35048
  • Feró Flex
    #11521
    fel sem birom rakni az1.9b-et(v.mi dll hibát ir),de nem is fogom ha beszarnak az addonok,bisen pedig pozitivak a hozzászolások,ha valaki teszteli infozzon léci.
  • wardogzombie
    #11520
    vajh hogy kell moddolni? elég ha bemásolom az addons könyvtárba az ic arma modot?
  • wardogzombie
    #11519
    én se használom a qg-t
  • bbchris
    #11518
    Hajjj de jó ez a patch , hál istennek megint nem mennek meglevő addonok az új patchel , szal ugyanaz mint anno 1.05-ről 1.08-ra . Remek , alkottak megint egy jó nagy sz**t .
  • bbchris
    #11517
    Kinn az XAM 1.4 Bár néha nehezen jön be az oldal .
  • m1c1mack0
    #11516
    Nekem csak az alap van meg eredetiben es en eddig ennek meg semmi hatranyat nem lattam, de ez meg valtozhat.
    Szoval ha nem akarod megvenni a QG-t akkor ne vedd ugyis eleg kaka...(nekem szemely szerint nem tetszett)
  • Colmath
    #11515
    És a különböző modok (player-made missionok, stb), újabb patchek, meg egyebek igénylik a Queen's Gambitet?
  • wardogzombie
    #11514
    ne gondolkodj vedd meg nyugodtan.nekem goldba van végülis az alappal is jöhetsz multizni.
  • Colmath
    #11513
    Sziasztok!
    Gondolkodom a játék megvételén, és ez rögtön két kérdést is felvet:
    #1 Érdemes megvenni Gold Editionben? Megéri ennyire a Queen's Gambit? Lehet anélkül is multizni?

    #2 Honnan érdemes megvenni? Egy magyar oldalon láttam, de pl az amazon.de oldalon olcsóbban meg lehet venni ugyanazt...

    U.I.: Lehet, hogy mások is kérdezték már ugyanezt, elnézést kérek ezért.
  • CosaNostra
    #11512
    changelog:
  • CosaNostra
    #11511
    1.09 beta
  • tpM
    #11510
    De visszatért már azóta :)
  • Bucser
    #11509
    Placebo has left the building már vagy 1,5 éve...
  • tpM
    #11508
    "If you wish to register a new account please email [email protected]"
    ;)
  • Malaga
    #11507
    Üdvözletem !

    Napokban vásároltam meg az Armed Assault Gold verziót, azon melegében mentem volna a www.flashpoint1985.com oldalra, de érthetetlen módon nem enged belépni a fórumrészére. Egy weboldal jelenik meg, miszerint "Sorry, you are not permitted to use this board. You are NOT logged in..." , bármire kattintok (register stb...) mindig ezt az oldalt jeleníti meg. Kikapcsoltam már a védelmi programjaimat, a Windows sem üzen semmit, változás nem történt. Hetekkel ezelőtt semmi gond nem volt vele.
    Kérdem, valakinek volt már hasonló problémája, mert a Google-ban rákerestem, de csak a konzultáljak az üzemeltetővelig jutottam...na persze.

    Köszi, az esetleges válaszokért.
  • Game Hunter
    #11506
    Napot!)

    Erdekelne, hogy tud e valaki olyan SP Missiot(kat) vagy hasonlot, mint az EvolutionSP es a Dynamic War?
  • Game Hunter
    #11505
    Koszonom szepen blash,DOGMAN!
  • DOGMAN
    #11504
    ZSÍR!

    kissé átfaragtam a magyarosítás fáljainak felépítését:
    nekem most 1.08 van fenn és megy vele, sajnos folyamatosan változtatják a BISék a struktúrát.
    ehhez 1.08 és angol nyelvi kiválasztása kell:
    armahun_v017b
    Írjatok ha valami nem stimmel...
  • blash
    #11503
    http://community.bistudio.com/wiki/ArmA:_Mission_Editor
  • Game Hunter
    #11502
    Pedig egyszer jo volt! Nem tudom, hogy hogyan.
    Nincs valami info, hogy hogyan kell hasznalni a jatekon belul levo editort?
  • blash
    #11501
    Ohh volt mar ilyesmi report a bugtrackeren. A valaszra nem emlekszem mar, valoszinuleg csak a szokasos majd az arma2-ben jol megcsinaljuk sracok, varjatok azt turelmesen, mer abban minden faszanyos lesz, meg zsir......

    Peldaul azt is kb leszarjak, hogy a nem ai altal inditott TOW kb 1500 meter utan leesik, meg egy csomo animacio bug. Szar az egesz.
  • Game Hunter
    #11500
    Estet!

    Ha egyhelyben allok a jarmuvel, es eltekerem a kormanyt mondjuk jobbra es nem mozditom akkor visszaall magatol kozepre! Nem lehet ezt kikapcsolni?
  • tpM
    #11499
    reptor te meg gyere mns-re, beszédem van veled :]
  • tpM
    #11498
    Hát a lényeges újítás a mostani verzióban amit észleltem, hogy a járműajtók ki/be csukódnak
  • Adam II
    #11497
    Én nem értem miért nem tudták volna az alapjátékba belerakni.
    Remélem az ArmA2 kissé több hasznos újítást fog tartalmazni és nem csak grafikailag lesz szebb.

    Ha már modokról van szó mi is van az SLX-el?
  • Raptor 2
    #11496
    Milyen módot érdemes felrakni? :O
  • D00M
    #11495
    Nincs mit
  • Feró Flex
    #11494
    köszi Doom
  • repvez
    #11493
    Én azt nem értem hogy az ilyen tényleg a játék javulását nagyban szolgálo dolgokat miért nem teszik bele a köv patchba.Hogy a végére ne mod mod hátán figyeljen hanem elég a legujabb javitás és akkor mindenkinek ugyan az a verzioja van meg.
    Simán bekerülhetne igy a valos ballisztika mod a hangok meg egyéb általánosan használt dolog.
  • D00M
    #11492
    Na ja, de azért nem lenne rossz, a sok faszlamer meg jöjjön fel ts-re azt kérdezzen ha valami nem megy

    Mellesleg az AP6 már tényleg nem lenne rossz =)
  • blash
    #11491
    Sok faszlamer nem tudna beuzemelni az armacskajaban, igy csak anyaznanak, hogy me' nem tudnak kapcsolodni, s me' bassza ki oket a szerver...

    Inkabb az kene, hogy Ice vegre elkeszuljon az AP6-tal :]

  • D00M
    #11490
    Armahu serverre nem lehetne feldobni ezt a modot? Végre egy mod ami értelmes és igazán megéri folyamatosan futtatni, mindenkinek jó sok FPS ajándék, meg végre értelmes AI aminek nincs röntgen szeme. Meg úgyis mindig EVO vagy valami hasonló förmedvény megy ezzel a moddal talán enm lenne többé förmedvény
  • Solt
    #11489
  • blash
    #11488
    ArmAVidz: About This Video A visual representation of Durg78's Vegetation Fix for Armed Assault. Most of the footage in this video would not be capturable as enemy Ai would engage by seeing through foliage, trees and vegetation in general. Thanks for the alphas and betas Durg :D
    Video during the demo portion of the video is cut and crossfaded for time.

    BI forum: Durg's Vegetation Fix
  • Solt
    #11487
    na igen... főleg amikor vizuálisan nem láthat a bokor mögött, mégis egy lövésből a szememközé lő vagy 2-300 méterről egy AK-val... :) én partizánkodok... betámadom őket, leszedek 2-3 embert aztán futás a másik irányba, oldalba kerülöm, aztán megint partizánkodás! :D
  • Bucser
    #11486
    Túl okosak.

    Hangra 100%-al pozícionálnak és ki is lőnek ha van rád LOS. Lehetsz bármilyen messze.
  • Solt
    #11485
    szerintem is "okosabbak"... támadtam egy 6-8 fős őrjáratot, amikor tüzeltem azonnal hasra vágták magukat és elkezdtek fedezékbe kúszni... ráadásul az egyik mire észbe kaptam oldalról megkerült és leszedett...
  • wardogzombie
    #11484
    ezt tudom elég jó de mintha pontosabban is lönének
  • tpM
    #11483
    Evóban csak meg van scriptelve, hogy erősítés jöjjön meg ilyesmik
  • wardogzombie
    #11482
    az evo4nél is jobb ai?ne ijesztgess b+ amit ott művelnek az az eddigi legjobban megkreált mesterséges inteligencia.néha idegesitően jók.