35048
  • D00M
    #11681
    kár:(
  • MaskimXul
    #11680
    max 64
  • Bucser
    #11679
    nem tervezek rendszeres játékot mivel nincs rá időm meló meg asszony mellet meg még nyelvvizsgára és újabb diplomára is készülök. Talán majd az ArmA2-vel:D
  • Bucser
    #11678
    egy Bf2 szerveren max mennyien játszanak?
  • bakvarnyu
    #11677
    Én ugyan nem beszéltem le senkit, ő kérdezte van-e cheat és én leírtam amit tapasztaltam.Kötve hiszem, hogy ez alapján döntene.
    Szép nagy játékosszám mi? Nézd már meg hány BF2 szerver + játékos van és hasonlítsd össze ezzel.Én lepődtem meg a leginkább amikor próbálgattam, milyen pangás van.
  • D00M
    #11676
    Ha ez komoly és érdekkell az IC-ArmA akkor mindenképpen keress meg mert pilóta kell a magyar század alá :)
  • D00M
    #11675
    Örülök, az Ic-ArmA az International Conflict rövidítése. Ebből értelemszerűen következik, hogy egy nemzetközi verseny de nem klánok között ha nem a két fél (amcsi, ruszki) részvételével egymás ellen. Ezen belül vannak a különböző hadtestek (légierő, légidesszant, meg a sima bokorugró gyalogság ők a Dragonok). Nekünk magyaroknak van 2 raja az Első Légidesszant hadosztály kötelékében és szép sikereket érünk el, a legutóbbi csata után külön kiemelték a csata utáni eligazításon a magyar alakulatot. A scene tagjai nem tizenévesek kivétel tpM és én :) Mi vagyunk a legfiatalabbak. Az átlagéletkor bőven efölött van, tehát egy komoly de kellően jófej és szimpatikus táraságra számíthatsz ha jössz velünk online játszani.
    Ha már soundmodot keresel szedd le az FDF SoundModot az 1.3-as verziót, ehhez van egy hotfix ami az 1.09 patch miatt szükséges, feltéve ha ezzel a verzsönnel játszol.
    Ha érdekell az IC-ArmA velem vedd fel a kapcsolatot msn-n (cím az adatok közt).

    Üdv.: D00M
  • m1c1mack0
    #11674
    ' meg idióta tizenévesek ' Az alberto nevezetu hulyegyerek nemtom ottvanemeg de herelt hangja hozzajarult annakidejen hogy abbahagyjam a bf2ot
  • Bucser
    #11673
    A Szívem lelkének leghőnáhítottab feladata egy jól felkészült Blackhawkal troopokat szállítani a frontra:) Vagy éppen egy jól megcsinált, karbantartott Hindel kipakolni a népeket aztán close supportot adni
  • MaskimXul
    #11672
    Lebeszélni nem fog, tetszik nagyon a játék, most tanulgatom. Itt is főleg a járművek tetszenek, meg a légierő. Leszedtem egy csomó sp missiont, tanulgatom a dolgokat. Találtam már sound packet is, de a repcsiknek csak ugyanaz a béna, monoton, loopoló hangjuk van. Főleg a nagy terek, szabadság meg sok jármű miatt tetszik nagyon, meg az összetettsége és a realizmusa miatt is.
  • MaskimXul
    #11671
    Gépigény nem vészes, főleg ekkora látótáv mellett. Amúgy bf2-es vagyok, de már kezdem unni, és arma nekem már szimulátor ahhoz képest
    Ott azért akadnak szép számmal csíterek, meg idióta tizenévesek, gondolom az arma nem ezeket az embereket vonzza.Ez az ic-arma mi? Valami clanbase szerű verseny akármi?
  • tpM
    #11670
    Hátazér mindig van 1-2 ~50 létszámú szerver. Legtöbbjükön vanmár fileellenőrzés úgyhogy a csítereket kickbanolja :)
    és igen, ha komoly szervezett harcot akarsz akkor www.ic-arma.com
  • D00M
    #11669
    Akkor meg minek beszélsz hülyeségeket ha közöd sincs az egészhez?
    Az ArmA community szép nagy játékosszámmal rendelkezik és elég népszerű külföldön, egyedül nálunk nem, és végre jönne még valaki és lebeszéled marhaságokkal hát gratulálok....
  • m1c1mack0
    #11668
    SF ha ezt kerdezted
  • Mnemomic
    #11667
    Hát igen sajnos :) Az OFP-ben pedig micsoda csaták voltak régebben. De volt olyan is, hogy nem is játszottunk hanem a poolban ment a hülyéskedés meg a dumálás. Jó kis csapat volt.
  • m1c1mack0
    #11666
    nekem s939 3500+ van ami meg az 5k kategória szal nem luxus. Amugy meg tényleg a sok agyatlan f*s játék jön be az embereknek de ez sosem fog változni, a barátok köztöt is mindig megnézi valaki...
    kevés az igazi 'műértő':)
  • Colmath
    #11665
    És ti melyik oldalon szoktatok harcolni?
  • Mnemomic
    #11664
    Hát igen de sajnos vki még ennyit sem költhet gépre :( Amúgy szerintem inkább procifüggő a játék de lehet, hogy rosszul látom.

    Sajnos akik régen OFP-vel játszottak tuti nem jönnek már ahogy észrevettem. A fiatalabb generációt meg nem érdeklik az ilyen típusú játékok mert, sokat kell gyakorolni hozzá, nem egy sima lövöldözős játék.-azokkal meg pl én nem játszom :) Sőt ilyen fps játékban egyedül az OFP, SWAT4 meg ez volt tartós nálam, más fps-t inkább csak a grafika miatt néztem meg mindig, azoknak is a demóját :)
  • m1c1mack0
    #11663
    Ez a 'marha nagy a gépigény' szöveg amugy már így 2008-ra KAMU. Én konkrétan 6600GT/128mb kártyával játszom amin normal/low árnyékok off 1024x768-as felbontás melett vígan játszom vele már egy éve (és a patchekkel csak egyre megy fel az FPS 1.0->1.09 beta->2X akkora az FPS)Egy ilyen kártya PH-n !9K! azaz kilencezerforint szóval nem kell ide 120 milloezerforintos dual99999GTXS/4GB vga meg ilyen rémtörténetek.
  • m1c1mack0
    #11662
    Valóban nem egy tömegjáték, de azért játszanak vele még itt kishazánkban is, van egy ~10 fős keménymag:P akikkel elég jókat szoktunk játszani, ha meg egy 'végre egy jó harcszimulátor'-ra vársz akkor ottvan pl az IC-arma amiben mi is résztveszünk. A csítelésről annyit hogy én konkrétan nemigazán találkoztam még csíterrel ebben a játékban bár vannak az 100%, mondjuk nem is nagyon játszom külföldi fun szervereken amik azért vannak szép számmal és sok játékossal.(ja és a csítről még annyit hogy hamaraosan jon az 1.09 amiben már lesz anticsít is)
  • Mnemomic
    #11661
    Az is gond, hogy nagya gépigény. Mondjuk annak idején az OFP-vel elég szép számmal játszottunk a magyar szerveren. Csak sajnos azok közül sokan már nem érnek rá úgy gondolom én :(
  • bakvarnyu
    #11660
    http://www.game-monitor.com/search.php?game=arma
    Ja hát én csak pár napig próbálgattam mert kissé gyenge hozzá a gépem és történtek érdekességek pl. egyszercsak felrobbant az összes jármű a repülőtéren
    Túl összetett és lassú a játékmenet ahhoz, hogy népszerű legyen.


  • MaskimXul
    #11659
    Akkor gondolom a cheater sem ritka. Kár érte, már örültem, hogy végre egy jó harcszimulátor, ami moddolható is durván, csak ezek szerint alig játszanak vele online. Ti hol/kikkel szoktátok nyomni?
  • bakvarnyu
    #11658
    Nem valami sok a szerver és be tudsz menni törttel is.
  • MaskimXul
    #11657
    Sziasztok. Tervezem megvenni az armát, nagyon megtetszett a single alapján. Multi milyen? Van sok szerver sok játékossal és hatalmas csatákkal, sok járművel?
  • marja
    #11656
    Boldog Újévet Mindenkinek!
  • tpM
    #11655
    buék
  • wardogzombie
    #11654
    B.U.É.K
  • D00M
    #11653
    Rendeljétek minél többen az ArmA-t hogy az újévet gigahentel köszönthessük!
  • tpM
    #11652
    30vs15 :\
  • m1c1mack0
    #11651
    A multheti IC jobb volt. Szar a 3 pálya...
  • tpM
    #11650
    IC:ArmA Scrimmage No.1_07-12-29
  • tpM
    #11649
    nyugodtan felteheted mer' modként kezeli és tudsz 1.08-at is indítani
  • Mnemomic
    #11648
    Ebből a 1.09-es bétából lehet tudni mikor lesz végeleges patch? Mert bétát nem akarok feltenni.
  • Solt
    #11647
    "csetnyik"
  • D00M
    #11646
    nem sűrűn, ez az egyetlen itthoni forgalmazó, amőgy ők sem magyarok múltkor néztem a blokkot és valami csetnyik város neve volt rajta, de teljesen korrektek nekem 2 nap alatt itt volt.
  • Gascan #11645
    köszi.... esetleg olyan is van ahol nem a gold hanem csak a sima Armed Assault vásárolható?
  • wardogzombie
    #11644
    nem voltál ott. másképp tudnád.
  • Boconadi
    #11643
    és ebben mi a jó?
  • wardogzombie
    #11642
    junoszt tft?