35048
  • lee56
    #10881
    nem mind1, azon a gépen egy 8800ultrával se menne jobban :)
  • bucsher
    #10880
    1.3as p3 azt leveri mint vak a poharat :)
  • SzaSzaWEL
    #10879
    Szerintem az ofp is necces. p4 1.6 512 rambus, 9600xt-n próbáltam, very low minden, és így is beszaggat :/

    Az arma tuti felejtős.
  • tpM
    #10878
    milyen a videókarid?
  • Raptor 2
    #10877
    HÁt nem hiszem hogy azon elindulna, sajna ez van :( Viszont akkor érdemes próbálkoznod az OFP-vel, az már csak futna rajta
  • hNeo
    #10876
    Sziasztok!

    Milyen kb az a gépigény, amin legminimálisabb felbontásban még lehet játszani az Armával?
    Nekem 1,3 ghz-es p3-asom van, 256mbyte ram-mal :)

    Esetleg próbálta már valaki Laptopon? ha igen milyenen?

    Köszi
  • D00M
    #10875
    Ha élve hazaérek edzésről én jövök
  • wardogzombie
    #10874
    ma este lesz valami lövöldözés?
  • Adam II
    #10873
    A hadjárat nem dinamikus (sajnos). Szóval ha megcsinálod a küldit akkor is azt írja ,hogy kikergettek mert ez van. Kigergettek.
  • Mnemomic
    #10872
    Ez a kampány mód hogy van? Arra rájöttem, hogy ha nem sikerült egy küldetés akkor visszaver az ellenség. De volt egy olyan, hogy egy hidat kellett felrobbantani, majd AT-val adni a tankoknak. Na én ezt mind megcsináltam nem maradt egy tankja se dőt senki mégis ki lettünk kergetve a városból.

    Most csináltam egy mesterlövészes küldetést egy tisztet kellet megölni a Hotelban. Na ez sem volt semmi. Szerintem az OFPben jobb volt a kampány nem volt ilyen durva.
  • dronkZero
    #10871
    Ja, robbanásoknál gázos. De úgy egyébként szerintem nem vészes. Nekem kifejezetten tetszik, hogy mondjuk tető sarkán nem lóg ki konzolosan, lábujjainál megtámasztva a hulla a levegőbe, hanem lelógnak a kezei, aztán szépen lecsúszik, leesik.

    De az OFP-be/ArmA-ba sztem nem ezért nem került bele. Halál után is objektum marad a test, az engine meg nem nagyon szereti a mindenféle slendriánul mozgolódó objektumokat.

    OFPben anno azzal szórakoztam, hogy betettem rádióra az egyik csóka arcmimikáját, aztán parancsra vigyorgott, meg vágta a pofákat. Az volt a morbid, hogy fejbelőttem, és még utána is grimaszolt a hulla véres pofával. :)
  • Bucser
    #10870
    JAhh mert ARMA-ba nem raktak kést:D
  • Bucser
    #10869
    A Ragdollal az a baj, hogy ragdoll... azaz rongybaba és nem ember. És sajnos a drága programozók kúrvára nem képesek szinkronizálni, hogy hol milyen irányokba milyen mértékű mozgást engedélyezzenek ennek a rongybabának. (mert ugye az emberi csintváz nem csak arra van, hogy hordozza a hússzövetet hanem, hogy annak mozgását is behatárolja.)

    Ez az amit nem kpesek megcsinálni. ezért néz ki minden halálanimáció ragdoll esetén szarul.

    Arról nem beszélve, hogy nincsennek összhenagolva a találati erők és az objectek súlya. szóval a ragdoll úgy mozog mint egy kifeszített ejtőernyő a halál esetén.
  • wardogzombie
    #10868
    nem vágtuk el a torkod micsoda meglepetés.....
  • koschwarz
    #10867
    nekem sose volt bajom az arma vagy ofp meghalós animációjával. lehet hogy ugyanúgy esnek össze mindig, de legalább nem repülnek idióta rongybábú módjára össze-vissza tekergő végtagokkal. szerintem úgy általában a ragdoll-on lehetne még mit javítani, mert a legtöbb játékban idiótán néz ki.
  • wardogzombie
    #10866
    töltsd le wazze és próbáld ki te se szarod apénzt gondolom.én is letöltöttem hogy kipróbáljam és ugy maradt attól még kurvajókat játszunk a többiekkel.majd ha módom lesz rá vagy valaki épp megunja az eredetijét,(olyan ugysincs)akkor átveszem és passz.
  • wardogzombie
    #10865
    na látod.én még mindig hiszem hogy azért nyilnak ezek a topikok hogy segitsünk egymásnak.
  • tpM
    #10864
    és igen, egy ragdoll belefért volna :D
  • dronkZero
    #10863
    Na, kezd hírem lenni.

    "Bár az ArmA topicban ezért a hsz-ért már elvágták volna a torkom."

    Látom tökéletesen igazam volt. És még én vagyok a bunkó.

    Azért asszem nem egy kategória a Tescoban 3ezerért kapható BF, meg az itthon nem is forgalmazott, mindenféle cseh meg zulu verziót importálva, angollá makkolva szüttyögött ArmA. Ráadásul nem, ismétlem _nem fogom megvenni_ kipróbálás céljából, mert ha utána kiderül, hogy nem tetszik, akkor ablakon kidobott péntz volt.

    Hm. Most egy picit gondolkodtam, lehet, hogy a demo lesz a megoldás? :P :D Van benne CTI?
  • rekettyes
    #10862
    egyébként rendszerint tényleg nem segítenek (ők se )
  • wardogzombie
    #10861
    mész a helyedre!!!!!!!!!!!!
  • wardogzombie
    #10860
    nem vagyok júdás mert nem bf2zök egyem a tökeidet olvasd el a bibliát
  • rekettyes
    #10859
    Júdás
  • wardogzombie
    #10858
    hát nincs
  • koschwarz
    #10857
    nincs igazság a földön...
  • wardogzombie
    #10856
    ez elég érdekes mivel megvan nekem is a bf2 igaz már jó i9deje csak a tokjában de igy hogy eredeti játékkal nyomtam még igy se nagyon segitettek.ennyit a sznobbal teli topicról.ha valaki nem klántag akkor meg se próbáljon odamenni segitségért
  • Bucser
    #10855
    Szerintem jobb is, hogy az illető nem látogatja a topicot...
  • wardogzombie
    #10854
    ez pedig egy másik ugyanattól a személytől:Ja, ez meg a másik, hogy tele van sznobbal az ArmA topic, basznak segíteni warez ügyben.

    Kipróbálnám én, de rohadtul nem jöttem rá magamtól, hogy hogyan kéne, pedig általában nem okoz gondot. A legújabb peccshez nem találtam krekket, az el sem indult, ami meg az imidzs fájlban volt peccs+krekk, az meg rendszeresen asztalra dobál abban a pillanatban, hogy rányomok a multiplayer ikonra...
  • wardogzombie
    #10853
    pár szösszenet a bf2 topicból:ArmA-nak milyen a multija? Nincs nagy kedvem megvenni, mert még ingyé sem bírtam tovább idegekkel 4-5 single pályánál. Kicsit túl sokat vártam tőle, de ez csak egy graf tuningos OFP lett. Aztán azé' mégiscsak 2007 van, most már nem nyelem le a "nem baj, hogy lelőttél, még nyugisan leveszem a puskát a vállamról, mielőtt meghalok" típusú eseteket. Már OFPben is zavart, de most már botrányos. A halálanimációk szintén. Egy rihes ragdoll-t nehéz lett volna belerakni?

    Ehh, mindegy, ez nem az a topic. Bár az ArmA topicban ezért a hsz-ért már elvágták volna a torkom.
  • wardogzombie
    #10852
    jó reggelt mindenkinek!
  • tpM
    #10851
    ...
  • tpM
    #10850
    hmm photobucket sem müxik... :\
    kép1
    kép2
  • tpM
    #10849
    RHS v3 SpetsNaz (beta)


  • Mnemomic
    #10848
    Köszi!

    Ez egy pbo szóval addon van benne pár arc nem tudom mennyit foglal. Majd kipróbálom.

  • tpM
    #10847
    az arc az serverfüggő armahun asszem 100kb alatt kell lennie külömben nem jeleníti meg :)
  • Bucser
    #10846
    Az arcokat nem tudom. tudtommal az csak textúracsere. azt mintha át is töltené másoknak is. de nem biztos.
  • Mnemomic
    #10845
    Aha köszi. Akkor a szerveren el kell felejtenem.

    Az arcokat is?
  • Bucser
    #10844
    nem mivel a soundpackokat már scriptelik is nemcsak "only sound" modok. azaz nem csak lecserélik a hangokat hanema játék engine-jével is mókolnak velük.
  • Mnemomic
    #10843
    Hi!

    Ma én is felnéznék a szerverre. Most szedtem le egy arc csomagot hogy jobban beleoldvadjak a környezetbe :) Azt kérdezném, hogy a szerveren nem fog gondot okozni? OFP-ben nem volt vele gond.

    Néztem, hogy vannak jobb hangok de azt írtátok, hogy a szerveren gondot okozhat. OFP-hez is volt de tök mind1 volt kinek van fennt és kinek nem. MOstmár nem így van?
  • tpM
    #10842
    nem kell várni mennyünk zerverre