35049
  • Hogthar
    #14606
    hát, előfordulhat driver probléma, vagy a kártyád nem bírja, de inkább driver(lehet olyan effectet használ az addonnál ami új shadereket használ amit így jelenít meg), vagy a másik tippem hogy elcsúsztak a textura méretek, mivel amit nem tud megjeleníteni fehérrel tölti ki nem feketével.
  • Feró Flex
    #14605
  • tpM
    #14604
    kéményseprő mod? :D
  • Feró Flex
    #14603
    néhány addonnál sem arc sem a zászló textúrát nem tőlti be,helyette tiszta fekete a kéz(fej),lábszár(röv.gatya),és az arc...Valami ötlet?
  • tpM
    #14602
    De ugye aztmondták, hogy a játék megjelenéséig 11 update lesz, hetente 1. Eddig van 7 (6 frakció vid + azok a képek) tehát maradt még 4 hét + a tologatás :)
  • DrRadon
    #14601
    Arma2 Preview // German Magazin "Gamestar" 01/2009 // Video DVD Date: 13.11.2008

    Úgyhogy nem szóltam
  • [NST]Cifu
    #14600
    Még mindig nincs hivatalos megjelenési dátum. Szóval én maradok továbbra is annál, hogy jó esetben Április-Május. Ha reális akarok lenni, akkor inkább Május-Június-Július. :(
  • n003
    #14599
    még van két hét ;)
    :O
  • DrRadon
    #14598
    A video végén az a felirat: "1. quartal" vagyis első negyedév. Szerintetek?
  • [NST]Cifu
    #14597
    Csak kíváncsiság képen, a videó melyik részén (perc:másodperc) láttad te az 'A' jelet? Mert én háromszor néztem meg a videó HQ minőségben, kétszer csak emiatt és sehol sem láttam. A célkeresztet látom, a távolságot és az célkeresztben lévő egység elnevezését. Mást nem.

    Másodszor, eddig az egyetlen bizonyíték, hogy fejlesztik konzolra, az ez a kép:



    Tehát amíg nem látod, hogy az Xbox Live Marketplace-en letölthetőek lesznek ArmA2 videók (mondjuk a már kint lévő frakciós videók, vagy legalább egy trailer), addig kár ezen rágódni. Ajánlom inkább figyelmedbe az OFP2-őt, az biztos, hogy kijön konzolra is. :)
  • Hogthar
    #14596
    Azért szépen látszik, hogy fejlődik a kicsike, kezdetben a légi járművek fejlődtek, az ember és fegyver modellek arma 1 esek voltak aztán láttam fejlődött az arc és a test, mostmár a fegyverek is teljessen mások és a növényzet is úgyhogy remélem hamarossan kiadják
  • [NST]Cifu
    #14595
    Az nem anyahajó (olyan is van: vizirepülőgép-anyahajó, de amire te gondolsz, a helyesen repülőgép-hordozó besorolás), hanem egy LHD (Landing Helicopter Deck ~ normálisan magyarítani nem lehet, helikopter-hordozónak lehetne talán hívni) vagy LHA (Landing Helikopter Assault). Ezek a haditengerészet azon hajói, amelyek a partraszálló (USMC) egységek szállítását és támogatását végzik, és a tengerészgyalogság helikoptereit és S/VTOL gépeit hordozzák.

    Hogy melyik hajó lehet, az jó kérdés. A végén lehet látni, hogy a felépítményre egy 9-es van felfestve, de csak 9-es. A gond az, hogy az utolsó LHD (USS Wasp-osztály) az LHD-8 (USS Makin Island), az LHD-9 törölve van a gyártásból. Helyette az LHA (USS America-osztály) gyártását kezdték meg, amelyből az LHA-9 (elnevezése várhatóan USS Saipan) leghamarabb 2021-ben állhat rendszerbe (2017-re kell a pénzügyi támogatást megszerezni, a gyártása 2019-ben kezdődhet a jelenlegi ütemterv szerint).

    [center]
    Fantáziarajz az USS America-ról (LHA-6)
  • veterán
    #14594
    Mondtam hogy kijön 360-ra ott van a videón, hogy amikor az embereknél beszél ott van az x-boxos zöld a betű amikor odanéz .
  • tpM
    #14593
    Hmm vajon az anyahajó egy álló objektum vagy jármű? (mert ha utóbbi akkor talán a többi járművön is lehetne mozogni)
  • Icebird
    #14592
    Gamestar ArmA2 Alpha Video
  • Feró Flex
    #14591
    "Munkee kiadta az első addon, néhány brit SAS egységek.
    Ez az addon alapul balvégzetű sivatagi járőr egység "Bravo Two Zero" a 1991 Öböl-háború."
  • m1c1mack0
    #14590
    "Hejj ha belegondolok ,hogy te is az én kezem alatt fejlödtél:D remélem megvan a kiképzés eredménye!"

    Frankensteini magaslatokba törtél :)
  • tpM
    #14589
    HOTFIX 1.06 ~72MB
  • tpM
    #14588
    Fürtikém sztem várd meg az ArmA2-t, május körül jön :) . A hentnaplóidat meg Szekig ette meg, ő nyeri a szibériai üdülést :P
  • Fürtös
    #14587
    Namajd egyszer visszatérek aztán megtudjátok mi a kommunista harci morál:D
    Autovásárlás már letudva következik a gép projekt csak magyarhonba eléggé nehéz összekaparni egy tisztességes gépre valót:(
    Bár hallotam olyan kósza hireket,hogy drasztikusan fog csökkeni a hardwer ára:D
    Ja Tempike kérem vissza a hentnaploimat! ha máshogy nem akkor küld el e-mailban mert különben irány szibéria!
    Hejj ha belegondolok ,hogy te is az én kezem alatt fejlödtél:D remélem megvan a kiképzés eredménye!
  • tpM
    #14586
    Van egykis gond multiban az anticheat rendszerrel, pár óra és jön az 1.06 hotfix.
  • tpM
    #14585
    ó tényleg ma jött az 1.05 énmeg aludtam...
  • Solt
    #14584
    Mert ACE után kiábrándító az alap ArmA... :)
  • DrRadon
    #14583
    Ja de... Kolit tegnap fejbepattintottam az egyik berzerken. Valahogy visszatalált:)
  • DrRadon
    #14582
    Áááá... már nem vagytok a régiek. Vargoszék valami Bíborka meg Derelye társaságában lövik a tűzgolyókat, a magukat beígérő visszatérők közül egyet sem láttam, a TS kong az ürességtől, Arma.hu szerver pókhálos, a nemzetközin meg mindenkit gyaláznak az oroszok és nincs kivel megzabolázni őket.
  • Solt
    #14581
    Látom, ahogy EZ a srác ArmA2-vel játszik majd konzolon!
  • Solt
    #14580
    Na de nincs annyi tini kuki mint CSÉ-n... egyszer voltam egy "netkávézóban"... amit ott műveltek ezek a CS-s gyíkok... kénytelen voltam egy határozott "KUSS, vagy szétb@szom a fejeteket" rigmust határozottan elhelyezni a közösség hallójáratában! :D

    Szánalmas... és azért nézd meg milyen csítek vannak ott... ArmA elbújhat! :D
  • Solt
    #14579
    Berzenkedem a Berzerktől! :D

    Pacamac-on mehet a fight! :D
  • m1c1mack0
    #14578
    Azért ne feledd, hogy az arma csítekben is veri a cs-t.
    "wallhack? hahh"
    pályafelrobbanás(több négyzet kilométer), sorozatlövő javelin, atomot lövő pisztoly, stb. stb. csak amiket én láttam :D
  • DrRadon
    #14577
    "Magad uram, ha szolgád nincs"

    Szóval este berzerken elkaphatsz ha tudsz:)
  • Solt
    #14576
    Ez Isten káromlás!

    tpM! Fogd meg, csibész! :D
  • DrRadon
    #14575
    Jó kis játék az, csak vannak hiányosságai. Egyébként remek bemelegítő az armás CTF-ekhez, mert pár CS-s menet után egy armás meccs lanyha nyugdíjas foglalkozásnak tűnik.
  • Solt
    #14574
    Mi az a CSÉ? Csíter Éden? Ne mérgezzétek itt a levegőt... :D
  • DrRadon
    #14573
    Mazochista vagy. Olyan küldit nem szabad bevállalni ahol a térképen 100 pixelnél messzebb van a bevetési pont.

    Egyébként meg annyi előnye megvan az Armának, hogy itt az enemi magán viseli a hitboxot és nem maga után lengeti mint a csében. Szóval ha itt fejbe küldöm akkor szófogadóan meghal és nem lő vissza meg nem kezd el pattogni mint a ping-pong labda. :D
  • Feró Flex
    #14572
  • Feró Flex
    #14571
    ACE 1.5 pöccs

    http://community.bistudio.com/wiki/A.C.E_Advanced_Combat_Environment#Patch_5_Release_1.05
  • Mr Csé
    #14570
    ja 40 percig megyek harctérre kiszállok nemtom honnan lelőnek megint 40 percig megyek harctérre kiszállok nemtom honnan lelőnek megint 40 percig megyek harctérre kiszállok nemtom honnan lelőnek megint 40 percig megyek harctérre kiszállok nemtom honnan lelőnek megint 40 percig megyek harctérre kiszállok nemtom honnan lelőnek megint :D
  • tpM
    #14569
    OFP-ből is eladtak ~2milliót ArmA-ból meg 300.000-et ~1év alatt ha jól emlékszem. (pedig az az 1.00 ehhh :S)
  • Hogthar
    #14568
    én is azt tapasztaltam ,hogy a legtöbb olyan fps ami relistikára törekszik rétegjáték, például régi kedvencem a ghost recon 3 eléggé reklám játék volt ennek ellenére hamar megfogyatkozott a társaság, pedig még az is elég arcade armához képest
  • Glo
    #14567
    hodosy-t ismerem személyesen, Elhagyta a serialját, a fejlesztők meg persze nem adnak neki újat. Nekem marha gyanús, hogy a Ti kezetek van a dologban