35049
  • ceaser
    #14526
    Sziasztok!
    Hogyan lehet beállítani a szerkesztőben, hogy mondjuk a játék kezdetétől 5 perc múlva szálljon fel egy helikopter?
    Köszi!!!!
  • Solt
    #14525
    Dehogy, csak a kiértékelés folyt... már eldőlt a sorsotok, mindegy mit jelentek! :D

    Neeem... egymást követő oszlopokon... szépen sorban! :D
  • Scottt
    #14524
    Személyesen vitted az új jelentést rólunk?Nekünk meg aztmondod, hogy üdülési csekkezel?

    Egyébként valószínű,karnyújtási táv?
  • Solt
    #14523
    Tempinél ez humor, ne bántsd! :D Ettől függetlenül meglehetősen vastag aktája van már Tel-Avivban! :D

    Scott: Ha nem is egy lámpavason, de közel egymáshoz! :D
  • Glo
    #14522
    Beza. Sokkal olcsóbb egy "Respawn" klikk :)
  • Scottt
    #14521
    Meg megint elszórni x százezer dodót egy újabb GI Joera..

    Solti,Tempi úgy érzem úgyis 1 lámpavason fogunk lógni:D

  • Glo
    #14520
    Plusz ha valamit elcsűr az alany akkor nem kell elszállítani a hullákat, kiküldeni a "John remek katona volt.." kártyákat, újra besorozni valakit arra a feladatra, befoltozni a golyó ütötte lyukakat..
  • tpM
    #14519
    Cifu az OFP2 topikban leírta miért is jó ez...
  • DrRadon
    #14518
    Én mindig tudtam, hogy ez a nagy ember - akinek ilyen forradalmi gondolatai vannak a különböző fórumokon, aki ilyen penge logikával lát át az új tőkés világrend fondorlatain-, egyszer megkapja a maga lámpavasát, és majd az első közegészségügyi aggályok felmerültekor elhantolják valami jeltelen sírba.

    Nyugi Solt, már tempi aktája is gyarapodik egy csupasz izzóval megvilágított, füstös kis pince iroda egyik nyikorgó ajtajú iratszekrényében, melynek ajtajára hanyag mozdulatokkal a "Rendszer ellenségei" feliratot festették.
  • Hogthar
    #14517
    Hát mondjuk ha az az alapja, hogy ne ismerje meg a nép a teknikát akkor nem mennek vele sokra, bárhol utána lehet járni és a mozgás és statégiát airsofton lehet gyakorolni bárkinek.
  • tpM
    #14516
    Soltika az utóbbi időben nagyon lámpavas érett lett :DD
  • Solt
    #14515
    Csak furán mutatom ki a szeretetem! :D
  • Scottt
    #14514
    Születési helyed:Degec község lehetett vagy tévedek?
    Tempike volt szimpatikus:D
  • Glo
    #14513
    NEhogy már Aircrewman-né képezze magát a nép titokban
    Bár a door-gunner cucc elég komoly technikát képvisel :)
  • Solt
    #14512
    Én is szívesen megkóstolnám, de irigyek ezek a gyíkok... nem elég nekik, hogy élőben szétlövik a fél világot, még virtuálisan is kizárólagos igényt formálnak a pusztításra! :D
  • Hogthar
    #14511
    köszi sokat segítettél, pedig jónak tünt
  • Solt
    #14510
    Ez az ArmA motorjára épülő katonai kiképző, oktató program! A civil szféra részére nem elérhető, tehát sajnos sehonnan nem tudod megszerezni! Nem, még torrenten sincs fenn! :D
  • Hogthar
    #14509
    oldal alapján anyit tudtam meg hogy szimulátor és képek alapján egy az egybe arma csak új egységekkel, de én még nem is hallotam azt hittem, hogy a queens gambiton kívül nincs másik kiegészítője:|
  • Hogthar
    #14508
    igen én is néztem de most ezzel nem sok mindent tudtam meg sajnos:S ezért kérdezlek titeket, most ezt kiadták, vagy honnan tudom megszerezni?
  • Solt
    #14507
    Uram! Első találat azon a bizonyos keresőn! ;)

    Tessék, VBS2!
  • Hogthar
    #14506
    pontosabban Virtual Battlespace 2
  • Hogthar
    #14505
    Nem tudja valaki hogy mit takar ez a VBS2? mert az Armed-assault.hu láttam hogy van ilyen is és Armának tünik új egységekkel, ez egy újabb kiegészítő?
  • Solt
    #14504
    Én is a kis hetyke bajszos labancra gondolok! :D Úgy értettem, hogy ő volt mindig is szimpatikus, vagy Tempi? Előbbi érthető, utóbbi nem! :D
  • Scottt
    #14503
    Megint edzésvolt.Összezavartál^^
    Szobafestő alatt én a 40évesben élt,bajszos kis folyton Achtungozó urat értem.
  • Solt
    #14502
    Mármint a szobafestő? :D Mert Tempi biztos nem lehetett az... :D

    Biztos ismered azt a mondást, hogy: " Ki mint vet, úgy arat" ;)
  • Scottt
    #14501
    Azt mondod a szobafestő tanaival ért egyet?Mindig is szimpatikus volt.
    Hát igen rossz hely lehet az a Tel Aviv merénylők merényelnek egész nap,nemhaggyák pihenni a jómunkás embereket
  • tpM
    #14500
    ték :D
  • Solt
    #14499
    Ne higgy ennek a szélsőséges "szobafestő" ivadéknak! :D Zalakaroson voltam pihenni, de fáradtabb vagyok mint amikor elindultam! :D
  • [NST]Cifu
    #14498
    Opssz, jogos.
  • tpM
    #14497
    dehogynem: Queen's Gambit
  • [NST]Cifu
    #14496
    Az ArmA-hoz sem jött ki küldetéslemez, csodálkoznék, ha az ArmA2-nél felmerülne. Valahogy félnek a játékfejlesztők attól, hogy nyugati (amerikai) katonákra lehessen lövöldözni egy játékban... :)
  • tpM
    #14495
    Ja legalább ilyen küldetéslemezen Orosz kampány mint annak idején a Red Hammer (mikor a SpetsNaz rájött, hogy a vörös hordájuk tulajdonképpen nem olyan jó és ellenük fordult :D)
  • Sidewinder
    #14494
    Igen jó kis videó nekem is tetszik. De ez fura, hogy még mindíg sokan az RPG-7 nél tartanak, még a fejlesztők is,amikor már rég van RPG-27 vagy RPG-29. De ettől függetlenül szerintem jó játék lesz ez. Főleg ha az oroszokkal is lehet menni,nemcsak az amerikaiakkal. Sőt remélem minden frakció játszható lesz.
  • Scottt
    #14493
    Tudom,miután láttam, hogy csúnyácska vissza akartam rakni az ide illő "szélsőséges" logómat de azt nem találtam szóval ez a csúnya lett:D
  • tpM
    #14492
    \o/ de ez ArmAHura lett tervezve nem ide :D
  • Scottt
    #14491
    Tényleg TLV-ben nyaral?
    Köszi:)
  • tpM
    #14490
    Solt koma az üdülési csekkét tölti Tel-Avivban :)

    tessék:
  • Scottt
    #14489
    He Solti figyumá': Láttam, hogy Tempikével milyen fasza logót szereztetek magatoknak Arma.hu fórumra,nekem is tudtok csinálni egyet?:)
  • tpM
    #14488
    Fel lehet rakni rá csak majd kiírja, hogy nem tudja 1.08re patchelni mert mát annál frissebb van.
  • repvez
    #14487
    Ha már fel van telepitve az ARma 1.14-ig akkor még rá lehet telepiteni a Queen Qambitet?Vagy ujra kell telepiteni az egészet.A modokba ilyenkor nem zavar bele mert fennt van az ACE 1.04-ig is.