35049
  • DrRadon
    #16369
    Csak a Te hajad üvöltötte le :) Engem oroszok, németek meg hollandok képeztek ki CTF-en, és "fucking noob" volt a fedőnevem
  • Solt
    #16368
    Mindenki az eleinte, nehogy azt hidd, hogy bárki is profiként kezdte! Nekünk Radonnal, Marja hetekig lekiabálta a hajunkat... :D Aztán belejöttünk... kitartás elvtársak, kitartás! ;)
  • grebber
    #16367
    Pontosan!Játékkal semmi bajom csak béna balfasz vagyok ennyi az egész!
  • DrRadon
    #16366
    Ez írta is vandyke a #15818-as hsz-ban, hogy nagyon megszenvedtek a magyarosítással.

    Akkor mit kell turkálni, hogy legyen rendes rombolódás meg normális fizika? Meg frankó AI? Vagy írunk egy saját engine-t? :)
  • DrRadon
    #16365
    "az zavar hogy van egy játék ami több odafigyelést igényelne 2-3napnál. és mivel ennyit nem ér neked, most a játékban keresed a hibákat."

    Igazából most nem is a játékot hibáztatta, hanem saját magát.
  • VRSDM
    #16364
    nem értem a lázadásod okát.
    ez egy harcászati szimulátor . mondhatjuk így is.
    "ott vannak nálam jóval jobbak akik már Arma 1 óta tolják"
    és ha én elkezdek fifa2009-ezni a megjelenés napjától kezdve?
    akkor se leszek olyan jó mint aki már a 98óta naponta fifázik.
    egy így természetes.

    tény hogy sok hibája van a játéknak (még) de az élet ilyen. van hogy látod hogy honnan lőttek ki, van hogy nem : D


    igazándiból azt veszem észre hogy te vagy az sg játéktesztere kábé. minden létező játékot letöltesz. kipróbálsz. te raksz először ált. képeket róla. leírod a géped hogy megy stb.
    ez engem nem is zavar.

    az zavar hogy van egy játék ami több odafigyelést igényelne 2-3napnál. és mivel ennyit nem ér neked, most a játékban keresed a hibákat.

    vannak benne hibák, de ezek áthidalhatóak.
  • Pretorian
    #16363
    Intézd úgy, hogy az AI se tudja, hogy te hol vagy ;)
  • Pretorian
    #16362
    Én reménykedtem h lehet majd rocket meg bunny jumpokat nyomni azért. Jahh, meg a villámgyors tárazás perk. Az is kimaradt. :D
  • grebber
    #16361
    "Egyébként a multi már csak azért is jobb választás, mert ott nincsen bugos AI, meg félméteres aljnövényzetben fekve 850 méterről benyalt headshot."

    Ja ez igaz de ott vannak nálam jóval jobbak akik már Arma 1 óta tolják a gamek és ugyanúgy leszednek nem is kell fűben lenniük.Meg hiába lennék itt multiba jó esetleg sok gyakorlás után attól még az a fűben 850 méterre fekvő ai ugyanúgy leszedne mivel közöm nincs hogy hol van!
  • VRSDM
    #16360
    "Ez kb olyan a többi fps gamehez képst mint az arcade autos gamekhez képest a simek!"

    és? valaki esetleg másra számított? : D
  • Pretorian
    #16359
    :D Gyakorolni kell. Én az első OpFlash lan-on valamikor 2001. vége felé kb. ugyanezt éreztem amikor kooperatív módban játszottunk, és az AI lehetetlen távolságokból szedett le pikk-pakk. Aztán csak gyakoroltam, gyakoroltam, végül olyan szintre fejlődtem, hogy tök egyedül is megcsináltam akár több küldetést is egymás után, mentés nélkül.
    Aki a casual, arcade FPS-ekhez szokott, annak elég furcsa először szembesülni azzal, hogy ez a játék sokkal lassabb, taktikusabb játékmenettel rendelkezik, és bizony egy-egy rossz mozdulat itt akár azonnali halállal is végződhet. Amikor zsinórban harmincötödszörre lőnek szájba ugyanannak a mapnak a leglején, akkor azért már talán eljutsz odáig, hogy "Mi lenne, ha mondjuk kúszva indulnék el a házakig, és nem keresztülszaladva a nyílt terepen?" Egyébként a multi már csak azért is jobb választás, mert ott nincsen bugos AI, meg félméteres aljnövényzetben fekve 850 méterről benyalt headshot.
  • grebber
    #16358
    Béna az csak én vagyok nem az AI. Arma 1 ben olyan jó az ai azt sem tudom ki honnan lő le.Meg idegesit hogy 10 másodpercenként ugatnak a fülembe.Bár gondolom ezt ki lehet kapcsolni!
  • Icebird
    #16357
    Mit akarsz a pbo-val?:)

    Sajnos azt kell mondjam ez így ebben a formában alkalmatlan Magyar nyelvi verzióra!
    Sok helyen kilóg 2 sorban van a szó, és akkor még ott vannak a tőszavas szövegek.
    Ezt csak úgy lehetne normálisan hogy ha a GUI-hoz is hozzá van nyúlva, meg feltételekkel megcsinálva hogy mikor milyen raggal rakja be a szavakat az adott szövegbe.


  • DrRadon
    #16356
    Csak eleinte szednének le. De ott éppen az a lényeg, hogy ösztönözve leszel a fejlődésre, mert csak azért is fejbe akarod lőni azt, aki a respawnra küldött.

    Pár nap és Rambóba oltott lokátor leszel, aki pikk-pakk leszed 3 feléd vonuló béna AI-t.
  • grebber
    #16355
    Multit edzésre lol.Ott még hamarabb leszednének.Nekem ez mint fps nagyon lassú kb állandóan kúszni kéne hogy le ne szedjenek.
    Majd még 1-2 órát adok neki de ha nem tudom átvinni első küldit megkapja a deletét.
    Ez kn olyan a többi fps gamehez képst mint az arcade autos gamekhez képest a simek!
  • Dopii
    #16354
    Nekem sehogy nem sikerül magyarrá varázsolni:( már többször próbáltam mindenhogy.. :( Én már nem értem mitől függ ez
  • DrRadon
    #16353
    A multit ajánlom edzésként (CTF, Berzerk) egy idő után olyan perfektül nézel körbe fedezék mögül, mint egy mintakatona.

    És soha se add fel!
  • DrRadon
    #16352
    Nálunk simán megy németül -> angolul -> magyarul. 16 nap múlva meg itt a megjelenés. Inkább gyúrjunk rá a pbo-kra...
  • grebber
    #16351
    Hát szerintem nekem ennyi volt ez a game mármint Arma 1 ből kiindulva.
    Még legkönnyebb szinten sem tudom első küldetést sem megcsinálni lelőnek mindig azt se tudom honnan:(
  • Icebird
    #16350
    Ugynézki sikerült egy Magyar serialt előállítanom, mert az hogy milyen nyelven fut a serialtól is függ!
    8 jegyű ID-t hoz létre, Angolnál 7.
    Ha sikerült rájönnöm hogy lehet több kulcsot, akkor majd megosztom!
    Annyi biztos hogy csak töredékét használja ellenőrzésnél.
  • RedRiot
    #16349
    Hát jah, ide kell a min. 1 gigás vga, ha számít a kinézet. Én asszem egy évet várok a megvétellel, mert 22-30fpstől nem tudom feljebb tornázni a sebességet, és az ehhez tartozó beállításokkal elég ramatyul is néz ki. Low textúrákkal okádék, ha meg normalra rakom, néha már nem tudja időben betölteni őket, és olyanok lesznek a fák, mintha egy impresszionista festményben kommandóznék. :/

    Azért nem mondanám hogy rosszul optimalizált, csak a gépem lett low end az idő múltával. A játék elvileg még ezen is játszható, szóval nem végeztek rossz munkát a Bohémiás gyerekek.

    Az én gépemből kiindulva/viszonyítva 3GHz+ dualcore, 1GB-os 4850 + 4giga RAM konfiggal valszínűleg már stresszmentesen játszható.

  • Scottt
    #16348
    Itt a nagy hsz-föregetben elfelejtettem de talán vandyke az aki a Seven-mnek dolgozik(Vagy a magyar kiadónak tökmindegy^^)Lesz valami díszdobozos,special edition vagy valami extra?Vagy 1 kézikönyvet kapunk meg a telepítő DVD-t meg a kulcsot?:)
    Igen Tempike ez kurvajó lesz csak jelenjen már meg(Meg gondolom a patchekben is optimalizálgatnak ezt-azt^^)
  • beci43
    #16347
    Csatlakozom az előttem szólóhoz.Bár úgy tudom a német verzió kitüntetett figyelmet érdemel a BIS által,nem kevés anyagi támogatást kaptak ilyen-olyan német cégektől.Csak a tálalással van gond.
    A tört verzióról pedig annyit,hogy a védelem miatt nem lesz hozzá crack,amelyik jó lenne.
    Három hét és hazánkban is megjelenik MAGYAR nyelven.
  • Feró Flex
    #16346
    nálam nagyon nem fut jóltalán majd az eredeti,talán..
  • blash
    #16345
    OFF


    Itthon nem epiteszek terveznek hidat, hanem epitomernokok...
  • TitaniumRR #16344
    Az elmúlt pár nap terméséhez:

    Egy építészmérnök nem engedheti meg magának, hogy "bug"-os legyen a hídja. Ellenben a játékszoftver-fejlesztők, mobiltelefon gyártók és a francia autógyártók annál inkább.

    Tőkemegtérülés. Ha éveket kakáznak a fejlesztéssel, abból nincs bevétel, csak költség.

    A komolyabb játékok nagy része eleinte erősen bugos. A lényeg a viszonylagosan könnyű módosíthatóság. A szakember rajongók úgyis megoldják. Addig a cég dolgozik a következő termékén, s nem megy csődbe.

    Kellene egy olyan fejléc is 200-as betűmérettel írott "warez topik" mellé, hogy "Törődj bele bug-os, de egyszer nagyon jó lesz".

    :-)
  • tpM
    #16343
    Aha, ilyen volt OFP1.00-ban is :)
  • DrRadon
    #16342
    Maxon volt a skilljük, de így nacson csíterek lettek. Átlátnak a falon, mindig tudják, melyik sarkon nézel ki, azt is melyik emeleten jársz. Viszont mindig van egy-két renitens, aki elfut melletted :)
  • tpM
    #16341
    Jó, akkor még gondolom javítják a hazai kiadásig meg utána patchelik is... korrekt...
  • Scottt
    #16340
    Nekem igen(Kb ugyan azt tapasztaltam mint Radon,mellesleg a városi harcban csodákat művel a A1-hez képest)
  • tpM
    #16339
    Super AI be volt kapcsolba a nehézségnél?
  • Scottt
    #16338
    Nálam is volt,de mire felemelte a kezét addigra elkaptam a csávót,tényleg ha olyanja van az Ai-nak akkor kurva élvezetes vele a játék^^
  • Scottt
    #16337
    Úristen,úristen kell kell most most most.1.01hez crack megjelent,csináltam ilyen My Last missionos hülyeséget,és ott belehet állítani, hogy rajtunk kívül legyen-e még élet,azt hittem beszarok mikor egy Uralról lepattogott a felmentő sereg,a háttérben Hindek és Kobrák kergették egymást,közbe jöttek az APC-k nagyon durva volt tényleg csak kis közhangyának éreztem magam^^
  • DrRadon
    #16336
    Teszteltem kicsit az AI-t 1.01-el. Hááát.....

    A feladatuk az volt hogy jöjjenek be egy területre, ahol vártam őket. Amikor megláttak, a vezetőjük kézfeltartással jelezte, hogy : enemy! Erre szétspricceltek, volt aki be akart keríteni (körbefutott engem olyan 40 méteres távolságban majd a letérdelt és lőni akart, de az rejtély, hogy miért nem tette meg mindjárt az elején hiszen semmi sem takart el előle) A másik lehasalt, a harmadik futott egy darabig, majd behasalt egy villanyoszlop mögé és onnan kezdett lőni. A negyedik a traktor mögé hasalt.

    Szóval felemás a teljesítményük.

    Ja, amikor bemenekültem az épületbe az ablaktalan lépcsőházat kezdték el lőni, mindig azt a szintet ahol voltam. Átlátnak a falon:)
  • [NST]Cifu
    #16335
    Bakker most nézem, hogy STEAM-en is kijön a játék - Június 30.-án.

    Ezer ördög és pokol, hát nem egy normális ember, aki a megjelenési dátumokról döntött az ArmA2 esetében...
  • Icebird
    #16334
    Nálam is [ H:\ ] Status = Ignored (does not require updating)
    Lehet csak win7es probléma.
    Mondjuk a mini image bemountolt meghajtóra rásem lehet lépni!

  • Amigoss
    #16333
    Sziasztok.Ott járok hogy 2 embert kéne megkeresni,na nekem kijelöltek 2 piros x-et a térképen,elmentem mind 2 x-hez 1iknél amerikaiak voltak,a másiknál senki,és itt nemtom mit kell tovább??
  • Shep
    #16332
    Patchet aki felrakta, hogy bírta utána működésre, mert én hiába yasuzok nem megy. Mindig jön az összeférhetetlenség dumával, pedig még mini image-t is szedtem neki.
  • Skyline
    #16331
    És végül jepüjőőőőő..:D


    3650...Meg 1 magos proci..Az...
  • Skyline
    #16330
    Látótáv rulzik,igen a pirossal karikázva azok az emberek..:)



    Tank üteg + a felvert por egymás után hesszöljétek:)