1317
  • Brankley
    #837
    áááá, ez nemjó :S Én amúgy nemszeretem a ferrarit, inkább csak Kimit. Ha választanék, akkor bmw. Mondjuk egy 316i, nemrossz az. ;)
  • blackgamer
    #836
    Magnum Ferrari (308) 7 500 000 Ft
    minnyá veszek egyet :)
  • Brankley
    #835
    Mondjuk 78 számra tervezik. Jó sokára lesz ebből a kocsibol is valami. De már egy elsőszárnyam és egy felnim van. ;) :D
  • DJ BP
    #834
    igen, láttam, gondolkodtam rajta
  • Brankley
    #833
    Amiből most összerakhatsz egy távirányítású, belső égésű motoros modellt. Új cucc.
  • DJ BP
    #832
    melyiket? Amit Shell benzinkúton is nyomnak?
  • Brankley
    #831
    Valaki megvette ezt a "Ferrari" nevű magazint?
  • manutdzoli
    #830
    Csak a FERRARI!!!!!
  • Japep
    #829
    Massa nem volt semmi ma...
    Boxból 5. hely az nem semmi, úgy ment át a mezőnyön mintha lekörözné őket!!!
    Szép volt!!!

  • zsola01
    #828
    Aki szereti az f1 -es ligákat az jelentkezzen ebbe:OHF1Cl nagyon jó egy liga ha minden jól megy egy baráti társaságot hozunk létre.Várom mindenkinek a segítségét a ligával kapcsolatban.Itt az oldal:http://gportal.hu/portal/hf1l/ a liga játékát a bal felső sarokban kévő letöltésekből tudjátok letölteni ez egy rendes játék csak rakjátok fel és már játszhattok is.
  • G_ArchAngel #827
  • blackgamer
    #826
    Kínos Ferrari-baleset
    Egy ferraris felvonulás kellős közepén, az egyik túlhevült tulajdonos sikeresen beleállította sportautóját egy másik járgányba.
  • kulabácsi
    #825
    ez nagyon kéééész:DDDDDDD
  • G_ArchAngel #824
    ezen pár percig sírtam a röhögéstől:DDDDDDDDDDDD
  • DJ BP
    #823
    F1 topic :DDDD
  • öregember
    #822
    ferrari-k
  • Kit--Kat
    #821
    Majd holnap.
  • öregember
    #820
    képeket a népnek zip-ben
  • szitya01
    #819
    Hú pedig nekem az kéne, hogy pontosan hol. Mert akkor oda mennék fotózni. Mert ha Letenyénél mennek ki akkor horvátországból mennek át szovéniába. Nah mindegy remélem látom őket.
  • Kit--Kat
    #818
    Ma is fotóztam
  • öregember
    #817
    valaki fotózott tegnap ? képek ?
  • öregember
    #816
    szlovénia felé mennek, de h pontosan merre azt nem tudni
  • szitya01
    #815
    Azt nem tudja vki, hogy a konvoj ma melyik határnál megy ki az országból? És kb mikor ér oda mert még mindig nem találtam érdemleges infót. Köszi.
  • kulabácsi
    #814
    naná h érdekel:)
  • Kit--Kat
    #813
    Haver fotózott, majd ferakhatom ide is, ha érdekel titeket.
  • öregember
    #812
    aki fotózott toljon már be egy linket ahonnan le lehet rántani képeket vagy ZIP-ben
  • kulabácsi
    #811
    fotó???
  • Kit--Kat
    #810
    40en autó volt;) Én a várban néztem meg.
  • öregember
    #809
    PROGRAM – FERRARI KONVOJ ÚTJA

    Első nap – május 17.

    Hősök Tere – Szépművészeti Múzeum – Találkozó
    - Érkezés reggel 9:30-tól, a múzeum előtti lezárt parkolóba.
    - 10:30 – Ferrari Stafétabotot ünnepélyesen átadja Mr Tommaso Cancellara, a Ferrari Kereskedelmi Igazgatója, majd a Konvoj megkezdi útját.

    ÚTVONAL

    - Andrássy út – Deák tér – Deák Ferenc u, az új Fashion Street-en, majd a Roosevelt tér.
    Első megálló: Akadémia - Show – Rippel Brothers - A Stafétabot ismét továbbadásra kerül.
    - A Konvoj újra megkezdi útját a Roosevelt térről a Vár irányába – Lánchíd – Hegyalja – Alkotás út. A Déli Pályaudvarhoz közeli Shell töltőállomáson konvojunk 4 autója megáll, míg a konvoj többi tagja lassan folytatja útját a Várba.


    Második megálló: Vár- Savoyai Terasz
    - Várható érkezési idő 12:30 -13:00
    - A Terasz gyönyörű virágaival kitűnő környezetet biztosít a Ferrari különböző modelljeinek megcsodálására.
    - A Stafétabot továbbadása után a Konvoj elhagyja a Várat, az Erzsébet-hídon áthaladva az Olasz Kultúrintézethez érkezünk.

    Harmadik megálló: Olasz Kultúrintézet
    - Várható érkezési idő: 16:30-17:00
    - Sajtótájékoztatót tartunk a Kongresszusi szobában, valamint díjátadás következik a kiírt művészeti pályázat győztesének. A díjnyertes alkotás ünnepélyes átadása az Olasz Köztársaság Nagykövetének.


    Második nap – május 18.

    Budapest Kongresszusi Központ (Novotel oldalában) – Találkozó
    - Érkezés - 10.00 óra
    - 11:00 A Stafétabot átadása, a Konvoj megindul az M7-en Balaton irányába az Alcoa székesfehérvári telephelyére (kijárat – Agárd).
    - A város és a gyár képviselőinek üdvözlete - A Ferrari Képviselője hivatalosan átadja Stafétabotot a Szlovén konvoj vezetőjének
    - A program előreláthatóan 15:00 körül ér véget.
  • öregember
    #808
    most vannak fent a várban
  • DJ BP
    #807
    korábban azt láttam valahol, hogy 4 autó lesz, most a Blikk 40-et ír...
    Meg CSAK Hősök tere, szegedinek? :)
  • kulabácsi
    #806
    mivan?:O
  • DJ BP
    #805
    csak a Hősök tere 4 autóért, köszi...
  • blackgamer
    #804
    holnap és holnapután halad át Magyarországon a Ferrari hatvanadik születésnapjára rendezett Ferrari 60 Relay. És a Power Tool Drag Races-zel ellentétben ezért csak a Hősök teréig, illetve a Roosevelt térig kell utazni, nem a Szilícium-völgybe.


    [b]Valaki majd fotózzon és jöhetnek a képek!!!!!
  • Kit--Kat
    #803
    kínos...
  • Count Adyn
    #802
    Ferrari.com on annyi van róla, amit kimi mondott: a 9. körben elment minden elektronika, ezért kiment a boxba.
  • Kit--Kat
    #801
    De hülye vagyok... Offfkorz Kimiéről:P
  • Kit--Kat
    #800
    Nincs hivatalos nyilatkozat Massa verdájának a hibájáról?
  • Lteebee
    #799
    Tudta, hogy Alonso safety játékos és mindenképpen be akarja fejezni a versenyt, ezért kiszorította, noha hátrébb volt.
    Olyan schumacheres, a korai időkből:)
  • Dexantreal
    #798
    Jah, nagy volt Felipe Massa!