35049
  • tpM
    #12642
    Ittvan mégegy, a hétre elég lesz
  • D00M
    #12641
    jóféle
  • tpM
    #12640
  • Scottt
    #12639
    OFP?
  • mansniper
    #12638
    Hi, légy üdvözölve a táborban :)
    Gondolom a leírtakból, hogy valameik evoval kezted, akkor annyi, hogy 30 pontot kell elérned. Lőni kell :)
    Magyar szerver :ArmA.Hu /IC-ArmA
    a jelszó az hogy:magyar :)
  • Yamato1
    #12637
    Sziasztok!
    Én még csak most kezdtem a game-val játszani.Kérdés!
    Hogyan lehet MULTIPLAYER-ben vezetni a helikopáter-t? Azt tudom,hogy kiírja,hogy nem elég a rangom a vezetéshez... De akkor hogyan lehet feljebb lépni a ranglétrán? Mert helikoptert szeretnék vezetgetni.:D
    Ja és + 1 HOL TALÁLOK MAGYAR SZERVER-t?

    Köszönöm skacok
  • Solt
    #12636
    De tudnék, és megyek is, hátha lesz valami kóbor szabad slot!
  • m1c1mack0
    #12635
    óóóó solt lattam este ott vagy kinyiotottam neked a topikot akkor es errol meg PM-et is irtam.
    Ja es akkor most nem is tudnal jonni vagy mi?
  • DrRadon
    #12634
    Réges-régen egy messzi-messzi galaxisban... Pras'yagar armát játszik. (AP6 béta mellékhatások)

  • Solt
    #12633
    Látom IC-n nagy a forgalom, örülök! :) Sajna lekéstem a jelentkezéssel, de azért lélekben veletek leszek! :)
  • wardogzombie
    #12632
    sok szerencsét hozzá
  • bakvarnyu
    #12631
    nézzétek meg az ostoba botok feje tetejére állították a tankot :

    Csodálkoztam, hogy csak nem akarnak követni.
  • mansniper
    #12630
    Sajna másra nem is vok képes... Látod, már csak én lógtam ki a sorból, az összes többi csapatársnak felhőtlen szórakozást nyújtott a csata, csak nekem szarakodott a net, mert t-online.... Gondolkodom, hogy bepereljem e a céget.
  • tpM
    #12629
    ,Stalker'
  • wardogzombie
    #12628
    üdvözöllek a klubbangyere gyarapitsd a bf2 komjuniti-t jelenléteddel
  • DrRadon
    #12627
    Nagyon gút, csak kissé lassan bontakozik ki a cselekmény:)
    Tempi Spielberg majd megmutatja nekik.

    Mi egyébként piros skodás nyitójelenetre gondoltunk, de az a fehér bádog sem rossz. Van üzenete...
  • blash
    #12626


    360 Degrees
  • tpM
    #12625
    tonline-nal ne csodálkozz :)
  • mansniper
    #12624
    Akkor viszont csak az ArmA nem szeret... Akkor ennyi volt a pályafutásom az Ic-n. Jó volt veletek, a magyaron és a többin lehet, hogy találkozunk... Bay-Bay.
  • m1c1mack0
    #12623
    Pedig a nagy restart után ha ekkora lagod volt akkor a te kapcsolatodban volt a hiba.
  • D00M
    #12622
    Figyu, nálad lesz a gond, senkinek nem volt semmi problémája csak neked, ha a többi 104-nek jó volt és csak nekem volt szar akkor lehet nem a másikban keresem a probléma forrását... Egy olyan postot nem olvastam a fórumon hogy kritizálták volna a servert, sőt a mieinktől sem hallottam rá semmi rosszat... "a probléma az Ön készülékében van"
  • mansniper
    #12621
    Micsoda ?????
    Kb 5 perces laggom volt, vargosz a bizonyíték, be tudtam foglalni 2 zászlót, anélkül, hogy az ellen látott volna. Sajnos le is kellett jönnöm. De kiderült, nem a netemmel volt a gond, 3550/256-os netem volt tartóssan 34-es pinggel.... Annyira berágtam, hogy ha nem változik, sajna abbahagyom az Ic pályafutásomat, mert ez nem élvezetes, így...
  • n003
    #12620
    émmeg nájtklubbot nyitnék a megfáradt katonáknak :D
  • koschwarz
    #12619
    én a második részben golfautót is vezetnék...lesz-e?
  • D00M
    #12618
    Kérek minden IC-st, hogy látogasson el a magyar vagy a külföldi IC oldalra és tegye magáévá az új dolgokat!
  • tpM
    #12617
    nem
  • steweee
    #12616
    a hdr effektet ki lehet belőle kapcsolni véglegesen vhogy ?
  • Mr Csé
    #12615
    láttam egy képen arma 2 videon
  • D00M
    #12614
    De beindultál hallod:D
  • bakvarnyu
    #12613
    hahaha
  • Solt
    #12612
    Óriási, legalább friendly fire után lehetne menni követ törni a bányába! :D

    Lehet nekem is "cséznem" kéne... legalább érteném ezt a nyelvet (mé?), és a fantáziám is sokat fejlődhetne!
  • n003
    #12611
    jah és akkor lesz benne egy új kaszt is: logisztikus aki szervezi az utánpótlásellátást a fronvonalhoz .. később lesz majd benne gyártás is ahol a harci eszközöket kell elkészíteni ehez munkaerő toborzás(kényszermunka-munkatábor-stb) nyersanyagok beszerzése - és ehez akkor már kell akkor a bányászat ... élelmezésről még nem is beszéltünk .... szal van mit fejleszteni a játékon :DDDD
  • Solt
    #12610
    A vonat esetleges szerepét egy háborúban elismerem. Én az asszociációt nem értem, hogy a jelenlegi ArmA-ból, hogy jutott el odáig, hogy a második részben lesz-e vonat! Mi szülte ezt a kérdést? Erre vagyok kíváncsi!

    Egyelőre annak is örülnénk, ha például kinyílna az Uaz ajtaja!
  • joebacsi
    #12609
    utánpótlás technika szállítás hátulról pl :)
  • Solt
    #12608
    Mert hülye kérdésre, hülye válasz! :)) Mi az, hogy lesz-e benne a vonat? Hogy jön ehhez a játékhoz vonat? Minek? Mit szeretnél Te a vonattól? Egyáltalán, honnan jutott ez eszedbe? :D
  • Solt
    #12607
    Olvasd el Mr Csé aláírását, és érteni fogod a megjegyzésem! :))
  • Mr Csé
    #12606
    :O mé?
  • Scottt
    #12605
    Mitől kell félni?Minek vonat, valami új harci taktikához kellenek?
  • tpM
    #12604
    sín látható a képeken
  • Solt
    #12603
    Látom a Te elmédet már utolérte a félelem!