20
  • Xantia
    #20
    Úgysem nézek TV-t. Hidegen hagy.
  • mrzed001
    #19
    Ez a fajta pofátlan és váratlan reklám csak engem emlékeztet a SPAM-ra ?
    Zombi SPAM TV-k :))
  • dez
    #18
    Nem mindíg csak a rosszat kell nézni...
  • Jani-B
    #17
    Ott szerintem a a kábelTV szolgáltatónak fizetsz a szolgáltatásért, vagyis azért hogy behúzzanak neked a lakásba egy tyúkbelet (bekötési díj), és hogy azon x db csatornát foghatsz be jó minőségben, plusz karban is kell tartani a rendszert (havi díj). Nem a tv csatornának fizetsz...
  • bigjoe
    #16
    Köszönöm, nekem tele a hócipőm a reklámokkal.
    Főleg az a bajom, hogy a csatornák egyre pofátlanabbak. Egy-kettő nem lenne gond,de a 15-20 perces reklám blokkok már élvezhetetlenné tesznek bármely filmet.
    Külömben is a tv maga az ördög, nem kell nézni.
  • rigidus
    #15
    > Ha a reklámokat mindenki áttekeri, senki nem fog hirdetni, ergo a csatorna tönkremegy.
    Ezek azok a csatornak amelyek meg a pa'pa halalabol is szenzaciot csinaltak?
  • jefferson83
    #14
    Gondolom ő ilyenekre gondolt mint HBO vagy a szintén külön előfizetéses 24 órás felnőtt gimnasztika
  • testerlnx
    #13
    >Az előfizetéses csatornákon általában nincs reklám
    Mondj egy ilyen csatornát!!
    Én és gondolom sokan mások csomagokat fizentnek elő, amelyek így fizetett csatornákat tartalmaznak, nálunk kb 50 csati van és mindegyiken van raklám... Nem tudom, hogy Neked hogy sikerült reklám nélkülit kerítened...
  • dez
    #12
    Van még valami, ami megvéd a reklámok ellen: az önállóság.
  • duke
    #11
    "valamint az előtérben megjelenő állóképes üzenetekkel érik el a fogyasztókat."

    Nalam ez sem valna be.A dvd felfevo 5 perces chapterekre ossza az anyagot vagyis a reklamoknal nem tekerek,hanem egy-ket nyomassal 5-10 percet elorre ugrok.Ha beleerek a filmbe akkor legfejebb azt tekerem vissza.Tehat vegulis tekerek de nem a reklam alatt hanem a film alatt.
  • Tetsuo
    #10
    Hál' Isten, a neten nem kell milliárdokért frekvenciát bérelni, így bárki szolgáltathat, nem csak a kiváltságosak.
    Ezért itt van olyan is hogy nonprofit önzetlenség, baráti gesztus, laza szórakozás, tudás ingyenes terjesztése, meg persze pletyka. S ez addig így lesz, amíg bárki szolgátathat. A pénzéhes multik, az óriás sajtóorgánumok kit érdekelnek? Nélkülük is felkerül a netre minden és majdnem live formában. :)
    Az SG is működik, pedig nekem van reklámszűrőm.. :)
  • noss
    #9
    így van!
  • Roli
    #8
    Még itt az SG-n jó is, hogy oldalt van. Ha valaki olvassa cikket akkor úgyis meglátja ami neki kell, ha meg nem kell kicsit jobban fókuszál a cikkre :D
  • Roli
    #7
    A neten addig nem zavar a reklám, amíg nem lesz agresszív, vagyis nem bújik mindig az egérmutató alá, meg nem jön elő, mikor pl a Freemailen nézném az e-maileket. Amúgy, meg ha érdekel úgyis meglátom, megnézem mi is az. Az sem nagyon nyerő, mikor a cikkekbe teszik. A TV az viszon ekég durva. Arra nem mindig elég, hogy addig elszaladjak a WC-re vagy a konyhába, viszont ha megnézem meg elalszok rajta és lőttek a filmnek. Digitális Videot meg tuti nem veszünk egy darabig
  • the Godfather
    #6
    Valszeg azért mert olyan az adás szinvonala.
  • gz8
    #5
    Köszi, én sehogy nem kívánok találkozni a reklámokkal, tv-t se nézek.
  • TeszteloPontHu
    #4
    Az előfizetéses csatornákon általában nincs reklám. Az ingyenes csatornákon van, mivel ebből élnek. Ha a reklámokat mindenki áttekeri, senki nem fog hirdetni, ergo a csatorna tönkremegy. Ugyanez a helyzet a neten: ha mindenki reklámszűrő programot használ, akkor vagy előfizetésesek lesznek a lapok, vagy bezárnak. Lehet választani: elviseled a reklámokat, vagy fizetni kell a tartalomért.
  • rigidus
    #3
    Tenyleg, ha vennek egy TV-t, az ugye az en tulajdonom. Ha elofizetek ra, az a szolgaltatas az enyem, azert fizetnek, hogy az altalam kijelolt tartalmat kapjam. A haz ahol a TV lenne, az az en hazam. Az a par intch atmeroju TV kepernyonyi terulet a szobamban az is az en tulajdonom --> Ki fizet nekem a reklamfelulet utan berleti dijat?
  • rigidus
    #2
    javitas: nem retina, szemhej
  • rigidus
    #1
    Ez mar nagyon durva. Becsukod a szemedet, hogy ne mossak mar az agyadat, majd kifejlesztik a technologiat arra, hogy a retina ala, hogyan lehetne megis bejuttatni az agymosast.

    Ez az egesz mar valamifele rabszolgatarto tarsadalom. Pezt keresel, kimossak az agyadat es elkoltik helyetted a penzedet amiert faradsaggal megdolgoztal. De ez jobb mint a rabszolgatarto tarsadalom, mert itt a rabszolga "kap valamit", igy nincs gond: nem lazad.

    En mar ket eve nem tartok tevet es ...

    ... felebredtem. :(