35049
  • priluki
    #13242
    hi,hol kaphato a játék itthon? interneten szeretném megrendelni de sehol nem látom...
  • berczely
    #13241
    Sziasztok!

    Olyan gondom lenne hogy megvan a játék(sajnos nem eredeti) és patchelni szeretném.El is kezdtem 1.05 még felment de az 1.08-as patch indításakor azt írja hogy "Wrong CD Key" !Próbáltam úgyis hogy 1.05után feltettem a hozzá tartozó cracket és crack nélkül is próbáltam sehogy sem működött!

    Ezzel mit tudok kezdeni?
  • MarkBlade
    #13240
    gamecopyword -ről tölthető. Mini image. Berakod Daemonba és úgy nézz ki mintha eredeti dvdt/cdt raktál volna be. Mikor ezzel csináltam nem voltam madár.. :)
  • teddymac
    #13239
    1.14 patch van fent ahoz nem kell állitolag crack.
    Műkődik is crack nélkül ,igaz néha madár lesz az ember,dehát ez van...
    image hack ?
  • MarkBlade
    #13238
    ha nem másolod bele a cracket hanem mountolod az image hacket akkor elméletileg jó.
  • teddymac
    #13237
    http://www.matrox.com/graphics/surroundgaming/en/games/supported/arma/#close
  • repvez
    #13236
    tudtommal nem
  • teddymac
    #13235
    Ezt nem lehet valahogy megszüntetni.
    Szeptemberig sajnos nincs pénz a játékra :(
  • teddymac
    #13234
    warfare modban ,élő tehát nem AI irányitott játékost,hogy lehet csapatba bevenni,hogy látni lehessen hol van stb.
  • Vargosz
    #13233
    megy nekem is az van
  • priluki
    #13232
    köszi,megy egyépként 64 bites Vistán?
  • Vargosz
    #13231
    1.05 --> 1.08 --> 1.14
  • priluki
    #13230
    Sziasztok,megtudnátok mondani milyen patch-eket kell felraknom? köszönöm
  • repvez
    #13229
    mert nem eredeti a game ez az egyik védelmi mechanizmusa a játéknak, régebben még volt az is hogy eszméletlenül félrehordtak a fegyverek
  • teddymac
    #13228
    Nem tudja valaki,hogy miert lesz az ember warfare modban egyik pillanatrol a masikra madar?
  • D00M
    #13227
    menj fel a www.armaholic.com weboldalra, ott van egy csomó küldi és ratingelve van a nagy részük, azok viszonylag jók
  • Papa01 #13226
    Sziasztok!

    Tudnátok javasolni jó SP-es kampányokat, amik szerintetek jó.. (van története, nem túl rövid, stb)

    Köszi! :)
    Papa01
  • joebacsi
    #13225
    grúz map még nem jött ki? :)
  • teddymac
    #13224
    Warfare mod nem "küldetés" ,ott a városokat kell elfoglalni.
    Armaholic.com
    Ezzen a linken találsz küldetéseket legyen az sima sp,mp vagy coop küldi
  • repvez
    #13223
    és azt hogy?amugy olyankor generálodnak missionok vagy milyen küldik lesznek benne?Vagy ott is nekem kell összerakni öket
  • teddymac
    #13222
    Csinalsz te magad egy servert es jatszol a tobbi ember AI.-lesz
  • repvez
    #13221
    Amugy ez a warfare rész ami az 1.14-es patchbe jött ez csak multiban elérhetö vagy azt hogyan lehet kiprobálni singlében?
  • repvez
    #13220
    Köszi szépen ez volt a gond magamtol biztos nem jötem volna rá
  • tpM
    #13219
    az*
  • tpM
    #13218
    Hiv. fórumon asszem megtaláltam a megoldást: ATI tray tools/Direct 3D a Alternate Pixel Centers-t kapcsold ki.
  • Solt
    #13217
    Húzd lejjebb a brightness-t, gamma correction-t... úgy nem jobb?
  • repvez
    #13216
    Igy is ugyan az söt még ha mindent low-ra teszek akkor is marad minden csak az anomáliák szüntek meg,de a kép kiégése az megmaradt.
  • Yula
    #13215
    - maxmem=512 próbáld, esetleg az árnyékot tedd normálra vagy lejjebb.
  • repvez
    #13214
    ma ujraraktam a játékot, de még mindig megmaradt az elözö hiba.Kitöröltem a dokumentumokban lévö fájlokat is.És van hogy szétesik a kép mindenféle anomáliák lesznek.Nem értem miért csinálja ezt más játékoknál minden ok full részletességel megy minden .Itt is fel tudtam huzni mindent maxra, de az emlitett hibák miatt nem tudm gyönyörködni a grafikába és élvezni a nagyobb látotáv elönyét az ellenség levadásában.
    Mit lehet még kiprobálni hogy megszünjön a hiba?
  • Hmuda
    #13213
    Olyan szerverre menj ami nem engedi a modok használatát.

    Úgy tudom a legtöbb cheat pont modokkal jut a játékba.
  • norbre
    #13212
    üdv emberek.. valszeg más már tapasztalta nálam többször hogy néha idióa retartdáltak feljönnek szerverekre és hackelik a játékot.. pl lezárják a billentyűzetet, felrobbantgatják a bázist stb..
    van valami hatásos védelem az ilyen visszamaradottak ellen?
  • teddymac
    #13211
    Warfare modban ,hogy tudok valakit bevenni a csapatomba ?
  • D00M
    #13210
    30 hozzászólással lejjeb ott a link, #13167
  • teddymac
    #13209
    hol tudom megvenni a játékot ?
  • teddymac
    #13208
    :)
  • andaxxin
    #13207
    Cs all
    Segítsetek nekem please.
    Hamachin játszuk haverral és 1ik pillanatról a másikra meghalt az irányítás.Minden mozgás billentyűre lefekszik a karim. W-A-S-D billentyűkre.Már próbáltam másik bill-re állítani,akkor meg arra fekszik.
    Próbáltam alapértelmezettre és akkor is maradt a fekvés.Ja és a poén az hogy single-ben nem csinálja.Nem szeretnék megint 2 órát telepíteni meg patchelni.....Thx
  • teddymac
    #13206
    Ha alakzatba hívom az embereket és kérdezik hol vagyok melyik gombbal vagy ,hogy tudom megadni a pozíciómat ?
  • tpM
    #13205
    némmá deb, visszatérsz? :)
    egyébként igen, minden verzióval működik.
  • Solt
    #13204
    Ha már egyszer megvan az eredeti alap ArmA, akkor csak simán töltsd le... nem kér serialt...
  • debHUKK
    #13203
    Hali!
    Szeretném megvenni a QG kieget. Cseh alapom van. Szerintetek működi vele a német kieg is, vagy csak a cseh verzióba gondolkodjak?