35048
  • wardogzombie
    #10841
    meddig várunk még?
  • wardogzombie
    #10840
    jah
  • tpM
    #10839
    ma egy visszavágó?
  • wardogzombie
    #10838
    rég játszottam ilyen jót.
  • Mnemomic
    #10837
    Nagyon jó a játék. A kampányt most kezdtem el de elég nehéz :) Bár aztán rájöttem hogy expert fokozaton voltak az ellenfelek- talán :)

    A távolra lövés sokkal nehezebb mint az OFPben volt. Még szokni kell :)
  • D00M
    #10836
    Már hogyan nyertünk volna? :D ha maradsz talán még van esély de 3an megvoltunk lőve Amúgy jó volt, remélem ismételünk
  • tpM
    #10835
    ehh sorry elment az áram a Sahrani plains pályán... ugye mi nyertünk? :)
  • Mnemomic
    #10834
    Na megvettem a játékot most töltöm :) A héten majd felnézek a szerverre :)
  • wardogzombie
    #10833
    szerintem ne gyere akkor ide mert szerintem az itt lévöket nem az érdekli tetszik-e neked vagy se szerintem és esetleg csunya szavakat vághatnak hozzád szerintem söt lehet hogy a monitorodat is hozzád vágják szerintem meg különféle dolgokat(paradicsom,konzervesdoboz,műbráner,ürülék,üres ben gay-os kenőcsös doboz)is szerintem de még az is előfordulhat hogy felszolitanak hogy lépj nemi kapcsolatba különféle élö és élettelen dologgal szerintem.ehhhh nagyon korán van hogy ilyen f@szságokat olvassak mint a véleményed.-szerintem-
  • timihun
    #10832
    Szerintem, véletlen más topikot néztél és véletlen ide írtad a véleményed...szerintem :)
  • romi8 #10831
    Szerintem nem jó játék
  • timihun
    #10830
    Nem volt rossz, de...
    Mindenki úgy visszonyult, hogy már évek óta játszik online, és tisztába van mindennel.
    Utálom az olyan kifejezéseket, amiket, pl magyarul is meg lehetne kérdezni...De kifejezetten jó volt...
    Remélem nem hagytok ki a következő játszmákból.
    Holnapra szerzek mikrofont.
    Kösszönöm a segítséget és a játékot.
  • timihun
    #10829
    Tudom, de akkor abban a pillanatban az az ember akinek írtam tudta, hogy neki írom :)
  • wardogzombie
    #10828
    használd lécci a "válasz erre" opciót hogy tudjuk kinek irsz.
  • wardogzombie
    #10827
    csodálkozol?egyik szerver csíterparadicsom hülye adminnal a másik kifagy a mienk még mindig rossz
  • D00M
    #10826
    Na ennyit a mai hentről, maradtunk ketten vazze
  • timihun
    #10825
    Itt vagyok, nem tudtam válaszolni a sziára :)
  • wardogzombie
    #10824
    szerver restart plz összefosta magát
  • wardogzombie
    #10823
    aaaaaaaaah ne mongy ilyet
  • tpM
    #10822
    1600HRS körül össze kéne ülni egy berzerkre
  • Feró Flex
    #10821
    Kettös,nyilt,lábszártörés(sipcsont),mont a Véres sportban Tompo ellenfelének,a lábszáram 90fokban elgörbülve.
  • D00M
    #10820
    Mennyémá este fél kilenckor lett vége az edzésnek, kilenckor értem haza, utána pedig jegeltem, ben-gayeztem a testem 110%-os felületét, majd betompultam a fájdalomcsillapítótol. De majd ma vagy valamikor megkapod ami jár De délután is kéne valamit alkotni vagy nem tom..
  • PhantomAss
    #10819
    nekem is viszket..
  • timihun
    #10818
    Már most visszket, meg őrülök miatta ááááá
  • Bucser
    #10817
    Mert kicsi vagy még és nem éltél meg eleget:D
  • Boconadi
    #10816
    nekem mék csak borda repedésem vót :)
  • tpM
    #10815
    a mai világ veszélyes... én ki sem mozdulok a gép elől (csak mikor sk00lba megyek:\) s nem volt semmilyen törésem 10éve :]
  • Bucser
    #10814
    3-4 hét legalább a kikötés. és kurvára viszket a végén:)

    A bordatörés sokkal szarabb ámbátor mivel nem tudják gipszelni és rögzíteni és minden kicseszett mozdulatnál fáj:D
  • tpM
    #10813
    jóvan' tegnap volt egy pletyka, hogy lefagyott a szeró :) meg tök jó műsorok mentek az NGC-n :P
  • timihun
    #10812
    Csak addig fáj, amíg felteszem az asztalra, utána, csak az ujaim mozognak, na meg akkor, mikor leveszem az asztalról :(
    És meddig voltál kikötve? Meddig kell hordani ezt az izét?
  • wardogzombie
    #10811
  • Bucser
    #10810
    Nem:D egyszer focilabdára másodszor pedig cserépkályhára:D

    (focilabdára ráálltám 2 lábbal és kiugrott alólam, a cserépkályhának pedig nekiestem mert parkettán a szőnyegfel volt gyűrődve és elkaszált.)
  • wardogzombie
    #10809
    no mi történt? csak nem emberedre akadtál?
  • wardogzombie
    #10808
    ja mint tegnap
  • Bucser
    #10807
    kulcscsonttöréssel hogy tudsz FPS-t játszani?:D

    Nekem anno ordíthatnékom volt minden kézemelésnél azon az oldalon ahol tört:)

    (mondjuk még mindig jobb mint a Bordatörés:D ami szintén volt már)
  • tpM
    #10806
    délután egy coop? :]
  • tpM
    #10805
    hamarosan kijön a v2 a hindból az javítva lesz
  • PhantomAss
    #10804
    nem maverick hanem hellfire bocs
  • PhantomAss
    #10803
    a single küldetéseket hogy tudom kilockolni? megcsináltam őket, de van amelyikelőtt nincs pipa
    az rts mi-24 modnál viszont lehetetlen lőni a sturmmal (9m114), egyszerűen nem talál el semmit
    egy helyben lebegek, a cél előttm 900 méterre, a célkeresztben, erre a rakéta csinál egy kb45fokos fordulót aszt hali bele a földbe
    a maverick legalább eltalálja a célt
    ez bug vagy más módszer kell? már minden hülyeséget kipróbáltam
    ja meg ez a repmodell...mintha vmi rcmodell lenne a gép, a földön egyhelyben a rudderrel meg lehet fordulni( vagy gyorsan jobbra-balra forgolódni:) vicc...
  • wardogzombie
    #10802
    feszültségmentesitésre vágysz? tempi gyere a tűzvonalba tied az első lövés