35048
  • Bucser
    #9640
    BTW=By the way=ha már itt tartunk

    A Laser designatorral kijelölöd a célt (olyan mintha lőnél vele) akkor célpontként a lézerfelszereleéssel és a scriptel összekötött gépben megjelenik mint célpont ha minden igaz.

    Ámbátor még soha sem próbáltam.
  • CosaNostra
    #9639
    Akkor ezt most coop modban használhatom? vki ráirányoz 1 célra a markerrel, akkor azt hogyan látja a pilóta? Effektíve miket kell ilyenkor nyomni? BTW? az mi a sz@r?
  • Bucser
    #9638
    Laser Marker csak akkor működik ha vannak lézerirányítású fegyverzettel felszerelt egységek a közelben (helikopter vagy repülő) és be vannak állítva, hogy ha rézékelik a marker jelét akkor oldják a bombát. BTW multiban távoli azonosításra repülő egységek számára baromi jól használható.. Nem kell egyszer legalább átrepülni a terület felett hanem távolról indítható a fegyverzet.

    Single Playerben nem láttam még hasznát.
  • CosaNostra
    #9637
    Laser marker mire jó, hogy lehet használni? Gondolom, hogy tüzérség, de hiába kukkolok bele, meg nyomkodok bármit, nem történik semmi
  • cicai
    #9636
    Köszi mindent!
    Elindult, de kilép a videókártya miatt, mivel gagyi. A rendes szervízbe van. És ha megjön végre nyomhatom:D
  • tpM
    #9635
    Igen, betatester meg hangszerkesztő vagyok eddig van ~20 fegyver
    B52, A4 repcsik meg asszem UH1 heli 2 M60assal az oldalán :>
  • Bucser
    #9634
    Csak annyit ,hogy készül.

    A BiS fórumon nézz körbe ott a is mods discussion részbe.
  • wardogzombie
    #9633
    looooooool és megintcsak loooooool
  • Siluro
    #9632
    Szevasztok!
    Hallottam, hogy készül az ArmAhoz is a VTE Vietnam mod. Tudtok erről valami infót szolgáltatni esetlegesen?
    Köszönöm szépen.
  • L H Oswald HUN
    #9631
    Bazz...
    Pedig mostanra már sikerült elindítani yasuval is :)
  • m1c1mack0
    #9630
    minden WAREZos baratainknak megjelentaz 1.08 crack a gamecopyworld-on, en nem probaltam mivel nekem origi van, de remelem sokaknak megoldas 'siraly'es inditasi probelamira
  • bbchris
    #9629
    Amivel pl tankot tudsz a helikopter alá tenni és a levegőben repülve viszi azt , azaz repül a heli a tankot meg viszi alatta a levegőben . Le is teszi csak nem engedi el valamiért .
  • Cugel
    #9628
    Kipróbáltam volna a multiplayert a net-en, de nem lát egy szervert sem...

  • Cugel
    #9627
    Köszi!

    Nem ellenőriz semmit...
    Átneveztem az installált exe-t, és úgy is fut...

    Ha újabb patch jön, ezt a verziót is lehet vele upgrade-elnin, ugye?

    Üdv:

    M
  • tpM
    #9626
    igen 1.08 a legújabb
  • Cugel
    #9625
    És nem teszi be az msconfig-ba azt a kis progit /nem jut eszembe a neve/ amit a Cseh verziónál feltelepített...

    Üdv:

    M
  • Cugel
    #9624
    Sziasztok!

    Sikerült a Cseh bolti verzió mellett letöltenem az eredeti Angolt is, ez az on-line megrendelés, vagy mi...
    Kapam is egy ARMAENG.exe file-t, meg referencia számot, meg serial-t.

    Ezt ugye sima UDF-ben kiírhatom DVD-re?
    Amikor kiírtam ugyanis, lealább 15 percig semmit sem csinált...

    Ekkor elindítottam HDD-ről az ARMAENG.exe-t, és serial-t kért, majd simán feltelepült, azután még volt egy kis on-line ellenőrzés, és azóta fut! :)

    A kérdésem csak annyi lenne, hogy ugyanúgy ellenőrzi-e az eredetiséget?
    Nálam legalábbis a kis kockák induláskor bepipálódnak...
    A vicc az, hogy nincs DVD a meghajtóban, bár lehet, hogy azt figyeli honnan raktam fel...
    Ez azt jelentené, hogy van egy teljesen legális ARMA-m, /33 fontért lehet is/ és mégcsak DVD-t sem pörget.
    És mégvalami: a verziószáma a játéknak alapból 1.08.5163
    Ez a legújabb patch lenne?

    Köszönettel:

    Messor
  • tpM
    #9623
    izé ma lehetne 1 kis coop esetleg vs hentelés armahun.
  • tpM
    #9622
    Milyen vehiclecargo.sqs?
  • bbchris
    #9621
    Te hogyan oldottad meg azt amikor a Vehiclecargo.sqs -el hozza a heli a tankot a levegőben , letetetem a földre de nem akarja elengedni hanem viszi magával a Mi17-es a T72-őt . Néha elengedi de csak nagyon ritkán . Ugye beírtam a Mi17-esnek hogy "this flyInHeight 5" de csak húzza maga után .
  • bricsi01
    #9620
    Köszönöm!
  • tpM
    #9619
    nc
  • m1c1mack0
    #9618
    egy yasu nevu progit kell futtatni es akkor menni fog YASU
  • Bucser
    #9617
    Vedd meg.

    Vagy próbáld ki a demo-t.
  • cicai
    #9616
    Sziasztok
    Letöltöttem a játékot, feltelepítettem. És mikor indítom, azt írja ki, hogy a szükséges biztonsági egységet nem lehet elindítani, meg vmi securomról is beszél. Ilyenkor mi a teendő? Jah és cracket nem mellékeltek a letöltéshez. Lehet, hogy a crack hiányzik neki?
    Aki tud, az légyszives segítsen,m ert már nagyon rég óta ki akartam próbálni.:)
    Köszi
  • m1c1mack0
    #9615
    megy konfigodon teljesen jatszhatoan persze nem high-on
  • tpM
    #9614
    X2 3800+, 1GB RAM, 7600GT-n tökéletesen megy, 2000 látótáv, Low-on :)
  • Neoncsoves
    #9613
    megvan :)
  • Neoncsoves
    #9612
    az alant látható configomon hogy menne? amúgy mi az a supergameren h Armed Assault 8490; Armed Assault EN 10490; ?
  • m1c1mack0
    #9611
    Igen, oda van irva oldalt hogy mivel konnyitik a fo kuldetest.
  • tpM
    #9610
    Nah ArmAHu 1.08 coop, port 2340| adress : www.arma.hu
  • bricsi01
    #9609
    Helló!

    Mostnaság tolom a Kampáy részét, csak azt nem értem mire jók a mellék küldetések, mármint érnek e valamit a fő küldetésben?
  • Repiv
    #9608
    jólenne ma egy tegnap sajnos melóztam
  • m1c1mack0
    #9607
    ma este is 'lődözzu"nk'!
  • schrank
    #9606
    demo után : "szépvót jóvót köszönöm ennyi ..."
  • tpM
    #9605
    www.supergamer.hu
  • Neoncsoves
    #9604
    honnan lehet megrendelni?
  • tpM
    #9603
    holnap lehetne 1 CTI (márha az uj dvdcti11 felkerül a serverre) vagy c00p
  • schrank
    #9602
    igen ? akkor lehet hoyg mégis kipróbálom
  • blash
    #9601
    Missiontol fugg. Egyes kopokbol felejtek ki a group respawnt vagy hasonlot. De a ctf, cti, szektoros akarmikben van respawn.