ME
    #1131
    azt h szívből gyűlölöm a pasast, de mivel már egy geci nagy vicc amúgy is a forma 1 és kb mindig bealszom rajta így nem igazán érdekel már a dolog...
  • Yulcsa
    #1130
    Alonso érkezik Kimi helyére... mit gondoltok?
  • Lteebee
    #1129
    Ja, a cigány erős egy kicsit.
    Legyen mondjuk küszöbmajom! :)
  • czapi
    #1128
    Nekem sem a kedvencem, de azért ne cigányozzuk le ( nem egy kategória azokkal még ha színben hasonlóak is), mellesleg nem rossz pilóta.
  • CheAteR88 #1127
    hát nem mondom egy jó futamnak de a szívem annak örül hogy legalább falnak baszta a cigány(H)
  • gyepesjoint
    #1126
    aham,tarolnak XD
  • CheAteR88 #1125
    nah kíváncsi leszek bátya mit fog mutatni:)
  • DannyL
    #1124
    Kicserélhetné a kerekeimet. :)))
  • Lteebee
    #1123
    Na, Raikkönen kap egy jó pilótát csapattársnak.
    Most megmutathatja :)
  • Bandee1987
    #1122
    Ja, örülök neki.
  • MR ME
    #1121
    na magára talált a ferrari remélhetőleg
  • czapi
    #1120
    Reméljük holnap is hasonlóan jól nyomja.
  • Lteebee
    #1119
    Kimi jót nyomott ma.
  • ForzaInter
    #1118
    http://www.f1hirek.hu/hir/Kar_volt_sporolni__Massanak_eleg_benzinje_volt_Barcelonaban_200905221422
    Úriisteen bazmeg, ez már komolyan legalja, szánalom bazmeg, ennyi bakit elkövetni egy szezonban, már tavaly is vicc volt ami ment, de most, ez nem méltó a ferrarihoz.