35049
  • Skyline
    #16329








  • Pretorian
    #16328
    Ez remek. Ilyen szép képeket én még nem láttam.
  • Skyline
    #16327
  • Skyline
    #16326




  • Skyline
    #16325
    Remek..:D
  • Skyline
    #16323
    Nem lehet kapni,előrendeltem én is..

    Pár kép.:)










  • Scouser
    #16322
    Valóban, az az első rész volt... sorry
  • blash
    #16321
    Nem eppen...



    "PC játék – elővétel 7 990 Ft

    Ez a játék még nem jelent meg, jelenleg még nem kapható!

    Ez a játék még nem jelent meg, jelenleg még nem kapható!
    "
  • Viktorr
    #16320
    Skacok,amikor Lopotevet kell elkapni,voltam mind három piros x-el jelölt helyen,az egyiken meg is öltem az ellenálókat.Utána mit kell csinálnom?
  • Scouser
    #16319
    A CD-Galaxisban lehet kapni a játékot
  • m1c1mack0
    #16318
    "félig magyar" szégyelld magad radon.
  • Pretorian
    #16317
    Ezek nagyon csúnyán benéztek valamit.
  • Skyline
    #16316
    Ez a teszt kamu vagy user error...
  • bekevittorio
    #16315
    Persze... xD
    Ezt 2-3 napja már linkelték ebbe a topic-ba.
  • DOGMAN
    #16314
    Arma1 magyarítás csak neked :D
  • shootaboy
    #16313
    Mondom én. Nálam ugyanazon a konfigon jobban szalad (!) mint az első ArmA.
  • Skyline
    #16312
    Csak hogy picit lehiggadj,a proci 3.6-on ketyeg a vidkari ati beállításai pedig mind quality-n voltak nem normalon és így ment nállam 1920*1200-on mindent veryhigh-ra pakolva postproc 150% látótáv max-on röccenésmentesen,megnéztem simán és csataközben ha egyszer láttam talán beröccenni a képet.
    Olvastam gtx260-al 1680-as felbontásban szintén frankó majdnem minden maxon.
    Egy 30ezres 4850-el akkor miért ne lenne frankó egy 3gh-es amd mellett?:::::)

    "saccra simán elmenne max grafikán 1 magos procin, és egy hd3650-en ugyanilyen grafikával, vagy ugyanilyen igénnyel jóval szebb lehetne"

    Ezt nagyon mellésaccoltad...:D
    Mellesleg aki 2009-ben 1 magos procival és 3650-el nyomja (vagy hasonló elavult cuccal pc-n) az ne sírja tele a fórumokat értelmetlen.
    Egy erős közepes gépen tökéletesen szalad ez a game fullon kisebb felbontásokban.
  • Sanyix
    #16311
    nocsak faji tisztasági törvények reloaded? :D
  • fkubi
    #16310
    Igen, es csak szuletett nemet veheti meg. Globalizacio rulz :)
  • blash
    #16309
    Akkor hogy olvasnad el, ha valaki venne a faradtsagot es valaszolna neked...
  • Sanyix
    #16308
    ikaszápól mék mekse jelent, csak a németeknek.
  • foxpal
    #16307
    Én nemolvasgatok itt de nemis fogok vissza
    Egy kérdés:Már vannak a boltokba vagy mi?:D
  • shootaboy
    #16306
    A tréning sztem kicsit egyszerűre sikeredett, pl. egy America's Army-hoz képest...de arra jó, hogy elkapd kicsit a hangulatot, meg h ne zuhanj le azonnal a helivel.
  • shootaboy
    #16305
    Akkor valami hatalmas gebasz lehet a rendszereddel, mert nálam feleannyi rammal, 5200+ -al és egy 512-es 4670 Ultrával high/very high beállításokkal produkálja azt, amit lejjebb írtam.
  • tpM
    #16304
    A híddal, ha jól tudom az volt a gond, hogy azt egy "épület"-ként kezeli, nem pedig rendes talajként és OFP/A1 AI meg nem nagyon szeretett épületekben mozogni. Viszont úgyhallom itt 2-ben már szépen lépcsőznek meg felmennek a háztetőkre, tehát úgy látszik ez is megoldótott.
  • MrJoe
    #16303
    Lehet ez volt a legegyszerűbb megoldás a hidas bugra, hogy nincs híd :D
  • Sanyix
    #16302
    Au melyik proci is megy gyárilag 4,1ghzn? JAAA semelyik. Ok tehát több mint csúcskategória. 4890 nem csúcskategória? Akkor micsoda? nem kell hozzá sli crossfire! oohh hálistennek! Hálát adok hogy nem kell hozzá 16000 cpu-s 8000 gpus teremgép. Nemkell semmi extra... csak egy szénnétuningolható processzor, gázturbinás hűtéssel, meg egy csúcsvideokártya. Még mindig ott tartok, hogy költ a faszom 40k-nál többet egy videokártyára, na meg ott hogy nem alapozok zsákbamacskára hogy "talánmegyaprocim 656ghz-n talánnem".

    Mellesleg fogadok hogy egy nagyobb akcióba elég sok egységgel úgy be fog szaggatni nálad, hogy könnyezni fogsz, az ofp-t meg az armát ismerve.

    Rögtön az optimalizálatlanság alapjele az hogy 2009-ben directx9. (nem nem azért mert szebb lenne mint a vérpistikék hiszik, hanem mert egy !rendesen! dx10-re megírt játék sokkal jobban használja ki az erőforrásokat mint ez, saccra simán elmenne max grafikán 1 magos procin, és egy hd3650-en ugyanilyen grafikával, vagy ugyanilyen igénnyel jóval szebb lehetne) Csoda hogy legalább magát a programot sikerült többszálúra megcsinálni, így laza 5 évvel a többmagos procik tömeges elterjedése után.
    És emellett a bis szépen használja a physixet mert a vbs-ben használják, ami kb ugyanaz mint az arma, csak az arma butítva van... de a parasztnak nemkell normálisan rombolható épület, se legalább annyi hogy a fizikai számításokat gpu végezhesse, ugyanis az sokkal gyorsabb az ilyesmiben (lesz physix ati-ra is, mivel opencl-re is átírják).
  • [NST]Cifu
    #16301
    polluxware:

    egyébként van is valami értékelhető újítás? grafikán kívül?

    Hangok, sokkal több animáció (pl. fekve is lehet "oldalazni", vagyis hengergőzni), vad- és állatvilág (tehenek, kutyák, vaddisznók, őzek, stb.), megváltozott HUD és kezelőfelület, fejlesztett sérülésmodell és jelentősen fejlesztett AI.

    Fkubi::

    Kihasznalja egyaltalan a tobb processzormagot, vagy meg mindig egyszalas a program?

    Kihasználja, sőt, az AI egy külön szálon fut MicroAI esetén.
  • fkubi
    #16300
    Kihasznalja egyaltalan a tobb processzormagot, vagy meg mindig egyszalas a program?
  • polluxware
    #16299
    egyébként van is valami értékelhető újítás? grafikán kívül?

    vagy csak 3al több tank van, meg plussz 2gép?

    szóval egyáltalán jobb mint az Arma1?
  • fkubi
    #16298
    Szamomra nincs igazan kulonbseg a tort verzio es a demo kozott. Max annyi, hogy demo meg sehol...
    Igazabol jobban tetszene egy 2-300 megas demo, mint 8 giganyi szutyok, amit mindenkepp torolni fogok, mert ugye vagy megveszem, vagy hagyom a francba.
    Mindegy, meg van ra 3 hetuk, addig ugyse leszek a gepem kozeleben.
  • bekevittorio
    #16297
    Betölti, látszik minden még is lassú, nem a vram kevés ehhez a grafikához.(fél gigás társán ugyan ez a szitu.)
  • koschwarz
    #16296
    ja jó. azért én megvárom az eredeti magyarországi kiadást
  • shootaboy
    #16295
    Németországban igen. Kijött kétféle warez verzió, annak kapcsán a nagy mozgolódás.
  • shootaboy
    #16294
    Kell neki a vram. 512-es kártyával is időbe telik néha, amíg megjeleníti a textúrákat. Néha nem is kevésbe.
  • koschwarz
    #16293
    ööö, most akkor a hsz-eket olvasva: megjelent az arma2??
  • bekevittorio
    #16292
    Jelentem egy hd3850 256mb ddr3-as édes kevés a low gfx szinthez, ha az ember nem akar bemenni 100% alá a pixelduplázós vacakkal. Pedig egy e7200@3800mhz és 4gb ram van a társaságában.
  • Skyline
    #16291
    "arma2-ben csalódtam, hogy ennyire elavult szarság (csak dx9) mellett is olyan rohadtul optimalizálatlan, hogy ejha."

    Miért optimalizálatlan?:)
    A konfigomon ami szerintem nem csúcskategória, fullhd felbontásban mindent maxra csűrve fut...
    Gtx 260-asokon is majdnem minden maxon elfut egyel kiseb felbontásokban..
    Nem kell neki sem quad proci sem sli sem semmi extra,talán nem fejleszteni kéne a gépen és nem ilyen 7600gt meg 9500gt mögül sipákolni (20-30 pénzért van simán vidkari ami ezt eltolja kisebb felbontáson maxgraf mellett pl 4850...)...
    A látványvilága nem egy crysis,de a bejárható szabad terület amit ráadásul irdatlan távolságból be lehet látni sokkal sokkal nagyobb (Nem úgy mint crysis--> 500 méterre már csak a fák látszanak emberek eltünnek,stb)...
    Szerintem az első részhez képest bőven jó lett ilyen téren.
  • tpM
    #16290
    (Milyen félmagyar? :O Székely.)
  • DrRadon
    #16289
    Egyre gondolunk bizony, de nem mentünk el a házig, csak tervbe volt véve:) Tea - mint kívülálló félig magyar - remekül párhuzamot vont kalandozó őseink és a mi kis szakaszunk között.