35049
  • alma2
    #17209
    Nem zavar kulon szorakoztat.

    Azt mondja a srac, vagyis en:
    - set a charge, Scarlet
    - ezt irjak magyarul :)
    -valtsatok Skarlátra

    ---
    ehh, milyen nyelvrol forditottaok ezt, hogy ennyi halandzsa felreforditas van benne ? Sose jatszottatok "haborus" jatekkal, sose lattatok ilyen filmet ?
    Nem ertem...

    De tenyleg keresni se kell a hibakat duskalhatunk benne. Eleg a menuben vegigbandukolni, a tulhosszu forditasok megtorve a gombokon, ertelmetlen nem odavalo szavak tomkelege stb.


    Viszont multiban igen bosszanto, hogy mindenki a sajat nyelven irkal, ha nemeteknel nemetul jelennek meg a radio parancsok.


  • beci43
    #17208
    Most már nekem is,csak a .pbo filét kellett bemásolni,köszi!
  • Petko
    #17207
    nekem működött a noblur mod
  • beci43
    #17206
    Heló!
    Érdekes dolog történt.Megvettem a magyar ARMA-át,és ezen nem működik a -mod=noblurB -nosplash.
    A németen nem volt gond,de ezen...egy kis segítség kellene!
    Köszi!
  • tiburon26
    #17205
    hat nem vagom,hogy beszelhet valaki igy a jatekrol aki meg nem is jatszott vele.senki ne vegye meg me bugos!röhely!melyik jatek nem gugos kerdem en?
    eggyiket se vegyük meg?ezek legalabb javitjak dolgoznak rajta!a legtöbb jatekot kiadjak oszt csokolom!
    -nem jön be ne vedd meg!menj america´s army-zni az nem bugos es ingyen van
  • Neoncsoves
    #17204
    Nem rossz online ez a cucc :) Bár kicsit össze-visszaság van, sok németet nem nagyon értem, meg sokan csak kezdőn állnak... Sok a kezdő :\ Felmentem egy CTI szeróra, fogtam 1 helit és mentem foglalni 2 emberrel. leszállás közben telibeküldtek RPG-vel minket :D

    Bár néha szaggatottan látni embereket :( de ezt majd a patchek javítani fogják szerintem.
  • Amery
    #17203
    Egyébként meg ha valakit annyira zavar a magyar rádióüzenetek vicces kiírása, az kapcsolja ki és halgassa az angol szöveget. Ennyire 1xű.
  • Neoncsoves
    #17202
    Ha játszottál az OFP-vel, tudnád, hogy ez ahhoz képest bugmentes.
  • Vorpal
    #17201
    Fogjuk fel úgy az Arma2 őt mint büntetés amiért annyit warezoltunk;)
  • Amery
    #17200
    Gondolom lesz ebből is internetional, csak meg kell várni.
    Az 1-nél 3-4 hónap múlva jött. Mivel van magyar kiadás is, abban benne kell majd lennie. Addíg biztosan kijavítják a fordítási hibákat is.
    S akkor majd Vér Istikék is örülhetnek :)
  • Feró Flex
    #17199
  • m1c1mack0
    #17198
    TS szerver: uid0.hu:8769
  • kelemenlajos
    #17197
    igen, a szabadság a lényeg.
    Mint anno a söldnerben vagy miben. Kiadtak egy beta-t, tele buggal, de a német fiatalok 50% arra verte otthon mekkorát attakolt vagy védet bázisilag.

    Énrtem én a cső fps logikáját is. De nekem kevés. 30 felett már csak a minőségi dolgokhoz nyúl az ember idő hiányában :)
  • Prince23
    #17196
  • Neoncsoves
    #17195
    megjött az ArmA2-m. fasza:D
  • alma2
    #17194
    koszi.
    Akkor gondolom egy rutinos arma file turkalo majd kicsereli nekunk a nyelvet.
    Igen ez egy felhivas :)
  • Amery
    #17193
    Nah, csak nem elfogyott a cérna :)
  • alma2
    #17192
    huh tenyleg el is felejtettem, akkor pontositanek, egy cseh nyelvu armat, hogyan lehetett angolositani ? Vagy ott nem volt cd kulcshoz kotve a nyelv ?
  • Amery
    #17191
    Ha jól emléxem, az 1.05-ös international pöcs-től lehetett váltani a nyelvek között.
    Persze magyar nem volt. A magyarítást talán Ice csinálta, az angolt cserélte magyarra.
  • Cactus73
    #17190
    Az Armánál egyszerű volt a helyzet, mert itthon egyáltalán nem lehetett megvásárolni
  • m1c1mack0
    #17189
    " aki normális rendes játéka vágyik az még ne vegye meg az Arma2 őt"
    Teljes mértékben egyet értek, főleg azokkal akik még sosem játszottak vele (vagy 2x single-be), de rendkívül fontos és konstruktív véleményüket már a 120. kommentben fejtik ki. Ezúton bátorítanám az összes embert, hogy vegyen meg egy tisztességes normális játékot Pl: cod4-et, de véletlenül se valami koszos magyar kiadótól (sőt ha lehet egyenesen akár izraelből 2x annyiért). Ha vétel megtörtént ajánlok valami fasza "klán TS-t" az adott játékhoz (véletlenül se az armahu TS-t azt senkinek sem ajánlom mindenki kerülje!!), ahol aztán egy tisztességes normális környezetben lehet publikolni éjjel-nappal a klántársakkal.
    Ha az alábbi alternatíva valakinek nem tetszik, nem kell aggódni, alternatívát nyújt az ofp2 utáni várakozás, valamint a meg nem jelent játék kitárgyalása, értékelése újabb 120, de ha lehet inkább 150 kommentben fejenként.
  • alma2
    #17188
    megjott a jatek, csomagolas osszenyomva, meg is neztuk serult-e benne a cd, termesztesen nem.
    A lenyegre terve, jatek nemet verzioja fent volt, csak a cd-keyt csereltem, egybol magyar lett. Ha mar olcsobban kapjuk mi magyarok, akkor magyarul is jatszunk :) O.k. ezzel valamennyire meg lehet elozni azt, hogy az angol gyerek itt vasarolja meg, bar sok eselye nincs, hogy ezt teszi. A reginel mi volt a modja, hogy egy magyar cd-key-s armat angolla varazsoljunk ?
  • Prince23
    #17187
    Tudok mondani sokat, sőt, néhány sg-s srác is megtud erősíteni...
    pl. Empire Total War, Left 4 Dead... de miért is?
  • Micsu
    #17186
    jah, jön pár pöcs osz kész, én már öreg vagyok ráérek, legalább nem egy fos cső fpset kapunk cserébe
  • Micsu
    #17185
    elhiszem azért mondtam hogy csak egyet mondj
  • kelemenlajos
    #17184
    tudhatnátok, a neten fikázni divat, nem dícsérni.
    Én warezoltam, hogy kipróbáljam, tegnap megjött az eredeti.
    Pár bugnak hitt dolog egyből el is tünt...
    Emellett absz. nem tökéletes, de játszató.

    Itt úgysem a camp-on fog mindenki élvezkedni, hanem a fél év múlva megjelenő multi mod-okon...

  • Prince23
    #17183
    LOL, ne vedd ennyire komolyan :D az a játék az Xp-n alap. Mondjuk én má két hete nem lefteztem... xd
  • Neoncsoves
    #17182
    Ja rég játszottunk :) most nincs fent L4D, de majd felrakom. Valahogy elment a kedvem a játéktól az L4D2 miatt.
  • Prince23
    #17181
    Egyébként szép dobozképe van..

    apropó: rég left 4 deadeztünk a teammel...
  • Neoncsoves
    #17180
    Ha végre megjön az origim, meg...
  • Prince23
    #17179
    Valaki bemutatné nekem a játék beállításait? hogy mit hogy lehet... Audio-video opciók nem kellenek :D Képbe esetleg?
  • Papirzacsi
    #17178
    Akkor kapcsold be a super AI-t, meg emeld meg az AI képességeit, máris nem lesznek olyan hülyék.
  • Prince23
    #17177
    Ezt én is így látom, de még mindig nem próbáltam ki, csak olvastam teszteket, előzetesekt, meg sok vidit néztem róla. és sajna jelenleg nem tartok ott hogy vegyem meg. Ebből a játékból karácsony-húsvétkor lesz teljes felvonás, mert ez eddig béta. úgy tűnik.
  • Neoncsoves
    #17176
    Azért ennyire nem kéne lehúzni. Ennyire nem vészes a helyzet... AI Haverokat én tudom irányítani. Láttam AI-t fedezékbe menni, bokorba hasalni, fatörzs mögé állni, stb... Nem a legkönnyebb fokozaton kéne játszani.
  • Vorpal
    #17175
    Nem akarok belegázolni senki lelki világába mert tudom, hogy szívetek ügye ez a játék, de aki normális rendes játéka vágyik az még ne vegye meg az Arma2 őt.

    Egyszerűen röhejes ahogy ez a játék működik - a pre alpha nem kifejezés azokra a bődületes hülyeségekre ami benne van.

    Az AI egyszerűen retardált - nem debilis - inkább nincs - a hörcsögöm nem volt ilyen hülye.

    Irányítani meg - hát - ha azt vesszük, hogy szimulátor - akkor igen - de harc közben az AI haveroknak elmondani hogy mit csináljanak abból a rengeteg sz* menüből. Le sem írom, amikor egyszerűen kiakad a csapat hierarchia és senki semmire nem figyel már.

    4 - 500 sornyi hülyeséget ide lehetne írni ÉS EZ ANNYIRA KÁR - mert nagyon szép meg rágható is a dolog. Multizni jó.

    Reménykedjünk az OPF2 ben - adja isten.
  • kelemenlajos
    #17174
    Ma olvastam. Szeretnék a frisebbet kirakni, de nem biztos hogy belefér.
  • ekre
    #17173
    egy ilyen kaliberű játék esetén ki az, aki azt hiszi, hogy bugmentes.
    a bugok egyébként (amikkel személyesen találkoztam) egyáltalán nem a gamebraking kategóriát képviselik.
  • Prince23
    #17172
    Pf...
    nem hiszed el hogy van sok origim?
  • Micsu
    #17171
    egy játékot linkelj amit megvettél
  • Neoncsoves
    #17170
    De van olyan bugról vidi, amit már kijavítottak. Egyébként ha ismernéd az ArmA1-et tudnád, hogy legalább el kell érni az 1.08at, hogy nagyjából bugmentes legyen. 1.14 már közel áll a tökéleteshez