100
  • Thanatos
    #60
    tuti..., ilyen bugot nem direkt hagynak benne szal ez szvsz ugy müxik hogy azon a 2 tipusu hardwareösszeállitáson emgy jól amin tezstelték is a többin meg szar mert baszták normálisan tesztelni :D
  • Thanatos
    #59
    őőő lehet, ezt megint benéztem akkor P
    de ettől függetlenül szvsz lehet hogy a német nagyobb verzio ugyan anyi mint az angol kisebb :P
  • Zsolo007
    #58
    Az érdekes :D

    Fóleg azért mert a hivatalos fórumokon pont azt állítják hogy a peccs előtt jobb volt mint a peccs után :D
  • Eye-scream
    #57
    Mondom, nekem is kilépett a disclosnál amíg fel nem peccseltem...szal nem hinném, hogy gépfüggő. Esetleg a patch csak bizonyos gépeken müxik :)
  • Eye-scream
    #56
    Nem játszottam vele, csak megnéztem de a disclosnál legalábbis nem lép ki.
  • Promi #55
    Igen megy
  • Zsolo007
    #54
    Hát az valószínű hogy nagyon gépfüggő....de oprendszerfüggő tuti nem....
    Neked a world war mód megy??
  • Promi #53
    "nem vagyunk hülyék, mi is így csináltuk, de akkoris akad"

    Nem gondoltam, hogy barki is hulye lenne hozza, de sose tudni.
  • Promi #52
    Ugylatszik ezek a fagyasok szerintem gep, oprendszer fuggoek.
    Nekem 1 szer fagyott karier modba, de az automata mentest vissza toltottem es azota se.
  • Zsolo007
    #51
    leszedtem külön a patchot, a cracket ugyanazok fagynak amik eddig is, minden olyan játékmód (kivéve karrier) megy ahol nem kell az elején országotválasztani...
  • Zsolo007
    #50
    World War mód is működik??
  • Eye-scream
    #49
    Nekem nem lép ki én career módban nyomom. Ezt a peccset használtam és működik-szvsz próbáljátok ki hátha a CDn lévő hibás vagy mittomén.
  • Zsolo007
    #48
    ....Én erről beszéltem, akkor csak nem megy fagyás nélkül? :)
  • Lupis
    #47
    Alikor lehet vásárolni ott egyből kilép ,de a kampány megy rendesen, jó nehézre sikerült.
  • Zsolo007
    #46
    Ezt honnan veszed úgy mégis??

    A CDn lévő patch 2.0.127-es míg a német patch 2.0.136-os szal....

    Jó lenne ha lenne már angolul
  • Zsolo007
    #45
    Erre én is kíváncsi lennék
  • Thanatos
    #44
    amugy akiknek nem fagy egyátalán miylen beállitásokat hazsnálnak? (grafika, hang, etc)
  • Thanatos
    #43
    :)
  • Eye-scream
    #42
    Lehet...én azt meg se néztem
  • Thanatos
    #41
    az ugyan az mint ami a cd-n van... :)
  • Eye-scream
    #40
    Én azt töltöttem le ami a hivatalos oldalon van, 2.nemtomhányas. Krekkeltem a GCW-n található krekkel és működött. És nem német.
  • Thanatos
    #39
    ?? a cd-s patchra gondolsz? meet az fent van de szart se ér... a másik ami német meg kisebb verzio számú mint ez szal amit az javit szvsz az már alapbol emgvolt az angolban...
    szal még újabb patch kéne :D
  • robotnyk
    #38
    jahogy van újabb, sry
  • Zsolo007
    #37
    Elvileg a lejjebb belinkelt patch kijavítja ha lesz angol verzió meg poersze crack hozzá :D
  • Zsolo007
    #36
    AMúgy ez az egyetlen amit találtam ,sehol semmi fasza bannerletöltés... :D ezt is úgy szerkesztettem :D
  • robotnyk
    #35
    fent van a cdn a patch
  • Thanatos
    #34
    magas! keskeny! etc! :DDDD (sorry de nincs itt a sok mümájer akik ezen szoktak izgulni, helyettesiteni kell őket :P)
    amugy ha én véleményem is érdekel elég egyszerű de amig nincs jobb szerintem jó :)
  • Zsolo007
    #33
    melyik peccset?
  • Zsolo007
    #32
    Ehhez mit szólnátok bannernek? :))




    Vagy inkább kisebb legyen? Nemtudom hogy mekkora kell ezekhez... :D
  • Thanatos
    #31
    hát én eddig a carriert, a campaign-t és a world akármit probáltam mind fagyot, elöbb vagy hamarabb... 8jobb esetben csak sima ctd, de sikerült már kékhalált is produkálnia a drágának :P)
    pedig egész jó lenne maga a game ha tudnék vele jáccani is :D
    patch erre mikor várható? :D
  • Eye-scream
    #30
    Nekem kifagyott, feltettem a peccset és azóta megy karrier módban is.
  • Zsolo007
    #29
    Kifagy hogy pontos legyek méghozzá azoknál a játékmódoknál ahol az elején fel kell fedni az országaidat....a többijól megy nekem is, a karrier mód alapból halott ügy az az eredetiben sem megy :D
  • ACE
    #28
    nem vagyunk hülyék, mi is így csináltuk, de akkoris akad...
  • Promi #27
    1. Installald a jatekot.
    2. 1-es CD Crack konyvtar alol telepitsd a "mapr.2.0.127_patch.exe" -t.
    3. 1-es CD Crack konyvtar alol masold at a "data,local konyvtarakat, es a mapr.exe -t oda ahova installaltad a jatekot, felul irva a regieket.
    4. Jatsz.

    En a 3 -as palyan jarok, de meg nem birtam leverni a gepet.:(
  • Thanatos
    #26
    hát kiprobáltam és engem is kivagdos deskre ... 8patch megvolt)
    szal ismét egy csodálmányos faszbugos game :( hihetetlen menyire elterjedt ez újabban :/
  • Thanatos
    #25
    hm télleg, nemfigyeltem, sorry :DDD
  • Eye-scream
    #24
    Qrvajó ez a game most kezdtem el. Én feltettem a peccset, krekkeltem és azóta nem fagy ki a vároaim felfedésénél. Egyébként tudja vki, hogy lehet bombázókat venni a hajóimra? Mindig a városba rakja be őket...
  • ACE
    #23
    És sokat jáccottál vele? Mert nekem véletlenszerű, van hogy 5 percig nem fagy, van hogy már az első percben...
  • Zsolo007
    #22
    Nem a crack hibája.....ez az eredetiben is benne van....Elvileg az a patch ami lejebb be lett linkelve az kijavítja a faygás okát, de egyelőre még nincs angol verziuó...
  • ACE
    #21
    Nekem sem megy, nekem is kifagy. Elvileg a RELOAD-os verzióban benne van a patch is, fel is raktam, és utána a crack, de így sem megy. Van a gamecopy-n is egy crack., de az úgy tűnik ugyanez a RELOAD-os... és még mindig fagy...