35048
  • Solt
    #11761
    Én feladtam uraim! Nem bírom visszatenni a játékot... már mindent megpróbáltam, de mindig "error pbo" az üzenet! :(((
  • tpM
    #11760
    abból is a kiadatlan változat
  • D00M
    #11759
    Chammy's SoundMod
  • tpM
    #11758
    nincs
  • Feró Flex
    #11757
    Jók a képek tpM,a légitámogatás látom jól jött.Az ICmodban texturán kivül van valami más különbség az alapjátékhoz képest?
  • Boconadi
    #11756
    Nagyon jók a hangok gecc!
  • tpM
    #11755
    Mielőtt elfelejteném
    IC Campaign2,Battle 5 -képek-
  • dadario
    #11754
    Van egy eladó példányom, a Supergamertől rendeltem anno, ha valakit érdekel, ide írjon pls: [email protected]
  • DrRadon
    #11753
    Az armedassault.com honlapján a Buy it-re klikkelve kb 4400 ért letöltheted a német verziót. Csak a hitelkártya számait kell megadnod és kb. 1 óra alatt le is töltheted.
    A nyelvet át lehet állítani, patch-elni nem kell. E-mailben küldik a kódokat, amivel négyszer vagy ötször lehet regisztrálni. (ennyi install)
    Ha ezt túlléped, akkor kérni lehet újat (ezt írták és melegen remélem, hogy így van, mert nekem már csak egy van hátra. Hja kérem, a sok hardver változás és a sok-sok win install:( )
    Sajna a jelenlegi technológia nem engedi a tárgyak letöltését, így nem kapsz pólót, sem iránytűt, de hát döntse el mindenki maga, hogy mire is van szüksége egy jó kis lövöldözéshez.
  • Solt
    #11752
    ebay-ről, 5500 körül van, de csak a sima arma!
  • blash
    #11751
    vmi csak elkeszult:

    armaholic -> OFPEC rope


    Description:
    This script allows a group to disembark by 'rope' from a chopper. It doesn't require addons and is compatible with both OFP and ArmA. The script is fully commented, so take a look to see how to use it and how it works.
  • Bucser
    #11750
    A roping mod nem készült el. Tudtommal.
  • Adam II
    #11749
    Kötélről leereszkedést valaki majd belemodolhatná.
  • blash
    #11748
    Probald meg a nemetektol, vki irta, hogy 5-6 ezer kozul vette meg onnan a gold valtozatot, szallitassal. Ha tudnam, hogy honnan szerezte, megirnam, de sajnos nem tudom :/
  • hiba
    #11747
    latom hogy ez gold meg minden de nincs ennyim ra :(
  • tpM
    #11746
    S innen letölthető .wmv
  • blash
    #11745
    ALLAH AKBAR!111
  • repvez
    #11744
    egész jo video
  • m1c1mack0
    #11743
    Mi a problema vele? amugy ha ez nem tetszik vehetsz letoltos verziot ami olcsobb, de ezt en pontosan nem ismerem mert nekem ugye nem olyan van.
  • hiba
    #11742
    Thx ezt en is megtalaltam mar - sajnos...
  • m1c1mack0
    #11741
    Én ITT vettem, boltokba nem kaphato.
  • hiba
    #11740
    Nem tudtok vmi boltot ahol meg lehet kapni atneztem mar 3 nagyobbat de se hire se hamva?

    (es eltunt a fegyver a kezemből, ezert inkabb megvennem :) )
  • D00M
    #11739
    Ne hisztizzünk már kérem, addig jó míg nem kell lőni, mert tudod, hogy biztos minden jól megy Mellesleg szerintem az utsó félórában kijutott a darálásból bőven a kettes zászlónál nem kicsit.
  • tpM
    #11738
    Hmm Corazol.... nembaj az is jó kis CQB :>
  • m1c1mack0
    #11737
    Armahu forumon irtan infot most szombatrol.
  • wardogzombie
    #11736
    állok elébe reméljük a legjobbakat
  • tpM
    #11735
    ja egyenesen futottál a következő járműig, csak kereztezted egy másik útját ;)

    Egyébként örülhetsz, hogy 2-eshez küldtek. Sas 4-gyel az 1. ponton uncsiztunk ~2 órán át. Az uccsó órában küldek 2.-höz hogy segítsünk.

    Egyébként meg ez a pálya ilyen volt. Én is fölös voltam orvosként; mire odaértem volna a sebesülthöz meghalt :]

    Következő város asszem Dolores, jó kis CQB
  • joebacsi
    #11734
    beszámolókat, még :)
  • wardogzombie
    #11733
    Valamiért tök fölöslegesnek éreztem magam tegnap ic-n.
  • wardogzombie
    #11732
    Ami picit fura volt az egészben hogy kapásból megcéloztuk somatot majd a helyes utirány megtalálása után hosszan időztünk egy kerités alatt távcsövel kémlelve az ellent,miután ugy gondoltam hogy ezt már semmi sem überelheti,kaptunk parancsot egy rejtélyes 31es számu pont védelmére ami a sivatag kellös közepén volt,bmp-k brdm-ek shilkák és t-72esek által hülyére kempelve.no gondoltam ez a hab a tortán,el is szórakozunk az odajutással a meccs végéig,amiböl perszehogy nem lett semmi,ezt követöen már tényleg az elképzelhetetlen netovábbja következett:szerezzük meg és tartsuk a pozicionkat a kettes zászlónál.még most sem tudom hogyan sikerült m16osokkal a ruszki technikák ellen,végülis nyertünk.én sem vágom hogy hogy de nyertünk és hajrá 1stAA,de hogy a saját squadleaderem vasaljon ki egy hummerrel a meccs vége elött 1 perccel,hát......Ja és állitólag én másztam elé holott egyenesen futottam a következő jármüig.
  • wardogzombie
    #11731
    botrányos
  • Scottt
    #11730
    Február környékén lesz új konfigom nekem is aztán csatlakoznékSajnos ezen nem indul a cucc szóval csak OFPzni tudok..Il-2zök,lock onnal is játszogatatm,fennt van az RV is..
  • blash
    #11729
    rulz
  • D00M
    #11728
    Na ne üljön már le a topic!! Nem mellesleg tegnap nyertünk IC-n a magyar alakulat nem kicsi közreműködésével!
  • Bucser
    #11727
    Patchet csak modolatlan játékon lehet alkalmazni. azaz reinstall0-ról és szépen addon könyvtárakba rendezgetni mindent különben nyavajogni. ez igazából a korai modoknál volt gond. Mostmár nem kell PBO-kat variálni nagyon.
  • Solt
    #11726
    mindkettő international patch, az arma.hu-ról...
    na akkor leszedem máshonnan újból mindkettőt...
  • D00M
    #11725
    vagy különböző verziójú (nyelvterületű) peccseket telepítesz vagy pedig hibás a peccsed nekem is volt ilyen, pl az air.pbo-t nem tudta frissíteni, szedd le újra más helyről az 1.08-at
  • Solt
    #11724
    Urak! Az miért van, hogy az 1.05-ös és az 1.08-as patch felrakása közben különböző pbo fájl hibákra hivatkozva leáll a telepítés...
  • wardogzombie
    #11723
    nekem eredeti van
  • tpM
    #11722
    1.09-nél már sirályba fadeli aki warezzal játszik :)