100
  • Zsolo007
    #20
    LLLLOOOOOOLLLLLL alcímet olvasd má' el pls :DDD


    UI.: Amúgy érdekes hogy én úgy emléxem hogy a MA szebb volt... :D
  • Thanatos
    #19
    ez nem a massive assault utodja vagy valami oylasmi? legalábbis nagyon ugy néz ki... :P
  • Zsolo007
    #18
    Legújabb VGA? vagy legújabb DX?

    UI.: A legújabb 71.89es van fenn....

    Teljes képernyősen fut neked? Én akármit csniálok nem fut :(
  • Lupis
    #17
    Biztos felraktad a legújabb drivert?
  • Lupis
    #16
    Jó kis játék ez és egyáltalán nem fagy:P Egyedül a szöveghangok zavarnak ,nagyon bénán vannak megcsinálva.
  • Zsolo007
    #15
    Igen?

    Remélem lesz angol nagyon hamarosan
  • grebber
    #14
    Amúhy ez a patch a német verzióhoz van.
  • Zsolo007
    #13
    Igen ez a legújabb patch ez elvileg kijavítja a fgyást viszont kérdéses hogy a crack jó e hozzá.....Én leszedem mert hátha megy, így amúgfy sem játszható....
  • grebber
    #12
    ITT van egy patch nemtudom hogy ehhez a verzióhoz jó-e 88MB.
  • Zsolo007
    #11
    Ez nagyon igaz:

    "Massive Assault is a game for those, who like to think. In this game random factor exists without doubt, but it doesn't play a decisive role." - Tiger

    Ezt a hivatalos fórumon találtam :)
  • Zsolo007
    #10
    Itt a taktikázás nem abból áll hogy hátbakapod....egy kicsit más, de nekem bejön, pontosabban bejönne ha nem fagyna...most is nézem a hivatalos fórummot hogy találjak megoldást a fagyásra
  • Zsolo007
    #9
    Egyikre sem :) Ez a Massive Assaultra hasonlít....
  • mrzed001
    #8
    Melyikre hasonlít: Generals, Gyűrűk ura, Act of war, vagy age (of mythology) sorozat?
  • grebber
    #7
    Nekem is bejön én a demóval toltam.
  • Lacc
    #6
    Hát ez az, hogy a harcok egyszerűek :D Lő a kiskocsi, sebez 1-et. Lő a nagy tank, sebez 2-t. Lő a nagy lépegető, 4-et sebez. Lő az üteg, sebez 3-at. És igy tovább, semmi ilyesmi, hogy ha hátolról támadom jobban sebződik, pontosabb sebzési modell, csak ennyi. Nem rossz mondom, de valamivel komplexebbnek kéne lennie szerintem.
  • Zsolo007
    #5
    Érdekes.....Azt olvastam így nem fog fagyni, de nekem ablakban is fagy....nah körülnézek fórumokon, hátha találok megoldást.
  • Zsolo007
    #4
    Végre valaki :) Azthittem már beteg vagyok hogy én egyedül játszom vele :).

    A kifagyás megoldása kis áldozattal jár: Rakd át úgy hogy ablakban fusson és jó is lesz :).
    Mit értesz az alatt hogy egyszerű? Hogy nincs nyersanyag? ez csak a harcról szól...
  • Lacc
    #3
    Ja nem rossz kis játék, bár szerintem egy kicsit egyszerű. Viszont nekem mindig kifagy, ha olyan játékmódot játszok, ahol az elején ki kell választani a kezdőbázisodat.
  • Zsolo007
    #2
    Remélem van még rajtam kívül emberke akinek bejön ez a játék mert szerintem nagyon jó kis stratégia. És az AI is nagyon jó - az első rész ezzel fogott meg leginkább - .
  • Zsolo007
    #1
    Rákerestem és úgytaláltam nincs még topicja, úgyhogy megcsináltam

    Nemrég jött ki a Reloaded-es verzió. Akik játszottak a Massive Assault-tal azoknak ez kötelező darab!

    Aki még esetleg nem ismeri az nézzen körül a Wargaming.net oldalán.