35049
  • tpM
    #13202
    Meg a nagy része már bent van a legújabb Vilas packban, P85ben csak AH64, SU25, T80A meg pár új egység lesz.
  • repvez
    #13201
    Ez a Project85 Mod is nagyon igéretesnek néz ki csak az a baj mire kijön az ilyen TC addigra megjelenik a következö rész már nem fog játszani vele senki.Ugyan ez volt az FFUR moddal is.
    Ahhoz képest hogy mindenfélét modolnak bele egy normális kampányt nem tudnak összedobni aminek lenne egy kis története mint az OFP-nek volt nem ilyen kiválasztom hogy melyik küldetést szeretném játszani.
  • tpM
    #13200
    Sahrani Virus
  • Neoncsoves
    #13199
    na és ha már itt tartunk Armed Assaulthoz nincs ehhez a Nogova Virushoz hasonló mod? Lényeg, hogy zombi coop mod legyen:) Sok zombimániás haverommal szeretnénk játszani... Tudom, google a barátom meg minden, de annyi mindent kiad, igazából nem tudom melyik a használható coop missionos cucc:)
  • Neoncsoves
    #13198
    kösz, látom te emlékszek a zombi coopos időkre :D
  • teddymac
    #13197
    Ha kiszeded az angol szöveget megpobálok segíteni forditani ,de a programozás részéhez én sajna nem értek :)
  • m1c1mack0
    #13196
    Már létezik egy hivatalos magyar Arma TS, ami mindenkit szeretettel vár.
    (lásd banner "TS szerver: uid0.hu:8769")
  • darki81
    #13195
    Üdv. Ha valakiknek kell TS szoba CA-val, az kaphat :)
    IP: nmre.sytes.net:8768
    PW: lofax
    Go!
  • tpM
    #13194
    Nogova virus (addon/modmentes)
  • Neoncsoves
    #13193
    srácok, bocs az offért:
    talán néhányan emlékeztek, hogy régen OFP-ben még anno játszottunk 4-5en ilyen zombimodot különféle pályákon. valaki nem tudna linket adni modhoz illetve a pályákhoz? előre is thx
  • DOGMAN
    #13192
    http://www.tanyalap.hu/arma/

    no kipróbálva, lehet szedni...és bocs a késésért.
  • teddymac
    #13191
    Én is várom a javítást,előre is köszi
  • leopard26
    #13190
    Ezt vágtam eddig is,csak nem szeretek hozzányúlni más dolgához!
  • DOGMAN
    #13189
    Nyugi és bocs, délután megjavítom, csak mostmég dolgoznom kell
    Azé bugzik mert a armahun017b_setup.exe le akar tölteni a telepítőcsomagot, de az az eredeti helyén már nincs fent.
    Módosítani fogom a letöltőt és írok ide ha kipróbáltam és jó.
  • Stormbird
    #13188
    Ok. Néztem én is, sajnos ezen már nem tudok segíteni :(
    Mivel én nem használom, azt gondoltam, hogy ez a fájl megoldja a problémát, de nem :(

    Várnod kell amíg DOG előkerül és rendbeteszi a dolgokat.

    Sorry...
  • leopard26
    #13187
    Ezt írja ki:
    Error opening http://www.tanyalap.hu/Moslekos-dogman-arma-017b/armahun017b_setup.exe

    The server returned status code

    Ez az első majd utánna ez következik:

    A telepítő nem tudja letölteni a(z) Arma Hun 0.17b komponenst.Próbálja meg később vagy töltse le és telepítse a(z)Arma Hun 0.17b komponenst kézileg.
    A telepítő folytatja a hagyományos telepítést.

    OK

    Leokézom és vége van,nem csinál semmit:)
  • leopard26
    #13186
    Még mindig ugyanaz!Mikor elkezdi telepíteni kiírja hogy nem tudja letölteni erről a címről és hogy töltsem le újra majd manuálisan telepítsem!De azt meg nem tudom hogyan:)
  • Stormbird
    #13185
    Próbáld meg innen lerobbantani a hiányzó fájlt. A nagy rohanásban biztos elkevert valamit a DOGi Én kérek elnézést

    Remélem most jó lesz a linkelés (Joebacsi tanácsát megfogadva http-vel)
  • joebacsi
    #13184
    "http://" -t be kell írni a link elé
  • teddymac
    #13183
    Sajnos nem lehet telepíteni
  • leopard26
    #13182
    Köszi!Most már csak az a probléma hogy nem akarja telepíteni mert azt írja hogy nem tudja letölteni az arma hun 0.17b komponenst!Meg kiírja a régi címét is,csak ott már nincsen
  • DOGMAN
    #13181
    és készül már a 018b is, amiben már a multi rész is madzsar
  • DOGMAN
    #13180
    ja az arma magyarítást meg áttettem egy másik mappába mert az eddigiben behalt a cgi...

    http://www.tanyalap.hu/arma/
  • Stormbird
    #13179
    ...ööö, szóval jó is lenne az a link ha nem lenne ilyen ez a motor és nem rakta volna elé ezt: http://www.sg.hu/

    Szal www.tanyalap.hu oszt ez a tutiságos KARAJság
  • Stormbird
    #13178
    Az a "disznós" oldal pedig működik -már ha erre gondoltál

    Azon viszont -legalábbis egyelőre- nem foglalkozunk Armával.

    Viszont ha elég türelmes vagy, ecccercsak megjelenik itt DOGMAN az egyik ÖsZSÍR és ha höjjde kedve van, akkor útbaigazít, hogy honnan tuccc hozzájutni a magyar nyelvi fájlhoz -mivelhogy ő csinálta izzadtságos munkával, hogy nektek jó legyen
  • leopard26
    #13177
    Honnan tudok leszedni 1.08-hoz magyarosítást?Az a disznós vagy milyen oldal nem működik már
  • repvez
    #13176
    Az a gondom, hogy 4850-es kártyám van és a mostani ATI8.7-es a jo hozzá eddig mert az elözö csak egy javitással ment az elötte lévo meg még nem támogatta.
    Lehet ujrarakom a játékot hátha az megoldja a gondot
  • D00M
    #13175
    MagyaRÍTÁS volt hozzá egy ideig, nem tudom az új patchek mennyire befolyásolták a kompatibilitást.
  • Raptor 2
    #13174
    szerintem próbálj meg egy másik videodrivert.
  • teddymac
    #13173
    Létezik magyarositas a jatekhoz ?
  • repvez
    #13172
    változást nem vettem észre csak azt hogy még délelött nem volt ennyire durva. lehet hogy ha melegszik a VGA akkor jön elö ennyire?De miért csak ennél a játéknál és miért csak a HDRI-n lehet észrevenni?
  • tpM
    #13171
    Próbáld meg így: Dokumentumok/ArmA/ArmA.cfg -> HDRPrecision=16;
  • repvez
    #13170
    Ilyen a kép nappal szembe
  • repvez
    #13169
    Tudnátok abban segiteni, hogy hol lehet valamit még buherálni a beállitásoknál, hogy a HDR fényt jobban kezelje a játék, mert mikor a nap felé fordulok olyan mintha ki lenne égve a kép.Tudom hogy valamilyen szinten ennek igy kéne müködni,de nem ennyire, hogy csak akkor lehet lárni valamit ha a hátad mögött van a nap és ráadásul nagyon lassan reagál.
    Minden high beállitáson van csak az élsimitások vannak normálon vagy low-on a látotáv 2000m.
    Ja és a hardweres hangot miért nem lehet bekapcsolni, biztos venne le egy kis terhet a procirol ha nem softveresen kéne azt is számolnia.
  • m1c1mack0
    #13168
    m
  • m1c1mack0
    #13167
    Vagy van ez link 9k-ért vagy a letöltős verzió ~4k körül, én a letöltőst ajánlaná, mivel teljesen egyenértékű a dobozossal.
  • bandika64
    #13166
    Sziasztok,Magyarországon lehet kapni valahol bolti változatot? Szeretném megvenni a játékot gondolom már nem nagyon drága,de olyat vennék amit ti is használtok hogy tudjunk multizni.
  • Solt
    #13165
  • m1c1mack0
    #13164
    Amúgy mindez részletesen pontosan le van írva abban a 'jegyzetfüzetben' ha nyomsz egy 'M' betűt.
  • Hmuda
    #13163
    EVO-Coop mód. Csinálni kell feladatokat vagy nagyon aktívan részt venni a csatározásokban, hogy növekedjen a rangod és ha elég magas a tisztséged akkor szépen sorban nyílnak meg a különféle járművekhez és fegyverekhez a jogok.