1317
  • Nuno88
    #877
    kettős győzelem ^^

    gogogogogo KIMI!!!
  • Dexantreal
    #876
    Ja.
    Amúgy a Ferrari szép kettős győzelmet aratott, grat!
    Bár most Raikonnenek örültem jobban, én is megkedveltem már őt.
  • Lteebee
    #875
    Ja, mostanra megtanitottak droidkent nyilatkozni, oda az egyenisege.
  • hunbasser
    #874
    nem tudom melyikről beszélsz,de én a múltkor azt láttam,hogy pacsiztak egyet :)
  • DJ BP
    #873
    Massával mindenki jóban van

    ?? Alonsoval a múltoori esete? :D
  • Kit--Kat
    #872
    Még 1 kicsi esély van, az utolsó pontokig harcolni kell!
  • hunbasser
    #871
    eleinte még elég húzott szájjal fogadtam Kimit,de monstanra eléggé megkedveltem,mostmár nem olyan nagyképű szerintem,picit már tud örülni is,normálisan nyilatkozik,stb.és Massával is jóban van.azért érdekes,Massával mindenki jóban van :) még Hamiltonnal és csalonzóval is
  • Bandee1987
    #870
    Tud ez a Kimi gyerek, ilyen teljesítmény kell nekünk
  • hunbasser
    #869
    büntetett a Ferrari
  • Bandee1987
    #868
    Bazdmeg Gyula, nem fogtad fel, hogy Massa mit mutatott?
  • hunbasser
    #867
    hah,na neee :D akkor miért loptak alonsoék PONT A FERRARITÓL? érezhetően jobb is volt a kocsija a múltkori futamon.elég feltűnő volt,hogy Hamiltontól nagyon elment,holott egész idényben ez fordítva volt.neked nem sántít valami?
  • grebber
    #866
    Mert csak így tudják megnyerni versenyen belül nem! :(
  • hunbasser
    #865
    szvsz pedig nem.Alonsot és De La Rosat még kizártam volna Ron Dennisszel egyetemben
  • kulabácsi
    #864
    nameg 100milás büntetést kapott ami nem csekély összeg:) szvsz igazságos ítélet született
  • hunbasser
    #863
    a mclaren csapatpontjait törölték,és nem is szerezhetnek pontot,így a konstruktőri vb címet borítékolhatjuk a Ferrarinak :)))
  • Count Adyn
    #862
    Hát gyakorlatilag abban lehet reménykedni hogy kizárják a mekit, mert amugy nem tul sanszos a dolog innentől, egy pilótával még történhet bármi, de kettővel már nem túl valószínű.:S
  • hunbasser
    #861
    mi lett veled,Ferrari topik? :(

    és kérdezhetném ezt a csapatról is.amióta nincs Ross Brown és Schumi,azóta bukóban a Ferrari.majdnem minden meccsen elpicsázzák a Ferrarit,ez így nem mehet sokáig.maga ez a McLarenes mizéria meg...hányni tudok tőle,beleértve csalonzót is.

    Massát nagyon sajnálom,megint a technika ördöge babrált ki vele,Raikönnen pedig megnyerhette volna a versenyt,ha eleve kemény gumival megy ki,és ha picivel több üzemanyagot töltenek neki,mert akkor tényleg még mehetett volna 5-6 kört is,aztán bejön,lágy keverékű gumi fel,tank teli,és nyomás.maga az elmélet jó volt,és mindenki azt hitte,hogy itt most Raikönnen rákoppint egyet a fejükre,de hát nem így lett,kevesebb üzemanyaggal indult,mint azt vártuk...
  • blackgamer
    #860
    durva nagyon, elejét még eladhatja
  • G_ArchAngel #859
    gyász:)
  • DJ BP
    #858
    valószínű a kasztni nem ez lesz, ebben csak tesztelik a cuccost, egy az egyben 599 GTB
  • blackgamer
    #857
    Kémfotókon a Ferrari Dino utódja
    itt az "olcsó" Ferrari? yeaah!!

  • hunbasser
    #856
    hát a McLarennél most minden van,csak béke és fegyelem nincs.

    Ron Dennis megmondta,hogy Alonso mehet nyugodtam,szóval most eléggé haragudnak rá,meg gondolom Hamiltonnak sem esett jól,hogy őt vádolják,holott szvsz nem ő a bűnös.
  • Kit--Kat
    #855
    Én még bízok Kimiben, hátha kiütik a 1mást a hátralévő futamokon alonsoék:)
  • Brankley
    #854
    Vagy itt nézheted +
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/beolvasas0001.jpg
  • Brankley
    #853
    Ebbe a topikba találsz mindenfélét, az elején azthiszem van az előfizetés is.
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1186184228
  • Zetorg
    #852
    tudsz valami linket esetleg, aol tudnék róla olvasgatni egy kicsit?
    leginkább az előfizetés feltételei érdekelnének...
  • Brankley
    #851
    Hú, pedig a Kiminek nagyon kéne már egy VB cím! Mclarennél nemnagyon jött össze multkor, ittsem... :(
    Viszont Massa kocsijával mitcsináltak ezek?
  • G_ArchAngel #850
    tárgyalnak...

    igen, legbelül érzem, hogy Kimi nem lesz VB idén, de akkor inkább Lewis, mint a ...izé...
  • oneal1
    #849
    én nem adom fel!:D

    de jövőre azthiszem igen jön vissza
  • hunbasser
    #848
    jövőre jön vissza nem?ez az idény akkor kezd elúszni...
  • oneal1
    #847
    meg Schumacher:D
  • oneal1
    #846
    hát jah!
  • G_ArchAngel #845
    kicsit kezd szétesni a Ferrari, nagyon kell ida Ross Brawn, hogy rendet rakjon...
  • MaSzKa
    #844
    nekem örök kedvenc a Ferrari F40
  • Brankley
    #843
    Én sajnos már megszoktam, hogy akinek szurkolok, az nem viszi sokra... Sorry srácok. :)
  • oneal1
    #842
    jah, ezt nagyon elcseszték sajnos...

    utána az a kör meg nem volt valami gyors, mondjuk Massa tiszta ideg volt sztem, ami nem csoda:)
  • Bandee1987
    #841
    Hát gyerekek nemtom mi volt ez a mai szerencsétlenkedés Massával...ilyen elemi hibákat nem kéne elkövetni...
  • Brankley
    #840
    Jó, nem a gizda gyerekek közé tartozom azért. :)
    Amúgy kifinomult, jah, meg már használtan vannak elérhető áron is. 2000es 1.7M ft. Az azért nemrossz, és jóállapotban. Na de ne OFFoljuk szét a topikot. :)
  • JohnnySmith
    #839
    Még jó hogy ilyen kifinomúlt az izlésed...
  • blackgamer
    #838
    de BMW-ben mind gizda gyerekek ülnek, Ferrari meg nem jön szembe az utcán