35049
  • Icebird
    #13644
    Anno az ofpnél is elég bután nézett ki a tőszavakból összerakott AI mondat. Mert ragozva meg ugye nem lehet tudni mikor mit kell használni.
    Szóval azért kiváncsi lennék ezt a részét hogy oldanák meg ha lenne Magyar verzió?
  • D00M
    #13643
    logikus, de sokkal komplexebb egy komplett játékot lefordítani mint egy weboldalt, de ettől függetlenül az esély megvan, hogy magyarul játszhassunk majd vele:)
  • tpM
    #13642
    De akkor nem lenne az oldalon sem sztem.
  • D00M
    #13641
    szerintem itt alapvetően a célközönség vékony rétege az ami miatt nem fog kijönni magyarul, de ne legyen igazam :)
  • DrRadon
    #13640
    Óóó... az a vad taxi zúzós szeptemberi szombat este. A Becherovka és egyéb nedűk keveréke vezette minden mozdulatát:D
  • tpM
    #13639
    Jó lenne tudni először is GS honnan veszi ezt (ugye voltak stúdiólátogatáson hátha onnan?). Meg attól még, hogy 1et kevesen játsszák miért ne jöhetne ki itt magyarul? A BI is elismerte, hogy ArmA egy OFP1.5 nem teljesen új/jó, nem kell csodákat várni. 2-t viszont sokkal jobban reklámozzák meg a közösséggel is jobban törődnek (aki olvassa a hiv. fórumot az tudja miről beszélek). Ha Crysis meg STALKER CS (az talán még bugosabb mint az ArmA :D) kijöhetett teljesen magyarul ez miért ne jöhetne?
  • Feró Flex
    #13638
    _k_
  • Feró Flex
    #13637
    Ameryt meg a Balatoni taxisok is
  • Feró Flex
    #13636
  • D00M
    #13635
    szerintem nem lesz magyar nyelv a játékban, indulj ki abból, hogy kb 20 darab eredeti példány van kishazánkban :D mondjuk ezeknek a boldog tulajoknak a nagyrészét ismeri a nemzetközi játékostábor :)
  • DrRadon
    #13634
    Milyen jó is lesz látni a bal alsó sarokban állandósuló szöveget, mely szinte bele égeti magát a monitorba:

    [H.AR.C] vargosz meghalt [H.AR.C] Radon által

  • tpM
    #13633
    még1 ArmAII interjú egy szép napon majd lefordítom armahura...
  • tpM
    #13632
    Én már annak is örülök, hogy egyáltalán kiadják itthon
  • bakvarnyu
    #13631
    hangyafasznyi a magyar piac
  • repvez
    #13630
    Arma2 magyarul
    Remélem ez a hir igaz .A honlap is ezt erösiti hogy magyarra lehet változtatni a nyelvet.Kezdek bizakodni, hogy talán már minket is emberszámba vesznek a külföldi játékgyártók és egyre több játék jelenik meg honositva.Az idén volt az elsö alkalom hogy magyar szinkronos játékkal tudtam játszani amiota van gépem 10 év alatt.Ez azért eléggé elkeseritö.
  • tpM
    #13629
    ArmA2 hangmotor:
    • 3D-s elhelyezés (vagy mi is a "positioning"?) Doppler effektussal
    • 3D-s környezet, távolság függő torzulás, visszhang, tereptárgyak felfogják a hangokat (mint az 1ben)
    • Hangsebesség és hangrobbanás szimuláció (ilyenek is vannak 1ben)
    • 978 különböző hangminta (lépések, felszerelés, stb)
    • Járművenként több mint 40 hangminta (motor, kerekek különböző felszíneken stb) [ezeket valós időben keveri össze]
    • Új helikopter és repülő hang szimuláció
    • Fejlesztett harckocsi hangok; külön motor és lánctalpak
  • Scottt
    #13628
    Akkor úgyérzem a fejlesztők jóédesannya csuklani fog az hót zihher^^
  • tpM
    #13627
    jövő héten HD vidi (ingém bár ezt szerencsére ArmA2-nél nem kell hangsúlyozni)
  • Adam II
    #13626
    Hát jó lenne ha kijönne egy olyan játékuk amivel azonnal tudnék játszani magas beállítások mellet.
  • tpM
    #13625
    Az lehetetlen! BIS sohasem tenne ilyet! Nem! :D
  • Solt
    #13624
    Akkor nem lesz őszinte a mosolyunk!
  • bakvarnyu
    #13623
    És mi van ha csak 2009 végén jön ki és még egy rad4870x2 is kevés lesz neki
  • Solt
    #13622
    Igen, azt is láttam már! :D Jó választás...
  • Scottt
    #13621
    Ja,mivel a vasam kb fele olyan gyenge mint amint egyáltalán megszólal^^
    Háhá,a mikulás bizony futárkocsival jön és újgépet hoz.
  • tpM
    #13620
    Eljön bizony! itt egy IGN előzetes videoval (1:20-nál hogy bevágják a gránátot abba az épületbe :oyeah:!) Gyorsan átfutottam semmi új, az AI eddig nagyobb terepre volt tervezve itt viszont cm pontossággal magától fedezéket használ meg ordibál a társaival stb meg, hogy minden járműnek külön ~40hangja lesz s ezeknek a valós idejű keveréke milyen jól fog hangzani :)
  • Solt
    #13619
    Ahhh... ígéretes! :) Eljön még a mi világunk húsom!
  • Solt
    #13618
    Most olvasom máshol, hogy Te még nem is játszottál vele? Gyarló, hitetlen... máglyára! :D
  • tpM
    #13617
    Hát egy ponyva semmennyire sem gátolja a lövedéket, nincs találati geometriája.
  • Scottt
    #13616
    Az armában mennyire van az megcsinálva, hogy pl egy teherautóban ülnek 5en,és ponyván keresztül szétlehetek őket lőni?(Tehát az átfúródásra gondolok)
  • tpM
    #13615
    Végre át lehet mászni akadályokon*
  • tpM
    #13614
    meg azt írják végre lehet akadályokon átmászni! (ugrani nem dehát az nem is kell)
  • tpM
    #13613
    Ghillie

    Itt egy új német preview új képekkel meg 3. oldalon video.
  • Solt
    #13612
    Szerencséjük van!
  • tpM
    #13611
    oyeah ArmA2 honlapon van magyar :)
  • Solt
    #13610
    az...
  • m1c1mack0
    #13609
    Szerintem az egy kama3.
  • tpM
    #13608
    DSHK*
  • tpM
    #13607
    de itt meg designer állítása szerint a microAI-t láthatjuk amint odalapul a T90-hez (amin DHSKM van NSVT helyett?)
  • Scottt
    #13606
    Tempi Tempi..Hát nemlátod, hogy a gaz kápitálisták épp támadnak és szegény sorkatonáinkat úgymeglepte a támadás, hogy a BTR-t vezető Szása jobbra,míg Igor a Rába Turbo 2000ezresével a kellő mennyiségű vodka hatására balra akar fordulni.Ezzel azt a látszatot keltik, hogy nem javítottak az AI-n
  • lee56
    #13605
    Nagyobb térkép -> több lehetőség az útkeresésre = még mindig ugyanott vagyunk :) , na de ne ítélkezzünk előre, lehet hogy épp egy kereszteződés előtt mozgolódik a konvoj