35048
  • Solt
    #11921
    ahhoz kell egy rpg a hátsóm alá! :)))))
  • m1c1mack0
    #11920
    Hova a bahamákra?
  • Solt
    #11919
    Kérek engedélyt lelépni! :))))
  • m1c1mack0
    #11918
    még egy BMF kém rátalál:P
  • m1c1mack0
    #11917
    Na asszem már körvonalazódott bennem mi lesz, csak nem írom le ide mert ígyis 3 fórumot használunk 1x Armahu,IC,SG SG-t hanyagolom inkább ilyen ügyekben
  • Solt
    #11916
    ezt már felvetettük... de nem kell egy óráig... elég, ha 15 percenként váltjuk egymást...
  • m1c1mack0
    #11915
    Ja és persze minden csatám másik 3 ember lenne hogy azért neverjük senkinek a csalánba...
  • m1c1mack0
    #11914
    Támogatom a transzport ötletet főleg ha az összes fire team nagyjából 1 zászlóhoz megy. 1 órás váltásba dolgozhatnánk 5 tonnásal, persze az lenne a legjobb ha transzport embernek nem is lenne dolga
    Na de szóval

    A, ha van 2 másik önként jelentkező akkor én elvállalom a köv csata 1. óráját.

    B, az első halott viszi az 1. órát.
  • m1c1mack0
    #11913
    Na wardog vigyázz mert közösség elleni izgatás miatt bajba kerülsz:P
  • Solt
    #11912
    Ámen! :))))
  • DrRadon
    #11911
    Nem gond főnök. Fontos a tablón elért helyezés is és a transzport is. Szerintem meg tudjuk oldani, hogy az eagle-k néhány tagja, egymást váltva fuvarozza a jobblétre szenderült, majd viszkető tenyérrel ujjászületett emberkéket a vesztőhelyre. Azt nem várhatjuk el senkitől, hogy a nagynehezen elért eredményét arra áldozza, hogy saját járműveket robbantson fel. Szombaton megkapják a tetü BMF-esek
  • Solt
    #11910
    Jut eszembe! Doom! Kérjük szépen a vasárnap délután emlegetett hangmod linkjét!
  • Solt
    #11909
    Ez csapat játék, muszáj beáldozni az egyéni érdekeket a győzelemért! :)Legközelebb úgy csináljuk, hogy az lövöldözi ki őket, aki egyébként is szarul áll! :) Nálam jó helyen zártál, ha ez vígasztal! :))
  • tpM
    #11908
    Ja mer a fszlm pályaszerkesztők nem tudják megscriptelni, hogy az üres járműveket x idő után visszaadja (pedig annyi pálya használja őket pl. berzerk), úgyhogy lövöldözhetjük szét őket :\
  • joebacsi
    #11907
    humvee-kat kilőni miért? hogy újraspawnoljon?
  • Bucser
    #11906
    MI köze a topichoz?

    delbanthx.
  • wardogzombie
    #11905
    m1c1macko ezt sasold meg.ja és a többiek is.ehhez mit szóltok?
  • wardogzombie
    #11904
    kurva humweekat ha nem kell kilőnöm én is végre jó helyen zártam volna.a következő meccsen tuti nem lövök ki egyet se jöttök gyalog vagy ahogy akartok
  • m1c1mack0
    #11903
    b@sszameg lecsusztam:P
  • Scottt
    #11902
    Hát ha nem fut akkor nekem mondhatod:)
  • DrRadon
    #11901
    Ja, és tök mindegy milyen videókártyád van, ha a progiban szemből süt a nap, akkor úgyanúgy nem látsz semmit, akár 8800GT-d, akár 7300GS-d van
  • DrRadon
    #11900
    Íme a nagy mészárlás végeredménye. Az élen és a 7. helyen egy-egy magyar hentmester:)
  • Scottt
    #11899
    Nem is fut nálam a játék:)
  • mansniper
    #11898
    Hi, egyessek meghalnak, mások meg vígan fényképezgetnek....:)
    (lucifer was killed)
    Legtöbbször sajna a langos sz...r miatt haltam meg, de előfordult, hogy egy hammer ütött el (ÁáÁ).
  • wardogzombie
    #11897
    ez van.szögény embör vagyok de ahogy láttam a többiek se dúskáltak az fpsben függetlenül attol milyen gépük van.Sajnos.bár itt akkor zavaro ha 10alá esik.
  • Scottt
    #11896
    16fps azigen :D
  • wardogzombie
    #11895
    Höhö nem mondod....
  • tpM
    #11894
    IC 2. Hadjárat, 8. csata képek
  • Scottt
    #11893
    Nem tudok sajna segíteni.A gém nem fut de majd újgéppel :D
  • Gascan #11892
    ez az, kéne ez a gang file amit már az előbb is irtam
  • Scottt
    #11891
    Pedig jó addonnak látszik:D
  • Gascan #11890
    azt is megpróbáltam természetesen, le lehet tölteni arról az oldalról, csak pár kbyte.... de még igyse megy :(
  • Feró Flex
    #11889
    nálam müxik a nagy része,de 3küldi nem v.mi g85 editort keres meg amit nálad is hiányol.
  • Gascan #11888
    nem kérdezném ha ilyen egyszerű lett volna a megoldás, letöltöttem ezt a bandit addont de egyáltalán nem változott a helyzet, esetleg megpróbálná valaki... egyébként szerintem egész jól néznek ki ezek az EBU öltözékek
  • D00M
    #11887
    ott a válasz az 5. kommentben
  • milk41
    #11886
    ehh,nem tette be a képeket
    kép1
    kép2
  • milk41
    #11885
    kis off

  • Gascan #11884
    jah, a kommentekbe Rebel néven én érdeklődtem dehát nem valami látogatott hely :)
  • Gascan #11883
    Innen szedtem Armaholic - EBU SOCOM pedig vannak hozzá küldetések, emlékezetből kb. 12. Töltsd le és próbáld ki neked fog e működni.
  • tpM
    #11882
    Hát így a leírásban nem írja, hogy lenne hozzá küldi mellékelve. Ahonnan a küldit szedted nézd meg nem-e ír más addont hozzá.