35049
  • DrRadon
    #11962
  • DrRadon
    #11961
    Tipikus. Halomra lőttük őket, mégis ők nyertek. Tisztára mint Vietnam anno.
  • Mnemomic
    #11960
    Hát nem tagadom annak idején jó sokat játszottam az OFP-vel :)
  • Bucser
    #11959
    A TrackIR egy hatalmas plusz. Kb etalon hogy FPS-ben hogyan lehet megvalósítani.
  • Icebird
    #11958
    Már az elején megmondták hogy egy tovább fejlesztett OFP lesz (egy új engine 4-5 éve lett volna nekik), így nem is várhattunk egy új, teljesen átformált játékot.
    Viszont azért aki mélyebben foglalkozott vele az tudja hogy azért nem csak egy egyszerű ráncfelvarráson esett át.

    Amik változtak, javítva lettek:
    Falakon átesés, gránát 2 szintes háznak neki dobva vitt mindent lehetett akár mögötte is, hídon áteső füstgránát, kisebb akadályok átlépése, reálisabb környezeti hatások,
    ballisztika, anyag lövedékátütés, szél hatás akár lövedékre is,
    FSM programozható AI, több objekt megjelenítés, nagyobb látótáv, billentyűre script lefuttatás, jobban programozható lásd. CEX Command Engine,
    már járműveknél is találat lekérdezés,
    több lőpoz, 3d irányzék, több felület egy idejű megjelenítése lásd. NWD tank tüzelés vezérlő, állva vagy fekve fegyvernél különböző visszarúgás lehetősége, levegő visszatartása pontosabb célzás érdekében, trackIr, úszás.
    Hirtelen ennyi de még lehetne sorolni
  • tpM
    #11957
    Hát a sivárság a legutolsó vád ami Sahranit érheti :)
  • m1c1mack0
    #11956
    Ez egy teljesen szubijektív dolog, gondlom OFP-vel többetjátszottál mint armával ezért fűznek jobb emlékek azokhoz a 'helyszínekhez'. Én mind2 vel jó sokat játszottam és szerintem azért jó az arma sziget, kétség nélkül nagyobb, a városok sem 10 házból állnak már mint OFP-ben, valamint a törhetetlen fenyőerdő is eltűnt ami szerintem pozitívum.
  • Bucser
    #11955
    De nem is ígértek más Game 2 előtt. Ugyanis az ARMA =/= Game 2.

    Elvileg ArmA2 lesz Game 2.
  • tpM
    #11954
    Sakura-Chan féle animáció átmenetet belerakták 1.09betaba
  • repvez
    #11953
    Ezért irtam hogy "csak" !
    De nem lett benne coop hadjárat,Rombolhato kornyezet,
    De azt sem értem a fejlesztőkön,olyan sok mod van ami sokat javit a játékon azokat miért nem teszik bele az alapjátékba a köv. patchba vagy a köv. megjelenö verzióba.Nem kéne semmit sem tenni vele csak beépiteni.A moderek biztos megengednék hogy megcsinálják mivel eddig se kértek érte pénzt.Vagy legalább abban az irányba fejlesztenének amire a leginkább követel a community.
  • Mnemomic
    #11952
    Igen az ArmA egy feltúrbózott OFP.

    Viszont az OFPben valami mégis jobb volt: a szigetek+kampány. Még most is fel tudok idézni egy-két várost az OFPből. Szerintem ebben sokkal jobb volt az ArmA-ban lávő 2 sziget elég sivár szerintem semmi egyedi nincs bennük.
  • tpM
    #11951
    Meg több lőpozt, 3d irányzékot stb
  • blash
    #11950
    Adtak hozza JIP-et is :F
  • repvez
    #11949
    Sajna mostmár minden arról szól csak.Sztem simán játszanánk még OFP-vel ha minden hibát megprobáltak volna kijavitani ami a nem jol sikerült elsöre.AI, Fizika, animáciok stb..
    Ehelyett "csak" egy szebb grafikás OFP-t kaptunk.
  • tpM
    #11948
    VBS2-ből van benne jelzőlövedék :)
    Épületrombolás is jobb lesz mint a mostani bár asszem nem olyan mint VBS1-ben
  • Adam II
    #11947
    Akkor ez megint grafikailag lesz csak jobb :(
    Azért ez gáz én azt hittem kb. olyan lesz mint VBS2 meg jobban megfeszítik magukat a fejlesztéssel.
  • Bucser
    #11946
    Lehet én csak azért érzem valósnak az ArmA vakítását mert fényérzékeny a szemem, de ha én nap felé nézek vagy szembesüt a nap teljesen, képes vagyok elvakulni.
  • blash
    #11945
    A haton alladoan fuggolegesen allo rpg engem is nagyon zavar, meg persze az is, hogy bis szerint az M136-tal lehet tobbszor loni. Jeleztek a megboldogult bugtrackeren, hogy belso nezetben a labadat nezve, s fordulgatva nincs semmi animacio, ellenben ha kulsonezetben csinalod ugyanezt, akkor van egy lepkedes. A valasz az volt, hogy ilyennel nem foglalkoznak. Tokjo hozzaallas...


    Viszont ennel a keszulo modnal tokjol all a M136 a manus hatan, de sajnos a masik kepen meg az m16 virit fuggolegesen a hatan mikozben rpg-zik. Ahelyett, hogy peldaul a hasa elott lenne.

    http://armed-assault.de/news/1st-infantry-division-wip.html



    Es az egy dolog csak, hogy szarul nez ki, de hogy az idetlen animaciok miatt joval lassabban fegyvert. Vagy ha rpg-vel vagy pisztollyal megprobalsz lehasalni, akkor eloszor atvalt elsodleges fegyverre, s csak utana hasal le. Mindezt idetlen es felesleges animaciokkal.

    Arra tovabbra sincs lehetoseg, hogy tarcsereles kozben mozogj. Nem kene sprintelni, de legalabb lassan lehetne vanszorogni. Vagy lenne ertelme az osszeszigszalagozott duplataraknak, hogy azoknal picivel gyorsabban cserelne.
  • Solt
    #11944
    az tény, hogy picit túlzás a nap vakítása... ha szembenézel vele, szinte az egész képernyőt kitakarja...
  • repvez
    #11943
    De vakit,de nem igy.Sztem a 2 felsorolt játéknak több köze van a valoságos napfény vakitáshoz mint ami az ARMA-ban van.
  • wardogzombie
    #11942
    tempi scripteljéé be hegesztőpajzsot légyszi hogy megnyerjük a köv. meccset. kössz!
  • wardogzombie
    #11941
    mér élöben nem vakit a nap?
  • repvez
    #11940
    Én is azt szürtem le hogy érdemi fejlesztés nem sok lesz benne és az se arra irányul amire nagyon kéne.Mert már gondolom sokszor lett emlitve ez a fegyverbe belelógó kéz esete dolog is és már OFP ota nem tesznek ellene semmit.A páncéltörö rakétákat meg sztem nem szokás szijra helyzetben hordani hanem keresztbe hátra helyzetben (már ha valakinek ez még mond valamit) és valami mozgása lehetne a fegyvereknek ilyenkor is ne ugy nézzen ki mintha oda lenne szegelve az emberhez.A másik bosszanto elem meg az egy pont körüli forgások animácio nélkül.

    Amugy amit a képekböl leszürtem,hogy a látvány az tényleg javul mert változatosabb növényzet és szinek lesznek.És talán jobb HDR is,mert a mostanival nem vagyok teljesen megelégedve a többi játéknak reálisabb a megjelenése.Itt ha a nap felé fordulok szinte az egész képernyönél elvakit nem ugy mint a crysis vagy a COD4-ben.
  • Solt
    #11939
    naaaaa... Tempike! 9800 Ultra SLI!!!
  • wardogzombie
    #11938
    jé az uj konfigom honnan tudtad kis huncut?
  • tpM
    #11937
    Hát ArmA graf motor ShaderModel3-mal, valami új fénykezeléssel meg többmag támogatással.
    kórkvad 4giga ram meg 8800Ultra biztos elég lesz neki xD
  • m1c1mack0
    #11936
    akarom mondani jól néznek ki:P meg persze én is:) nemtudok már írni tönkre tesz az arma... :)
  • m1c1mack0
    #11935
    Jól nézek ki, de kiváncsi lennék mikor fogok én ilyen minőségi képeket látni játzshaó FPS melett a gépemen, valahogy úgy sejtem hogy ilyesmire még várni kell majd
  • tpM
    #11934
    annyit leszűrtem, hogy jelenleg nincs fegyverfüggő anim...
  • tpM
    #11933
    ArmAHolic: GameStar ArmAII pics
  • Adam II
    #11932
    Linket légyszi.
  • Feró Flex
    #11931
    ARMA2!ÚJ KÉPEK,SZ.TEM SZÉPEK
  • airaction
    #11930
    Nem kell A-10 el szemben állni... Jó helyen vagy mögötte is. :)
  • blash
    #11929
    Sajnos azt nem sikerult megneznem, hogy ezt meg tudtak-e csinalni az ffmmaban, hogy eloszor van a lovedek becsapodas, s utana jon csak a hang es vegul esetleg a VRUUUUUUUUUUUUUUUUM:

    liveleak: A 10 strike on suspected Taliban posistion in Afghanistan

    jutub: A-10 30mm close call
  • blash
    #11928
    Az A10-zel is van egy kis gond. Gau lovesekor olyan hangrobbanas hangokat tettek be, mint sima puskaknal. Eleg ehhez csak kulso nezetre valtani, a geppel szembe nezni es loni.
  • tpM
    #11927
    Nekem csak a fegyverhangok nem tetszenek benne (hallgasd meg a G36-ot) ezért le is cseréltem őket sokkal jobbakra. Így van 1 tök jó hangmodom :P
  • wardogzombie
    #11926
    tényleg jó
  • D00M
    #11925
    a tegnap emlegetett handmod, FFAMM Tempire ne halgassatok, szerinte szar, de szerintem jóóó :)
  • DrRadon
    #11924
    Arany ember... folyton a halálba küld
  • Solt
    #11923
    Katona! Maga megy előttem a következő csatán... felhívnám figyelmét az ismétlődő "frendly fire" feliratra! :))))))))))