35048
  • wardogzombie
    #11721
    icre nem de gyere armahu-ra ott is jó
  • Solt
    #11720
    basszus még mindig nem jött meg a rendelésem! :(( tört verzióval nem lehet csatlakozni addig?
  • wardogzombie
    #11719
    Mivel félig a város felöl védve vagyunk félig pedig sik terepen figyelembe véve a többi zászló elhelyezkedését és védhetőségét javaslom a légi és tüzérségi támogatás biztosítását.Elöny viszont hogy a Dolores és Cayo közti rész sik terep ami nekünk kedvez.Mit szóltok?Azért nézzetek utána lehet nem is jó fórumot néztem.
  • wardogzombie
    #11718
    A január 5.-i war terveit elnézve hatalmas mészárlásban lesz részünk.
  • D00M
    #11717
    az ön gépében lesz a hiba, nálam nem kevés fps-el dobta meg a gémet az 1.08 hát még az 1.09
  • wardogzombie
    #11716
    de már igy is sokat javult.nálam legalábbis.
  • m1c1mack0
    #11715
    az meg csak beta ugye es nem is patch hanem mint mod fut
  • wardogzombie
    #11714
  • wardogzombie
    #11713
    1.09 esetleg?
  • Flyman
    #11712
    Nem vágom ezt az új patchet (1.08) egyszerűen mióta fölraktam nem elég neki a gépem, megy megy aztán be be szaggat és ált errorral kidob.
    Az 1.05-el toltam eddig és ezt nem tapasztalom...
  • DrRadon
    #11711
    Ha egy Shilka és egy BMP lő a helikopteremre, simán tudok még vagy 10 métert repülni, de aztán annyi. És tuti nem leszek stresszes, legfeljebb halott:)

    Tegnap egy kicsit átalakult az egyik Berzerk parti. Három csapat lett hirtelen. Egy OPFOR, egy BLUEFOR, meg egy 3 fős arab szekció, akik mindenkit lőttek és közben valami "allah blabla" szöveget nyomattak a hangszórókon és a chat-on is. Aztán valaki meghekkelte a térképet és vége volt a mulatságnak. Szóval terjed a terrorizmus ar Armában is.

  • MaskimXul
    #11710
    Tudtok mutatni videót profi helisekről? Bfben is az a kedvencem, csak itt nagyon más az irányítás, olyan lomha a heli. Jobb, mint a megjelenéskor, de még nem az igazi. Mennyire fontos hozzá a joy? Szeretném megtanulni a repülést, aztán megyek bárkit fuvarozni szívesen
  • Solt
    #11709
    Nem keverlek :)) Jókat szoktam röhögni amikor osztod az észt a Falcon, Lock-On, Joystick stb... topicokban! :)) Nagyon jól informált vagy, de néha csíp a "nyelved" elég rendesen! :)) Na de nem szemetelem szét a topicot... a lényeg, hogy veled jól járnának pilóta ügyben... remélem nemsokára én is tudok játszani online... rég voltam már bokorugró! :)))
  • Bucser
    #11708
    Szerintem te keversz engem az OFP-s bucserrel. nem egy és ugyanaz a 2:)
  • Solt
    #11707
    Akkor ezért vagy néha olyan ingerült!
  • Bucser
    #11706
    El sem hinnéd.. Pláne mikor az asszony veri a fejem 9-kor, hogy "Gyere már aludni!!!!".
  • D00M
    #11705
    Szükséges paraméterek:

    -gyors felfogás (ez személyes elvárás nem szeretem a hülyéket :D)
    -jó tájékozódás
    -tudjál repülni mondjuk 10 méteren úgy, hogy egy shilka egy bmp2 és egy su lő rád anélkül, hogy bestresszelnéd magad
    -jó alkazmazkodó készség, ha az előre leírt útvonalon nem közelíthető meg a landolási illetve ugrási zóna gyorsan tudjál találni másikat amíg a CO a bakáknak osztja a prancsot és nem ér rá hasonlókkal foglalkozni (szintén a személyes kényelmememt szolgálná :))

    Úgy ennyi, lenne izgalomban részed bőven
  • Bucser
    #11704
    Orsó-t? helikopterrel? minek? Fly low and fast that is all you need:) Jahh és mindig valahol dombok között.

    mik a szükséges paraméterek? Azaz mennyin kell repülni? (joystickom nincsen most itt ezért hazamegyek hétvégén a kicsiért, mert a nagyot nem vadásztam még elo a dobozból. Nem is fogom jó ideig amíg nincs helyem rá.) Aztán majd látjuk. Egy két próbára elmegyek. A gond az, hogy nálunk egyenlore az asszony viseli a gatyót és elég sokszor ugranom kell a gép elol.
  • wardogzombie
    #11703
    tényleg nem ártana vki aki keni vágja ezt a röpködős dolgot mondjuk vargosz csodálatos orsókat tud a little birddel.(néha még sikerül is neki)
  • Solt
    #11702
    ráz a hideg attól amiket írkáltok... alig várom, hogy megjöjjön a rendelésem! :) addig gyakorlok offline...
  • D00M
    #11701
    Van pilóta csak láma és közösködni kell az Alpha Squaddal rajta és többnyire mi magyarok a Bravo squad speciális feladatokat kap és így már nem egyeznek az igények, ezért kéne olyan pilóta aki csak nekünk repülés ügyes ugyanis kaptunk már parancsot arra, hogy az ellenség vonalai mögött kellett gerilla harcot folytatni stb. Szal ilyenekre kell számítani a Bravo squad pilótáinak ezért nincsen :D
  • Bucser
    #11700
    Hogy vagytok Air Assault ha nincs pilótátok?:D
  • wardogzombie
    #11699
    no mi történt mig nem voltam csak nem gyarapodik a 1st air assault?üdv all.
  • D00M
    #11698
    És tovább bővíthető igény szerint :)
  • tpM
    #11697
    Hát szerverfüggő, pl ic 130 férőhelyes
  • Bucser
    #11696
    és mennyit támogat az Arma?
  • joebacsi
    #11695
    az korrekt
  • tpM
    #11694
    általában ~50vs50
  • joebacsi
    #11693
    és hányan szoktak lenni ezeken a csatákon?
  • Feró Flex
    #11692
    nem,nem és mégse.
  • Alwares
    #11691
    NE Firefox-al tölsd.
  • Feró Flex
    #11690
    OFPHun Addon Pack 6 (beta 0.5)-ot hogyan tudum letőlteni?Mert csak egy halom betűszám jelenik meg nekem.KÖSZI
  • D00M
    #11689
    Van sztori, ennek a catának pl az hogy megyilkoltak egy emberjogi képviselőt és megtámadták mindkét fél katonáit az ezen kirobbant konfliktus következménye lesz a köv csata.
  • Colmath
    #11688
    Tudjátok felkeltettétek az érdeklődésemet! Ez az IC-ArmA dolog nekem tetszik, ilyenre vágytam már nagyon régóta! Amikor elkezdtem anno Bf2-zni akkor ilyesminek hittem, de aztán csak ritkán jött össze ilyesmi...

    Sajnos mivel MMO-val is játszom (LOTRO ha érdekel valakit), meg az időm is szűkös nem biztos hogy mindig leszek, de nagyon szívesen kipróbálnám az ArmA multit!

    Általában az IC-ArmA csatáknak van valamiféle "story"-ja? Értem én ezalatt, hogy vannak szituációk, vagy mindkét fél bespawnol a pálya egy-egy pontján és egymásnak esnek?
  • D00M
    #11687
    Így van
  • Bucser
    #11686
    SzvSZ ArmA-ban is várhatóan az fog kialakulni mint ami IL-2 esetén történt. Kialakul pár rendszeres nagy megbecsüleéssel rendelkező public szerver. Azután létrejön egy virtual front szerű dolog (ez az IC-Arma pont olyannak tűnik és szerintem hosszú távon automatizálható lenne az egység generálás is különböző rutinokkal) és akkor már csak jó hostok kellenek egy jkó kis multihoz és a profik boldogan távoznak majd a mennyekbe:)
  • bakvarnyu
    #11685
    Persze ez nem kérdéses de azért arra számítottam ARMA-nál is , hogy mindig van vagy 10-20 fullos szerver de korántsem ez volt. Na mindegy igazából ez se lényeg, legyen csak 1 szerver de az fasza legyen.
  • D00M
    #11684
    És úgy nagyjából mégis mikor próbálgattad? pl a játékosok nagyrésze amerikai illetve más időzóna lehet ők még alszanak mikor neked játszani lenne kedved, ebből ne vonj le messzemenő következtetéseket. Amúgy ez egy teljesen más stílusú játék ne is hasonltsd a bf2-höz, itt elég ritkák a "publikoló" játékosok, többnyire a klánok (akik a jobbak közé tartoznak) squadon belül gyakorolnak a saját serverükön ami legtöbbször meg se jelenik a listában és a csatákon jönnek csak össze.
  • tpM
    #11683
    Nem olyan hűderendszeres :) Csüt-Péntek 20.00 a gyakorlás (nem muszáj) és Szombat 19.00-22.00 a csata (ezen is csak annyit vagy amennyit akarsz)
  • D00M
    #11682
    na itt meg 130 :)