34
  • Cicero
    #34
  • ASUSI
    #33
    Nagyon érdekes mikre képes a tudomány
  • HUmanEmber41st
    #32
    Igen, én is erre a következtetésre jutottam!
    Azonnal betiltani!!!!!!
    Hol van ilyenkor a BSA RIAA, MPAA ???????
    Kérem kapcsojja ki (de azonnal! )
    :) :) :)
  • SuperCow
    #31
    huu belegondoloni is rossz. Szőőrnyű dolgokra lehet képes egy ilyen eszköz a megfelelő kezekben.
    Festhetnek vele pisztolyt, géppuskát, lefesthetik vele Bush-t, vagy eseteg az eszköz áttervezésével taktiai előnyhöz juthatnak egy esetleges terrorcselekmény során.

    Én azonnal betitanám.


    Aggodalmamat fejezném ki továbbá az iránt, hogy mivel egy ilyen eszközzel bármit le lehet festeni jogdíjjat vetnék ki rá, mivel a gyerekek a rajzfílmekben látott figurákat, esetlegesen egy ujságból nagyon egyszerűen le tudják másolni és digitalizálni. Okos kis gazdag gyerekek ebből még jobban meggazdagodhatnak. Iskolában Zug plakátok / matricák terjesztéséből..
  • AtisH
    #30
    Ez így egy nagy hülyeség! Ez olyan mintha a porszívó keféjébe beledugtak volna egy kamerát. Akkor már megcsinálhatták volna száloptikásra az ecsetet és szálak egy miniccd-be végződnének. Kisebb is lenne és még talán egy érdekes hatást is elérhettek volna. Lúzerek!
  • Gade
    #29
    Ijet lehetne házilag is barkácsolni, a programját meg ugy is felrakják a netre.
  • Adam II
    #28
    SG Feleshop
  • Adam II
    #27
    Ilyenkor csak azt sajnálom ,hogy nekem nem jutnak előbb eszembe ilyen marhaságok amivel jó pénzt lehet keresni. Illetve egyet már rég kitaláltam a CubeBall2000-et a kockalabdát ami nem gurul ki az útra és így a gyereket nem üti el az autó (bővebben a CubeBall-ról a gumiszoba SG feleshop topicjának 1# hozzászólásában értekeztem:)))
    DE NEHOGY ELLOPJÁTOK AZ ÖTLETEM
  • Sir Quno Jedi
    #26
    Ez azért izgi, mert a valamilyen formában becapture-ölt (szkennelt, digizett, stb.) képről mi is vehetünk mintákat akár a paintben is és máris itt tartunk, pont ezt tudja, csak persze nem ilyen 1xűen, hogy egy ötéves gyerkőc is elboldoguljon vele. Újításnak nem újítás, max. egy jómunkásember termék, a pemzli meg felesleges, csak rontja a kamera által látott képet (és mellesleg jó hülyén néz ki).

    Anno az összes fényceruzáról, navigömbről stb. azt tartották hogy húdemilyen elterjedt lesz, aztán ma is egerezünk, kattintgatunk, gépelünk...
  • Murdoc
    #25
    Mondjuk még mindig jobb, mintha összegrefitiknék a kerítésünket. Mert most így festhetjük le félévente. Inkább éljék ki az elmebajukat a számítógépen.
  • Slartibartfast
    #24
    A gyerekek ennek a találmánynak a segítségével gyakorolhatják a kifinomult kézmozgásokat és a finom ecsetkezelést. A jövö impresszionistáit képezzük, emberek! Csak semmi fikázás. A jövö impresszionistái nem is pemzlivel, de FESTÖHENGERREL fognak dolgozni. Az lesz a szép.

    Ahelyett, hogy kezébe nyomnának egy vízfesték-készletet...
  • pepe003
    #23
    És ha a TV-t próbálja majd lefesteni
  • [HUN]PAStheLoD
    #22
    Loál :D
  • jefferson83
    #21
    Majd most az lesz,hogy nemisazolajfesték köll
  • [HUN]PAStheLoD
    #20
    gondoljátok el , a terrorok leülnek festegetni a sivatagban .. és nem lesz több demokrácia-nemisazolajkell háború .. te jó ég!
  • Gladiator
    #19
    kipróbálnám, de hogy több százezer forintért ilyet nem vennék az is biztos
  • Lost Lont
    #18
    Ez mindenkiben felvetődik (még bennem is), de az is hogy "bezzeg Etiópiában éheznek". Amúgy ha a terroristák kezébe kerül akkor ennél az eszköznél nem lesz semmi, max fejen vághatják vele a másikat, de ahelyett inkább mást használnak szerintem
  • p00h
    #17
    ejjej, megelőztél... pont ez a félelmem vetődött fel a témával kapcsolatban
  • Lost Lont
    #16
    Ha a kisgyerek rajzolóképességét akarja anyuci, apuci fejleszteni akkor vegyen neki igazi temperát
    A profi sz.gép-rajzkészítőknek meg úgysem kell ilyen. Meg amúgy is, a monitoron 256*256*256 színt lehet megjeleníteni, ebben szinte minden látható szín benne van, szóval ez a ketyere úgysem tud széééép szíííínes tárgyakat kirajzolni.
    Egy hétig divat lesz aztán mindenki kidobja
  • HUmanEmber41st
    #15
    Mivel még a másik cikk hatása alatt állok, meg kell kérdeznem a klasszikusat:
    mi lesz ha ez a terroristák kezébe kerül???
    Belegondolni is szörnyű...
    :) :) :)
  • Murdoc
    #14
    Szerintem tök jó! Szerintem a Yu-gi-Yo mozifilmhez, meg a Pokémonhoz képest, ez komoly értelmi színvonalbeli előrelépés. Itt lehet kreatívnak lenni. Még mindig jobb, mintha a tv előtt gubbasztana a kis örökmozgó.
  • FTeR
    #13
    :D

    ezen még dolgoznak a kutatók!
  • Xantia
    #12
    Jó, jó, de hogy fogja a gyerek összekenni magát?
  • Shadow_THH
    #11
    persze önvédelmi fegyvedrnek sem utolsó... :)
  • Shadow_THH
    #10
    ha tescós temperába mártja a kakaóálló értelmiségi újgazdag csemete onnantól kezdve nyugodtan festhet amit akar, úgy is egy színű lesz amíg nem mossa ki
  • Shadow_THH
    #9
    a paint palettáján csak 28 szín van amire rá lehet kattintani, és ez korlátozza a óóóóóóókos gyereket a fejlődésben!!!4
  • vegesm
    #8
    "jelenlegi rajzprogramok használói korlátozott számítógépes palettából válogathatják ki színeiket,"

    azért az a pármillió szín csak elég nem?(ezzel az óriás-ecsettel sem lehet más színt bevinni, mint a mit a számítógép nem ismer)
  • Pharaoh
    #7
    Ekkora ecsettel kb az 5 éves gyerekek szintjét tudják kielégíteni. ezen felől már hamer meg lehet unni a szines foltok rajzolgatását.
  • noss
    #6
    kakaóálló óvónéni :D
  • noss
    #5
    színesíteni kell a gazdag kisgyerekek drága játékainak palettáját is

    "Apúú, vegyél nekem is ilyeet!"
  • papabear
    #4
    Lehet majd megint 1 milliós óvodai gépeket venni...
  • dez
    #3
    Na, ez már megint egy olyan "világrengető" dolog, ami nem áll másból, csak szép szavakkal bemutatott újdonságtalanságból. Mintha nem lehetne ezt megtenni pl. egy webkamerával... És még le is van védve az "ötlet", "technika"...
  • IMYke2.0.0.0
    #2
    Pénz, pénz, pénz...

  • smv
    #1
    De, hogy ennek mi értelme van...