35049
  • Feró Flex
    #12682
    ez király lett
  • Scottt
    #12681
    1kép többet kér ezer szónál:
  • tpM
    #12680
    tegnapi IC győzelem emlékére:)
  • Feró Flex
    #12679
    ó je!
  • tpM
    #12678
    hát ha arra a kubi félére gondolsz akkor azon ha jól emlékszem OFP Nogovás textúra van
  • Solt
    #12677
    Csak vigyázz, hogy pannon puma ne legyen benne!
  • Feró Flex
    #12676
    arról van csinálva a ofp-és is tehát az alap +van,elvileg.
  • tpM
    #12675
    Hát sztem egyszerűbb, ha műholdképről újracsinálod.
  • Feró Flex
    #12674
    szigetszerkesztés mekkora meló?Az ofp-és Pilist átdolgóznám Armára esetleg
  • Feró Flex
    #12673
  • tpM
    #12672
    az nem mod, hanem addon :P :)
  • Feró Flex
    #12671
    Frenchpoint-modot kiprobáltam,szerintem nagyon jó ajánlom
  • m1c1mack0
    #12670
    Rejtély :S
  • Akylleus
    #12669
    sziasztok.
    nem tudjatok mitol crashel a jatek korulbelul 15 percenkent?
    regebben is csinalta, akkor firssitettem a vga drivert es megszunt a problema. most is megtettem ezt a lepest, de valtozatlan.
    parancsikonos maxmem sem segit semmit.
    valaszokat elore koszonom!
  • DrRadon
    #12668
    Ja, már egész rutinosan felismerjük egymást a respawn-on.
  • wardogzombie
    #12667
    no és mi a helyzet ic téren? remélem brillíroztok.
  • Feró Flex
    #12666
    UAV RQ-1 Predator NEKTEK MÜXIK!?NÁLAN NEM...SEM A KAMERA SEM A CÉLMEGJELŐLÉS.
  • Feró Flex
    #12665
    - legtöbb páncélos CAVS - Common Armor Value System (kb Egységes Páncél Érték Rendszer)-t használ
    - Legtöbb AT fegyver CAVS-ot használ
    sajna ezeket nem értem
  • tpM
    #12664
    Meg ezek az idétlen animációk...
  • Icebird
    #12663
    SLX MOD

    Állandóan ezt a vonszolást mutogatják pedig annyira azé nem nagy szám.
    Hátrafelé pl. nincs is megcsinálva az anim és mereven csúszik az egész, plusz keréknyomot húz maga után:D
  • Icebird
    #12662
  • D00M
    #12661
    egyedi az én problémám senkinél nem jelentkezett még, csak úgy megjegyeztem, hogy lehet vele ilyen is :)
  • DummyBoy
    #12660
    A lemez nem zavarna, de valami miatt azt csinálja vele a dvd-m, hogy felpörgeti, megállítja, felpörgetni, megállítja ... és qrvára idegesítő :(

    Gondolom akkor a gcopyworld-ös exe jó ... kipróbálom, max ha nem megy akkor lemezelek ...

    Köszi!

  • pooh
    #12659
    mióta felhívták rá a figyelmem én azóta azzal játszok, és semmi gondom vele, és így a lemezem sem kopik
  • D00M
    #12658
    van de nem ajánlom, én kipróbáltam de fagyogatott vele a játék meg minden hülyeséget megcsinált amit azóta az eredeti exevel nem
  • pooh
    #12657
    igen van
  • DummyBoy
    #12656
    Üdv!

    Help ... előkerült az Arma-m (eredeti ...) ... NoCD cucc van hozzá ha felpecseltem?
  • Feró Flex
    #12655
    az rpg lővedég lecsúszik a páncélról ha úgy érkezik,és odébb felrobban...gyakorlatilag ezt váromremélem benne lesz még
  • n003
    #12654
    tehát ha esik az esső az ai esőkabátban fog harcolni
  • tpM
    #12653
    aki esetleg nem ismerné OFP-ből:
    AI: Sun Tzu - A Háború Művészete (The Art of War) c. leírásán (vagy könyv vagy miez) alapul, egy sereg erőssége függ a terepviszonyoktól, a vezetők tapasztalatától, felszereléstől, időjárástól stb-től.
    Járművek: Animált ajtók, antennák, kerék leeresztés. Különböző sérülési pontok amik vezethetnek üzemanyag elfolyáshoz, kigyulladáshoz, malfunkciókhoz egyéb meghibásodásokhoz.
    Fegyverek: Animált zár, ravasz, tár, M68 red-dot irányzék szimulálása (a pontocska mindig oda mutat ahova kell), 7.62+ lövedékeknek nagyobb az átütési képességük pl 12.7 átüti a házfalat. Kés és ásó használat (vágás)[gyorsított gránát dobás animot használ :\]
    Sebesülés: Elvérzés, fájdalom, ájulás szimuláció, harcképtelen katonát el lehet vonszolni (AI is használja!).
    Effektek: Szinte minden vizuális effekt új, beleértve a jelzőlövedéket is.
  • Feró Flex
    #12652
    AZ amire 1éve várunk,királyság
  • n003
    #12651
    azamiaz???
  • tpM
    #12650
    nehogy meghaljon a topic :\
    SLX full, hétfőn.
  • Papa01 #12649
    Szia TpM!

    Köszönöm a segítséged, kipróbálom!

    Abban kérném még a segítségeteket, h ha újrarakom a Windows-t, akkor az ARMAT-t is újra kell aktiválni?
    A Lock-On is ilyen aktiválós, de ott van egy program, ami csinál egy reg mentést, és így nem kell újra aktiválni programot egy újratelepítés után...
    ARMA-ban van ilyen?

    Köszönöm a segítségeteket,
    Papa01
  • Cirrus79
    #12648
    Sziasztok! Kb 1 napja csinálja azt az armám hogy, ha nem is csinálok semmit csak nézem a bevezetőt egy idő (elég rövid) után a program hibát észlelt és leáll üzenettel kilép.... Ha lépek fel valamelyik szerverre, abban a pillanatban ugyanezzel az üzenettel kilép... Jobb az 1.12? Nemcsak bétája van még?
  • tpM
    #12647
    használj 1.12-t abban asszem javítva lett
  • Papa01 #12646
    Szia Yula!

    Köszi az infót! :) Ezt már megtettem,a véletlenszerű kilépések ellen védett... :)

    De néha-néha előjön a textúra hiba...
    Üdv:
    Papa01
  • Yula
    #12645
    Parancsikonon jobb klikk, tulajdonság, cél, és bírod: "C:\Program files\Bohemia Interactive\ArmA\arma.exe" -maxmem=512
    Általában ez megoldja ezt a problémát.
  • Papa01 #12644
    Szia Solt! :)

    Köszönöm az invitálást a multira! :)

    Mi a módja?
    Közben a kampányt végig toltam... NAGYON teszett!
    Egy kérdésem lenne... nektek nem volt olyan h textúra hibás volt a játék?
    Volt h semmit nem lehetett látni, majd kifagyot....
    Ez "természetes"?

    Üdv:
    A Papa01
  • bakvarnyu
    #12643
    ez ARMa csak a régi gépemen így néz ki :)