47
Nevelj te is saját PC függőt!
  • bazza
    #7
    Előszöris: Arra van-e igény, hogy flashes, dinamikus legyen, vagy arra, hogy hasonlóan a többi neveldéhez, kattintgatós, táblázatos, adatbázisos legyen?
    Bár így előre megmondom, hogy az elsőt nem tudnánk teljesíteni... :)
  • Darkboy
    #6
    szerintem nagyon jó ötlet :))
  • Laky
    #5
    ötletnek tökéles :)
  • maozedong
    #4
    egy adatbázis az egész jóformán.
  • bazza
    #3
    hát, ez szerintem már attól függ, hogy mennyire tudnánk megvalósítani az ötleteinket...
  • maozedong
    #2
    wow.
    és mit kéne vele naponta csinálni? gépeztetni kéne?
  • bazza
    #1
    Hát igen...Rengetek nevelgetős játék fut a neten, vannak igényesebbek, és kevésbé azok, talán majdnem mind egyforma. Nos, Thomeee barátommal elkezdtük egy új nevede fejlesztését: Egy PC Neveldét szeretnénk létrehozni, amely segítségével virtuálisan is, tehát a számítógépünkön keresztül irányíthatjuk egy szegény, vagy vidám, de mindenképpen pc függő életét, na és persze a számítógépét. Lehetünk világhírű hackerek, vagy akár a NASA is alkalmazhat bennünket, programokat fejlesztheünk virtuális gépünkön, akár saját operációs rendszert is írhatunk, de akár warez oldalakkal pénzt is kereshetünk. Szándékunkban áll egy teljes internetes RPG kifejlesztéséhez, és ehhez kérnénk a segítségeteket. Ötletek, javaslatok, elképzelések, vagy maga a kétkezi munka is sokat segítene. Nem vagyunk nagy weboldal fejlesztők, sőt...De azért kár lenne ezt a - szerintem - jó ötletet kárba veszni. Linket a fejlesztésről még nem szeretnék adni, de ha érdekel vkit a téma jöhet teszternek! :))