35049
  • joebacsi
    #14566
    1. realitás a játékmenet rovására megy: kevésbé van meg az erőegyensúly, vontatottabb.
    2. újoncok nagyrésze kipróbálja, tolja egy órát, kevés akció, plusz rengeteg "most honnan a f*szból lőttek le" élmény => rögtön uninstall
    3. nagyonbika gépigény

    Kb ez a három fő oka sztem, hogy törvényszerűen kevés játékos.
    Arma rétegjáték, több játékos lenne, ha komerszebb irányba menne el, csak akkor pont a lényege veszne :)
  • D00M
    #14565
    Jó bornak nem kell cégér. Egy elég jó társaság alakult ki az ArmA berkein belül (mind külföldi, mind magyar)Névről, szinte mindenki ismer mindenkit. Ennyi idő után tényleg csak azok játszanak vele akik imádják :) Én személyszerint nem kérek a Vér Istvánokból és a többi nyomoroncból. Persze nem vagyok ellene a társaság bővülésének, de hodosy féléktől óvjon meg minket a jóó isten :D Van egy nagy társaság nincsenek idióta, mutyi klánok, szerveződések, nem megy a köpködés, versengés stb. Az egész nem erről szól, hanem a jácccásról :D
  • tpM
    #14564
    Hát azér ACE eléggé feldobta a közösséget itt a topikja a hiv. fórumon, lehet olvasgatni :)
  • [NST]Cifu
    #14563
    Emlékszik valaki az Infiltration nevű UT modra? A maga idejében a legreálisabb volt a hasonló modok közül, kb. mint a CS, csak reálisabb fizikával, fegyverekkel, célzással, fáradással, stb.
    Egy szűk magon túl a kutyát nem érdekelte, az NST INF szervere folyton kongott az ürességtől. Az embereket nem a realitás érdekli, lássuk be.

    Amúgy meg érdemes megnézni, hogy általában mik a reakciók a 'tömegektől' az ArmA videók láttán.... :)

    Lassan úgy érzem, hogy én vagyok az ördög ügyvédje...
  • Hogthar
    #14562
    Mondjuk igaz így hívunk embereket nem sok embernek tetszik, viszont ha tényleg olyan lesz mint a videóban akkor valószinűleg könyebb lesz rávenni az embereket hogy izleljék meg milyen és legalább megtanulnak gondolkozni is mielött eszetlenül belesétálnának a halálba
  • Hogthar
    #14561
    Jobban reklámozniuk kellene szerintem, hiába az egyik legjobb játék ha nem nagyon tud róla senki
  • tpM
    #14560
    Hát ha ez olyan lesz aminek írják és sikerülne többnyire bugmentesen kidobni akkor sztem megnőnénk :)
  • [NST]Cifu
    #14559
    Minek? A közönsége erősen valószínűleg ugyanaz lesz, mint az első résznek, tehát nyugodtan mehet tovább ebben a topicban a téma. Legfeljebb megkérjük valamelyik modit, hogy nevezze át a topicot Armed Assault I./II.-re. :)
  • Prince23
    #14558
    Mért nincs arma 2 topik?
  • ceaser
    #14557
    Nagyon köszönöm!
  • [NST]Cifu
    #14556
    Errefelé nézegess.
  • ceaser
    #14555
    Sziasztok! Honnan lehet letölteni a ace mod-ot??? köszi!
  • tpM
    #14554
    xD
  • DrRadon
    #14553
    Ja, és össze is omlott a Firefox... ez gyanus:D
  • DrRadon
    #14552
    Hát sikerült:) Első helyen hozza le, ha beírod a gugliba a ferimonnyále-t. :D
  • tpM
    #14551
    hát ha valaki rádlő majd elbújik egy bokor mögé te nem lősz? :D
  • joebacsi
    #14550
    csak segítek egy kicsit az NBH keresőrobotjainak, hogy hamar bekesseljék az oldalt :P
  • joebacsi
    #14549
    terror terror terror al-qaeda al-qaeda al-qaeda 9/11 molotov koktél molotov koktél ferimonnyále tvostrom hídfoglalás molotovkoktél ferimonnyále molotov koktél ferimonnyále tvostrom terror terror terror al-qaeda al-qaeda al-qaeda 9/11 molotov koktél molotov koktél ferimonnyále tvostrom hídfoglalás molotovkoktél ferimonnyále molotov koktél ferimonnyále tvostrom terror terror terror al-qaeda al-qaeda al-qaeda 9/11 molotov koktél molotov koktél ferimonnyále tvostrom hídfoglalás molotovkoktél ferimonnyále molotov koktél ferimonnyále tvostrom terror terror terror al-qaeda al-qaeda al-qaeda 9/11 molotov koktél molotov koktél ferimonnyále tvostrom hídfoglalás molotovkoktél ferimonnyále molotov koktél ferimonnyále tvostrom terror terror terror al-qaeda al-qaeda al-qaeda 9/11 molotov koktél molotov koktél ferimonnyále tvostrom hídfoglalás molotovkoktél ferimonnyále molotov koktél ferimonnyále tvostrom terror terror terror al-qaeda al-qaeda al-qaeda 9/11 molotov koktél molotov koktél ferimonnyále tvostrom hídfoglalás molotovkoktél ferimonnyále molotov koktél ferimonnyále tvostrom
  • Hogthar
    #14548
    mi isa kipróbáltuk az ecet csak sok olyan pályán játszunk ahol nincs mesterlövészünk és sok az ellenség, szinte egyből kiszúrnak és nincs esélyünk úgy, főleg ha erdős a helsyszín, átlátnak 5 bokron 8 fán és kiszed akval
  • tpM
    #14547
    pssssszt! :D
  • DrRadon
    #14546
    Ti mit gyakoroltok?

    Közelgő ünnep + öltönyös alak + 900m + politikai nézet = ????

    Ajjaj
  • tpM
    #14545
    janem a torkáta kell céloznia kb eh minek kelek fél hétkor...
  • tpM
    #14544
    aha, de mi ACE-szel toljuk és ott ugye be lehet állítani a távcsöveket meg egyéb irányzékokat pl Solt kitámasztja az ablakpárkányra az M107-et, én mellette nézem távmérővel:
    tpM: célpont a tetőn, öltönyben az őr mellett
    Solt: látom
    tpM: 863m, állítsd 900-ra és célozz a feje tetejére
    Solt: rajta vagyok
    tpM: tűz!
    BUMM
    ~1mp múlva
    tpM: célpont semlegesítve
    ennyi :D
  • Hogthar
    #14543
    nem de mondjuk m117 el 1000 méterhez fölé kell céloznod azt hiszem a fekete sáv és az utolsó karika között, míg masine gunnal odadarálsz egy tárat igaz nem látsz sokat az ellenfélból de nem kell nagyon fáradoznod a célzással csak keresel egy jó fekvő pozitciót és kényelmessen meghúzod a ravaszt és végig darálsz a tájon élvezetessen:D, persze igaz a sniper sokkal jobb én is jobban szeretem csak olyan pályákhoz amiknél nincsenek nagy távok kényelmesebb végig darálni az ellenfél sorait:D
  • Solt
    #14542
    Ellősz vele ezer méterre úgy, hogy egy lövés, egy ember? :D
  • Hogthar
    #14541
    érdekes én is sniper voltam de mostanában lustavagyok kimérni a távokat és inkább mashinegunnal
  • Solt
    #14540
    Neeem... fehér lovon érkezőre nem lövünk! :D Ez hagyomány! :D

    Azt már elbuktad... én vagyok a sniper, tpM a spotter! :) Ha lenne ArmA-d jöhetnél velünk... szoktunk ilyen kúszós mászós messziről pukkantós küldetéseket csinálni! :)
  • Scottt
    #14539
    De valaki lelövi,jó messziről...(Logóm utalás az Armában elfoglalandó kasztomra)
  • Solt
    #14538
    Természetesen a hazafias gerillák fognak nyerni tpM kormányzó úr vezetésével... az a vége, ahogy fehér lovon belovagol .... :D
  • Scottt
    #14537
    Mondassz valamit..
    Ja és csak egy megerősített század lessz az oroszoknál?Baszki egy századot egy hét alatt leradíroznak a térképről még a gerillák is^^
  • D00M
    #14536
  • Solt
    #14535
    Körvonalazódik Magyarország jelenlegi állapota! :D
  • Scottt
    #14534
    Én már kajak nem értem ki ki ellen harcol.Vannak a GI Joek vannak Ivánék van 1 kommunista gerilla csoport meg 1 hazafias gerilla csoport?WTF?!
  • tpM
    #14533
    hmm 1:02-nél elmegy egy vonat
  • Icebird
    #14532
    mé, milyen vagány napszemüvege van!:D
  • tpM
    #14531
    oyeah szélsőségesek :)
  • DrRadon
    #14530
    Ezért a videóért nem volt érdemes tűkön ülni. Olyan volt, mintha egy C.S.I. PC-s adaptáció lenne keleti környezetben.
  • tpM
    #14529
    na elfogytak a frakciók, jövő héten jöhet a mikroAI meg anyag átfúródás bemutató...
  • DrRadon
    #14528
    Megérkezett a 6. frakció is. Igaz videó még nincs...
  • tpM
    #14527
    ehm így vaktában asszem csak scripttel lehet pl heliindul.sqs:
    ~300
    helinév domove (getmarkerpos "markernév")

    És persze leraksz egy markert, hogy hova menjen, mind2 tengely lehet 0 és akkor nem fog látszani a térképen. A heli initjébe pedig a szokásos: [this] exec "heliindul.sqs"