35049
  • tpM
    #13162
    Evolution, a pálya neve
  • leopard26
    #13161
    Milyen evon?
  • blash
    #13160
    mer evon jacol
  • leopard26
    #13159
    Nem tudja valaki miért dob ki mindig minden vegyverrel felszerelt Hamwi vagy repülő vagy bármi ha beleülök 1 másodperc múlva?
  • m1c1mack0
    #13158
    http://armed-assault.hu/news.php
  • Csanjedi
    #13157
    mondjuk ez hamachis játékra lett készitve. nem hiszem hogy támogatjátok:S
  • Csanjedi
    #13156
    Hi, csináltam egy odlalt az ArmA 2-nek, nem tudom létezik-e már. Ha nem, akor nézktek meg és monjdatok véleményt, iletve hogy jki tudna segiteni, de cask komoly igény esetén, köszi.

    http://arma2.extra.hu
  • peetee76
    #13155
    Thanx !
    így már műxik.
    jöhetnek az addonok.
  • Raptor 2
    #13154
    tedd fel az 1.14-et is.
  • peetee76
    #13153
    Sziasztok!
    Ismét leporoltam A Gamát, de gondoltam kipróbálok pár addont, arma föl, Quins Gambit föl 1.08 Patch -el, start.
    Eredmény: Error Compiling vertex shader VSShaderPool
    A sima Arma 1.04 az megy,
    Valakinek ötlete?
  • Esrohnoil
    #13152
    OFP-re gondoltam...
  • bakvarnyu
    #13151
    100 KM
  • Esrohnoil
    #13150
    Értem... Magyarul nem a legjobb a motor...
    Akkor úgy kérdem h. mi a legjobb látótáv, ami mellett full részletességgel nálatok még elég simán fut a játék?
  • tpM
    #13149
    szerintem olyan gép még ma sincs...
  • Esrohnoil
    #13148
    Tényleg, OFP-nek mi a gépigénye, vagyis mi kell hozzá ha full részletességgel akarom játszani legnagyobb látótáv mellett, és még ne is nagyon akadjon?
  • Solt
    #13147
    Mindkettőtöknek! :)

    Ezeken a processzor frekvenciákon, kb.: 30%-al teljesít kevesebbet a kártyátok! :) Vagy tuning, vagy csere! :) Nem tudom mire használjátok még, de, ha a játék a mérvadó, akkor jelenleg csak Intel + Ati! Mondjuk E8400 + 4850. Nem szeressem én sem, de ez van! :(
  • repvez
    #13146
    Köszi ,de nem nagyon szeretem a tuningot igy max akkor lesz a tuning ha egy 6000+ vagy 6400+ os proci megy majd bele mihelyt összegyülik rá egy kis felesleges lóvé és jó áron be tudom számitattni a 4000+-ot.Akkor inkább megy normálon az egész :)
  • Raptor 2
    #13145
    NAh akkor megint hülyeséget mondtam :P A nemhozzáértésem. :)
    Egyébként akkor az én 8800Gt karimhoz is kevés a 4200+ ugye? :S
  • Solt
    #13144
    Nem olvastam félre... az X2 4000 2100mhz-n megy alapon! Ez kevés a 4850-nek! :)) legalább 3000mhz kell neki, de szerintem az is kevés... vagyis arra próbáltam utalni, hogy tuningolni kéne! :))
  • Raptor 2
    #13143
    Szerintem félreolvastad, a procija AMD X2 4000+

    Amugy nekem is 8800 GT-m van, X2 4200+ proci, és 2GB ram (sajnos DDR)
    Én is High-Normal beállításokat használok de nálam az árnyék csak normal.
  • D00M
    #13142
    Csak IC-ből kellet lépnem a foci miatt, de ha van időm/kedvem/energiám felszoktam nézni serverre kicsit, csakhát itt a nyár és az éjszakák nagyrészét nem töltöm itthon :)
  • Solt
    #13141
    Annak a 4850-nek kell legalább 3ghz, de inkább több a proci felől... ha ez megvan, akkor szépen menni fog. Nekem a 8800GT-vel 3000 méteres látótávval szépen megy normál és high beállításokat használva. Árnyék, antialising, anisotropic, vér, postprocess effect high, object detail very high, a többi normal. Így 25-60 fps között mocorog...
  • repvez
    #13140
    mi a legoptimálisabb beállitás az armá-hoz hogy szép is legyen és jol is menjen?Vannak valami speciális beállitások amivel lehet tuningolni?
    A gépen ATI4850,2gb800mhz ram, AMDx24000+.
  • wardogzombie
    #13139
    azt mondták léptél.vagy nem te?
  • D00M
    #13138
    micsoda jó kis flémből maradtam én ki
  • Bucser
    #13137
    Az E3-ra kimenni túl drága. GC-re jönnek majd Lipcsébe Augusztusban vagy szeptemberben asszem.
  • tpM
    #13136
    Hivatalos weboldal szerint Szept.1-jén indul el az oldal, gondolom akkor lesz több anyag.
  • repvez
    #13135
    egy kis prezentácios videot el tudnék belöle viselni.Csodálom, hogy az E3-on nem voltak ott vagy nem adtak ki anyagot akkorra
  • tpM
    #13134
    ArmA2 ingame kép
  • Solt
    #13133
    "Joining in Progress causing lag and disconnection (JIPing player can break the game for the players already ingame)"

    Ugyan... ez szinte észre sem vehető!

    Nem megkövezni... néha én is lehetek negatív!
  • tpM
    #13132
    ArmA patchelési tervek III
  • bakvarnyu
    #13131
    nekem eztetszik ez a szervernév
  • Feró Flex
    #13130
  • wardogzombie
    #13129
    Megbocsátok de azt tényleg nem én kreáltam.Ha elhiszed ha nem.
  • DrRadon
    #13128
    Valamikor többen is láttunk egy olyan szervert, hogy "IDe gyere játszani kisköcsög" Egyetlen játékos volt rajta: "Wardog".

    Sorry, ha nem te voltál.
  • m1c1mack0
    #13127
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • m1c1mack0
    #13126
    ---------------------------------FLÉMÓVER---------------------------------
  • wardogzombie
    #13125
    és még azt se vágom hogy kit oltottam be?oswaldot hogy jöjjön icre azt igen de hogy kilép az a saját döntése volt.én semmit se mondtam neki.mondjuk ha visszaemlékszel hogy szinte mindenki neki esett nagy pofával nyilván érthetö hogy miért lépett ö is.amugy meg te is leléptél szó nélkül akkor és miattad is kapta az ívet csak hogy tudj róla.
  • wardogzombie
    #13124
    mióta kiléptem azóta egy napra tettem fel vissza az armát de mivel kiderült hogy még köszönni se tud néhány ember ha felmegyek inkább leszedtem és azóta sincs fent.és valszeg nem is lesz de nemtudom te miért pörögsz itt mikor veled és a szakaszunk egyik tagjával se volt bajom.ugyhogy sry
  • wardogzombie
    #13123
    te miröl beszélsz? milyen szervert inditottam?ittál vagy mi?