1317
  • MaRee
    #1237
    Na igen, Németországban aztán lehet verni neki :)
    Hatalmas élmény lehetett az a menet, én még "csak" Lamborghini Gallardoban ültem, még vezethettem is, de sajnos csak városon belül lámpától lámpáig mentem vele, de azért nagyjából lehetett érezni, hogy mit tud :)
    Mindenesetre köszi az észrevételeket, ha esetleg megvennénk a nyáron, akkor tolom majd a képeket és videókat ezerrel! :D
  • Ulvar
    #1236
    Jó nektek, nem is mondtam hogy ne vegyetek, de ha igazán kiakarjátok használni az adottságait akkor vagy menjetek el Németországba vele nyaralni (2 kocsival 1 Ferka meg egy családi amibe holmi + többiek vannak). És a Német autópályán meg kihajtani belőle amit csak tud, vagy versenypályára vigyétek ahogy már mondtam :).

    Olaszországba voltam nyaralni Rosolina Mareban. Volt egy Fekete F430as. Volt bennem 2 koktél úgy hogy volt bátorságom oda menni a sráchoz hogy elvinne e egy körre, mert még sose ültem és láttam ilyen autót de a kedvencem. Mondta a srác kicsi mosollyal hogy 2 perc alatt kimegyünk a főútig és vissza. Mondom rendben tökéletes. Kiértünk a településről adott neki egy nagy gázt, na ott beszartam amikor lefékezett vissza mászott belém...vissza vitt aztán elindult Velencébe, én meg amikor kiszálltam ott ültem még fél órát elszívtam fél doboz cigit és mondtam hogy most már nyugodtan meghalhatok :). Szóval nekem ilyen élményt nyújtott.

    Ha megveszitek akkor jó szórakozást hozzá. :). Ha pedig nem kell adjátok nekem :P.
  • MaRee
    #1235
    Szerencsére az anyagi helyzetünk megengedi hogy ilyet vegyünk, és nem azért mondtam mert családi autót szeretnék, csak egyszerűen jobban kedvelem az olyan kocsikat, amibe többen beférünk, pl az M3-al voltam így, na az sem volt piskóta :)
  • Ulvar
    #1234
    Azt elfelejtettem oda írni, azért jó a verseny F430 (bár a sima is) mert kiviszed a ringre vagy pannóniára és kis vezetés elmélet vagy gyakorolhatod a versenyzői karriered :). De tényleg a verseny pályákon tudod csak meghajtani.
  • Ulvar
    #1233
    Miért mit vártál Ferraritól családi autót??

    Másik minek vennétek ha a magyar utakon 150 felett megdöglesz vele?
    Legálisan ki se viheted jó formán hiszen ennek oda lépsz egy hajszálat már 100on van, mint láthattad azon amit linkeltél. Max feszíthetsz vele gyök 8000el a városban meg kint a főúton megsétáltatod, de egy Ferrari nem csak ettől jó, hanem a hangjától és a sebességétől, de ha ezt nem tod kihasználni akkor kuka. Ezért kell verseny F430ast venni, régen volt használtautók.hu-n. Most csak 2 dbot találtam.

    olyan 28-30 milka.
  • MaRee
    #1232
    Azt hiszem, szerelmes vagyok :D A családdal fontolgatjuk egy ilyen megvételét, csak az a baj, hogy 2 személyes :\
  • vass17
    #1231
    Az biztos, vérbeli GTO:)

    gondolom fogják tesztelni a Top Gearben, arra leszek kiváncsi, hogy mit alakít az Lp670-hez képest...mondjuk van olyan érzésem, hogy a ferrari tudja mit csinál, mindig is tudta, nem lehet ellenfél egy lambo:D
  • Ulvar
    #1230
    Gyönyörű. :)

    Szerintem hamarosan váltani fogja a 430ast versenyeken is.
  • vass17
    #1229
    Ehhez kapcsolódva: (az első videót érdemes meghallgatni:))



  • CheAteR88 #1228
    vannak még igényes képeid?:)
  • Gaben17
    #1227
    Sziasztok.
    Remélem nem off.
    Nemtudom volt e valaki hétvégén brnoban a luxus autó találkozón,mi szombaton felnéztünk.Aki volt az sok szép ferrari láthatott! Bejáratnál rögtön R8.
    Üdv!
  • aussieguy
    #1226
    És akkor az F1 Clientisek·· főleg a régebbi kocsik ahol télleg kellett gépészkedni:)
  • CheAteR88 #1225
    nem ferrari de f1:)
  • CheAteR88 #1224
    páran már tuti eldobták őket de szerintem ha beülsz egy ilyen kocsiba nem az lessz az első hjogy kihajtod a lelkét ha egyáltalán ki tudod
    bár menyire teli lehet azért tuti nyom egy két próba kört:) igazi low amatör meg úgysem fog venni
    asztán lehet hogy a ferrari nem is ad el nekik. asszem az enzonál volt ez hogy csak a respectesek kaphattak
  • vass17
    #1223
    Ember legyen a talpán, aki ezt meg meri csinálni a sajátjával:)
    Ezt nem értem igazán az FXX és az 599XX esetében is, hogy az a 30 amatőr (többnyire) aki megveszi őket, hogy tud pályán tartani ennyi erőt, anélkül, hogy egyszer is eldobná valamelyik kanyarban.
  • Ulvar
    #1222
    Kedvenc!
  • aussieguy
    #1221
    természetesen a Hungaroringi Ferrari Days-re értettem:)
  • aussieguy
    #1220
    nagytesója lesz kinn most a Ferrari Days-n plusz a szokásoson kívül még az FXX-ket is kihozzák meg Massával egy bemutató is lesz ha jól tudom
  • CheAteR88 #1219
    am nem az f1ről szól szerintem hanem arról van téma itt:P
    akkor tőlem is egy kis fav;)
  • vass17
    #1218
    Tudom, hogy topic inkább az F1-ről szól, de ennek itt a helye:))
    599GTO (ez még semmi, a ferrari oldalán elég egyedi gépet lehet összedobni, már csak pénz kellene hozzá)




    és a nagytestvér:
  • CheAteR88 #1217
  • MR ME
    #1216
    jó lett sztem
  • CheAteR88 #1215
    zsúfoltság
    és azért halványak mert már nem közreműködnek 107%-ban a ferrarival!
  • Kit--Kat
    #1214
    Szerintem jó lesz, csak Schumi, Todt és Kimi képe ne legyen annyira halvány.
    Valamint, nem kukacoskodásból, de ha a csapat VB-ket akarod felsorolni, akkor ne hagyd le a 2008-asat sem.
    Szerintem mehetne alá az egyéni Vb címek felsorolása is.

  • CheAteR88 #1213
    szerintetek mehet bannerba?
  • Kit--Kat
    #1212
    Szerintem maradjon a régi inkább, mert itt legalább rajta van mindenki aki az utóbbi időben sikert hozott a csapatnak.
  • Bandee1987
    #1211
    Jöhet.
  • Ulvar
    #1210
  • Japep
    #1209

    CheAteR88 kért a banner-műhelyben egy bannert ide.
    Ehhez mit szóltok?
  • baaka
    #1208
    osztom! Elég foscsi volt a hétvégi futam! Csak reménykedhetünk, hogy újra lesz valami izgalom az egészben.
  • MR ME
    #1207
    de ha vettelnek nem fosik be a motorja akkor nemhiszem h meglett volna az első hely...am meg rém unalmas űberfos futamot lesznek így, egyszer kijönnek a boxba 4 másodpercre és am meg vonatoznak, grat az FIA-nak megint, azt is elbaszták ami már el volt baszva
  • Lteebee
    #1206
    Mindjárt az első futamon 1-2!
    Grat!
  • peti193
    #1205
    az első verseny gép a vörösektől
  • CheAteR88 #1204
    nem ferrari de bátya:)
  • ForzaInter
    #1203
    ügyi vagy
  • KillTheKonzol
    #1202
    ferrári ferrári a ferrári egy konzervdobozgyár a lambodzsinni a király
  • Kit--Kat
    #1201
    Ezzel nem értek egyet.
    2005-ben, 2006-ban és 2007-ben csak hiba nélkül lehetett megszerezni a VB címet, mert kiélezettek voltak az évek.
    Egy kiélezett évbe nem fér bele sok hiba.
    Massa 2008-ban nagyon sok futamot eldobott, kezdve Ausztráliával, majd Malajzia és Anglia. Ennyi hiba nem fér bele egyszerűen nem világbajnoki szintű ennyit hibázni.
    Azért Massa is kapott vissza sok ajándék pontot a sorstól pl. Franciaországban és Belgiumban.
    Szó se róla Hamilton is elég gyenge volt sokat hibázott, a tavalyi egy ilyen gyenge év volt, Massa tényleg erején felül teljesített, de ez is csak erre volt elég, ez van.
  • MR ME
    #1200
    saját hibáiból? inkább a csapatéból...Massa tavaly magához képest átlagon felülit teljesített és megérdemelte volna a wb címet, az meg h egy csaló geci csapat és pilóta miatt nem jött ez össze (mivel azt a futamot olyan simán behúzta volna ahogy kell, ha nem kell ennyire rohanni akkor a tankolócső is a helyén marad elhiheted...) egyszerűen szánalmas, mint ahogy a forma 1 az utóbbi években...sajnálom h nem lesz külön sorozat a nagy csapatokkal, mert így nézhetjük a kabarét tovább amíg ez a kedves vezetőség a helyén van! évek óta másról se szól a sorozat mint h ki csalt és mennyire ésatöbbi ésatöbbi, a mostani diffuzór dolog is elég érdekes volt, hozott egy szép wb címet Buttonnek, grat neki...
  • Kit--Kat
    #1199
    Etikátlan lenne egy futamot kihúzni.
    Kapásból, a tankolócsövet nem a Renault hagyta a Ferrarin, hanem a szerelők.
    Max annyi lehetne, hogy Alonso eredményeit elvennék és így a mögötte lévők feljönnének 1-1 hellyel.
    De mivel ez az este 1 évvel rá derült ki, így nem lehet belenyulni egy ilyen eseménybe.
    Gondolj bele, Hamilton olyan herélt pite módon vezetett volna letekert motorral ez esetben, vagy széttaposta volna a kocsit az első helyért?!

    Na ezért még csak fel sem merült ez a dolog.

    Massa évelején és évközben szúrta el az évét saját hibáiból.
  • Lteebee
    #1198
    Kollégám azt mondja, hogy ha azt a futamot nullázzák, akkor azon múlik Massa vb-címe.
    Meg azt is mondja, hogy a bebizonyosodott bundákat bizony annulálják(remélem, jó szót használok).
    Mondjuk nem tudom, ki hány pontot szerzett ott akkor, de Briatore még oda fog vágni ezügyben, az tuti.