35049
  • Cactus73
    #17250
    Azt tudtátok ,h az Armában nem működik a "SIDE RESPAWN" intézménye ?

    Igen tudom ,h be lehet állitani a description fájlban, de a gyakorlatban akkor is csak "TEAM RESPAWN" valósul meg.
    Aki nem hiszi, próbálja ki. Én lennék a legboldogabb ,ha tévednék...
  • tpM
    #17249
    ja igen... :D
  • kelemenlajos
    #17248
    numpad enter :)
  • tpM
    #17247
    numerikus enter
  • darki81
    #17246
    valamit megnyomtam játék közben és kivülnézeteslett az emberem XD hogylehet visszatenni fps nézetbe?
  • Cactus73
    #17245
    "Lock: két nagy ellenfél küzdött a sziget birtoklásáért így nem logikus"

    Totál igazad van, ezért is mondtam ,h a konkrét küldetést nem ismerem. Meg ez a vásárlok egységeket dolog nekem már nagyon "red alert"
    Szóval én csak arra szerettem volna rávilágitani, h simán lehet ,h ezek a dolgok nem bugok, hanem Direktbe "szivatják" a pléjer oldalt. Esetleg benézték...
    Hányszor voltam én is ugy mikor toltam a rádiót h jöhet az erősités, vagy az ellátó jármüvek. És csak vártam és vártam...
    Aztán a keresésükre indultam ( gyalog vagy lóháton ),h hol akadhattak el az idióta gyökerek.
    És a startpontjukra érve jöttem rá ,h én voltam a hülye mikor nem adtam nekik waypointot. Vagy adtam én csak aztán jól le is töröltem valami helyett.
  • kelemenlajos
    #17244
    bocs ez a kettő lemaradt:
    embör


    embör
  • kelemenlajos
    #17243
    grafikai fejlődés :)
    http://www.pcgameshardware.de/aid,658673/Engine-Vergleich-Operation-Flashpoint-versus-Armed-Assault-1/2/Spiele/News/&menu=browser&image_id=888961&article_id=658673&show=original
  • kelemenlajos
    #17242
    Pilóták: Ezt előre is le lehet deklarálni? Mert én vásároltam őket a játék során...
    Lock: két nagy ellenfél küzdött a sziget birtoklásáért így nem logikus :)

    A pályaszerkesztéshez nem értek azért kérdezem hogy ez mifene lehet :)
    (Bár nekem gyanus, hogy az alap cti lehet ami az arma 2-ben van.)
  • Cactus73
    #17241
    Ugyan nem ismerem a küldetést, ( és az arma 2 se ) de az editort nagyjából vágom az előző részekből.
    A jelenségek amiket leírtál, nagy valószínüséggel nem bugok.
    A pilóták akikre az ellenség nem lö, valszeg kaptak egy "setcaptive true" megjegyzést. ( hogy miért, azt csak az tudja aki csinálta )
    A járműveknél pedig egyesével be lehet állitani, h beülhessen e a játékos, vagy csak az ai használhassa őket.
    Ez a lockolás dolog pl. akkor is praktikus, ha olyan kóperativ küldetést csinálsz, ahol ti vagytok a népfelkelők ,és az ellenségnek mindenféle komoly tecnikai eszköze van. Harckocsik , helikopterek , ilyesmik, amivel egy civil nem tud mit kezdeni. Ilyenkor a realitás kedvéért célszerű lockolni ezeket. ( de egy hummert felesleges )
    Nem életszerű ugyanis, h kilövöd a pilótát az UH60ból, aztán beülsz szandálba meg rövidnaciba , azt ellenük forditod ugye ?

    Ötletek az editorhoz cimü müsorunkkal ,mához egy hétre pénteken
    jelentkezünk. Köszönjük a figyelmüket !
  • kelemenlajos
    #17240
    Nah emberek.
    Este valami német szerveren toltam szigetfoglalós mókát, és ilyen hibákat találtam:
    - 2 pilóta maradt a szakaszomból jöttek velem, tették a dolgukat. Hirtelen megjelent 2 bmp és engem szarrá szedtek de a két emberemet nem bántották.
    - Ezután uo ahol meghaltam újraéledtem (ez valami script?), a furcsaság az hogy 30 perccel korábban ugyanitt még bázisra tértem vissza, de volt egy split-em, és utána 15 perccel mentem vissza. A helyzet és a romok alapján ua a játék volt. (Ez valami ingame aktiválható dolog?)
    - Miután párszor így kinyirattam magam a bázison történő újraéledés reményében, elkezdtem tesztelni a dolgokat. Újraéledek. Kb 15 másodpercig láthatatlan vagyok az ellenfélnek, utána: gyilok. Ha lövök, észrevesznek: gyilok. Odamentem a két pilótához, mindkettő állt egy ellenséges pontnál (gondolom foglalták volna), a kettő közül rálőttem az 100m-re álló bmpre: engem kiszedett az ai-kat nem bántotta...
    - Jah, az ellenséges haditechnikába nem tudtam beülni: páncélozott jármü kerekét kilőttem, kiugráltak belőle, aratás, odamegyek, hogy csak jó lesz valamire. Erre nem tudtam beülni (ez bug vagy feature?)
  • a.carkey
    #17239
    :D
  • Icebird
    #17238
    ArmA2 CPU teszt
  • koschwarz
    #17237
    WTF?
    azt hittem, valami RTS-ről van szó...
  • DrRadon
    #17236
    Bizony-bizony, az ArmA2-ről van szó.
  • koschwarz
    #17235
    arma2 bugokhoz: én már az ofp-t és az armát is a legutolsó peccs után kezdtem el játszani...
  • koschwarz
    #17234
    te tényleg ide akartad ezt írni?
  • Hogthar
    #17233
    Az utolsó pályán amikor elkell foglalni az összes falut meg várost csak nekem lassul be az egész vásárlórendszer? a játék normálissan fut de egyszerűen ha vásárolni akarok valami egységet vagy egy szakasznak kiadom a parancsot 2 perc várakozás után adja csak ki a parancsot és tölti be a menüt, tiszta vicc elfoglaltam nagy nehezen 4 várost egyedül mivel ott a társaim nem mozognak valamilyen okból csak az egységek és mire megvettem egy fegyverszettet magamnak kb 1000 cashből addigra a faluból származó jövedelmemből megnőtt a pénzem 6000 re még kerestem is azon hogy vettem pár fegyvert magamnak:O
  • tpM
    #17232
    Marek:
    "I am pleased to confirm that we are planing to launch the ARMA II Demo soon (however, it may not be this week as was previously expected).

    The demo will feature a lot of content for singleplayer, multiplayer and also mission editing and will be 2+ GB large due to amount of content we decided to include.

    More information on the exact release plan and demo content will follow in coming days."
  • foxpal
    #17231
    nincsenek szerverek vay micsoda?
    ha meglesz akkor megyek szívesen:P
  • Neoncsoves
    #17230
    ok :)
    Multiba kéne már valami mókát összehozni
  • foxpal
    #17229
    én holnap megyek megvenni
  • GeneralsHungary
    #17228
    Pontosan nem tudom, melyik állapot került aranylemezre, de a holnap érkező patch frissíteni fogja a nyelvi fájlokat is.
  • Neoncsoves
    #17227
    Én már megvettem :P
  • Vorpal
    #17226
    Pedig menekülhetett volna - nyílt terepen nem is szaggat annyira ez a játék:))
  • Icebird
    #17225
    Egy T72 lőszer nélkül a reptéren, én M1A2ben.
    Mit látok, T72 bemenekül a házak mögé!
    Utánna mentem, akkor meg tovább állt a dombok mögé.
    Nyílt terepre ért, ott meg feladta a menekülést:)
  • foxpal
    #17224
    Van is aki megveszi a játékot rajtam kivül?^^
  • Neoncsoves
    #17223
    Javítások jönnek folyamatosan...
    Na emberek, vasárnap/hétfőn leszek újra! Addig jó ArmA2zést meg patchtesztelést :)
  • LoCk
    #17222
    Nekem holnap érkezik az eredeti ArmaII, remélem nem lesz túl bugos.
    Ha igen, akkor meg remélem hamar jön valami javitas.
  • [NST]Cifu
    #17221
    A Magyarországon kapható verzió ugyebár magyar nyelvű... Elbattyogsz egy boltba, megveszed, feltelepíted, örülsz.

    Igaz annyira azért még se, mert sajnos a fordítással vannak még problémák... :S
  • darki81
    #17220
    valaki tud magyarositást?????????????? én nemtalálltam :S
  • tpM
    #17219
    de nem hivatalosan :)
  • alma2
    #17218
    Micimacko ataludtad az elmult ket napot ? mar tegnap ota kaphato :)
  • m1c1mack0
    #17217
    Mivel holnaptól hivatalosan is kapható a játék hazánkban, ezért ezentúl nem illendő warezolni a topikban.
  • Gascan #17215
    lol... :) ez a kukan ultunk jo szoveg :) amugy akkor is kiadhatod a parancsot.. nem kell megvarni mig maddox hozzadszol ..
  • alma2
    #17214
    most mar megkerdezte hova akarunk menni... igy mar okes, koszi.
    eddig csak kukan ultek, pedig szorgosan nyomkodtam a kommunikaciot, csak nem a terkepen :)
  • Viktorr
    #17213
    Hello.

    Egy oylan misszionál tartokj,ahol a Boomerang hívojelre kell támogatást kérnem!
    A támogatást hogyan hívhatom?
  • Neoncsoves
    #17212
    térkép > Ö (legalábbis nálam...) > 8 (kommunikáció) > transzport(active) > és odakattolsz a térképen ahova vitetni akarod a csapatot
  • alma2
    #17211
    Egy ponttol ujrakezdtem a jatekot. Amikor rendelkezesunkre bocsatanak eloszor egy csapatszallito helikoptert, hogy a pékbe tudok neki celpontot adni ? Beszall mindenki, rotor felporog aztan ennyi.
    Koszi.

  • Neoncsoves
    #17210
    majd lesz erre megoldás... ArmA-hoz is volt "megoldás(patch)"