35049
  • DOGMAN
    #17860
    Már rég olvastam én is, most nekiálltam, főnök kérdezte miért könnyes a szemem...majd megfulladtam
  • Cactus73
    #17859
    Hentnapló 29. epizód. Idáig ez a legelvetemültebb bejegyzés. Igy elbeszélősbe se gyenge, de ha erről lenne videótok, az kitenné az irányjelzőt rendesen.
    Akarom mondani az elakadásjelzőt.
  • Solt
    #17858
    Biztos sokat kapott edzésen, és átmeneti emlékezet zavara támadt! :D
  • DrRadon
    #17857
    A röhej az, hogy pár hete már a szájába rágtuk ezeket, amire persze az volt a válasza, hogy megcsinálta :)
  • Solt
    #17856
    Igazán örülök... és természetesen nincs mit! :D
  • Scottt
    #17855
    Levettem minden "átlagra" élsimítás,anzio,utóeffekt kikacs,133%-as izével nem jelentkezett eddig^^[Persze felraktam hozzá a 9.6-os CCC-t meg 75re rögzítettem a ventit]
  • Solt
    #17854
    Az nem a játék hibája, hanem map-é... :)

    Mellesleg a hiba jelenség fenn áll még? Tudod a képhibád... valamit csepegtess már...
  • DOGMAN
    #17853
    Az újszülötteknek minden vicc új....

    videókat a "VIZUÁLIS ÉLMÉNYEK"-ben is tessék megnézni: klánindulót különösen ajánlom :D
  • Scottt
    #17852
    Na megvolt az első multim arma.hun
    A játék elég bugos mert CTI-ben nem mutatta a zászlókat és a bázisokat sem,ha meg meghaltam berakott az óceánba 1 rakat hulla mellé...:/
  • Solt
    #17851
    Azt a leborult szivarvégit!
  • Icebird
    #17850
    Na ezt még:
    Keleti örömtréning TCZ St. Pierre
    Az amúgy tank nélkül készült pályán egyszer csak megindultunk M1 csordával!:D:D
    Hogy vártuk a pillanatot hogy bevethessük, és azt a reakciót keleten!:D:D:D

  • DrRadon
    #17849


    Hát ez lol !!!
  • Cactus73
    #17848
    Müxik a lapotok. Minden kérdésemre választ kaptam már a bevezetőben. Próbáltam felkészülni mentálisan a valóságra, mielőtt rákattintottam a linkre, de a sztori eredetibb attól amire felkészülni emberileg lehetséges.
    Egy IGAZI Lajosbácsi, aki hivatásból öli a disznót ? Megyek is, azt folytatom a kiművelődést .

    Le a kalappal ember, ez tényleg ZSÍÍÍÍR
  • DrRadon
    #17847
    Meghekkelték a 88-asok, miután kiütöttük őket :)
  • Amery
    #17846
    Mi van a H.A.R.C oldallal?
    Mindig ezt írja:

    CRITICAL_ERROR:
    Line : generic, class2.php

    Error reported as: [6]: Nincs megfelelő kapcsolat a mySQL-hoz. Ellenőrizd az e107_config.php file-t, hogy megfelelő információkat tartalmaz-e.
  • DOGMAN
    #17845
    Hentes történések kb 30-astól visszafele kezdenek beindulni, majdnem mindegyik egy-egy multi gamézás leírása :D
  • DOGMAN
    #17844
    www.tanyalap.hu

    A multi partykat meg itten tudod jól elolvasni: (időrendben visszafele van számozva)
    Hentes történések

    Ha nem menne az oldal akkor sorry, épp költöztetés alatt áll másik szerverre.
  • Cactus73
    #17843
    Jaaaj ne sírjál, merakkor én is ! Majd mi játsszunk veled. Jön Anyám is, meg a szomszéd csávó az már 3. Te meg Lajos bácsi az kapásból még kettő ugye ?
    jó hát ez még igy nem Bodajk...
    Anno mi is készültünk egy cimborámmal, h részt veszünk valamelyik ilyen nagyszabású megmozdulásotokon. Olvastuk a neten a "toborzót", Csak nem bírtunk fuvart szerezni. Annyira fanatikusak meg azért nem voltunk, h monitorral a hónunk alatt betámadjuk a pályaudvart, de annyira igen, h KOMOLYAN fontolóra vettük, mielőtt elvetettük.
    Szilánkosra röhögtük magunkat, azokon a Flashpoint szigeteken , ahol ZSIRduzzasztó, meg ilyenekkel lehetett találkozni. Egyébként egész jók voltak ezek a szigetek, mi használtuk is őket elég aktívan. Mi ez a "zsírozás" egyébként ? Te vagy ZSír, vagy ez egy klán, vagy szekta ? Most tényleg. Évekig barkóbáztunk a haverral ,h kik lehettek ezek az arcok ?
  • Cactus73
    #17842
    Ügynök úr , figyeljen már kicsit. Csináljuk úgy ,h mindenkinek jó legyen !
    Nem tudom honnan hozattad a tiédet, de ha alapból angol, akkor érdekel.
    Én megvenném az itthon kaphatót ami meg a hazait beszéli, ( Még kicsit szarul, de majd Dogman leZSÍRozza nekünk )
    sakkó' cserélnénk ? ( Egy az egyben persze )

    Elég zöld ?

    Ez a felajánlás részemről azért különösen korrekt, mert a te változatod többe került. De hát amit erre mondani szoktak :
    "Na itt van egy papucsom, h fel ne fázzá', azt ami meg a szekrényedbe vót azt köszöömszépen !"
  • DrRadon
    #17841
    ArmA2-n még nincsenek kiforrva ezek a dolgok.

    ArmA1 alatt voltak ilyen grandiózusabb nemzetközi vs háborúk (IC, AToW), magyar oldalon meg majsz pályák (ezek mind célkereszt és külsőnézet nélkül természetesen).

    Szóval, idővel itt is lesznek gigahentek.
  • Icebird
    #17840
    Bodajk 3 egész pontosan:)
  • Icebird
    #17839
    Hát meg a mobájel pentium összerakás(na az volt ám a fanatizmus:D)!
    Focin Blondy volt Davids, enged enged enged, Davids!!! hagyd élni!:)
    Összekell hozni újra ezt a feelinget!
  • DOGMAN
    #17838
    Igen Bodajk 2 azt hiszem. Esett a hó májusban, majd rakok fel youtube-ra videokat..
  • csige791
    #17837
    Ja bocsi nem tudtam, csak itt felül 64-re van állítva a szeró ebből gondoltam ,hogy ennyi a max. Na szóval a kérdésem ,hogy szoktak-e lenni ilyen komolyabb csaták és ha igen mikor ?
  • DrRadon
    #17836
    Hatni tudni kell.

    Ez lanparti volt?
  • DOGMAN
    #17835
    Mikor már fél órája vártunk, hogy mindenki menjen be az eligazításra, de mindenki összevissza lépett ki/be.
    Azt ZSybert elkapta az ideg és belelőtt egy párat a plafonba igazi stukkerből(riasztóval persze). Olyan csend lett mint az állat.:D:D:D
  • DOGMAN
    #17834
    Ica vazeg kicsordult a könnyem
  • tpM
    #17833
    Miért pont 64? 1-gyel toltunk már 60vs60-at is :)
  • csige791
    #17832
    Szokott olyan lenni magyar szeron, hoy egyszerre 64 ember van fent es fasza rendes battle ? Tehát nem coop, hanem 32-32 user ossza egymast.
  • Icebird
    #17831
    Minimum ennyi embert ArmA2 alá!:)
  • blash
    #17830
    Napokig lehetne sorolni, hogy mit csinalhatna me'g a bis, de nem fog semmi ilyesmit.
  • Neoncsoves
    #17829
    Nincs valami ötlet fórum a BISnél, vagy valami modder csapatnál? Gondolok itt arra, hogy amikor valami nagyobb repülővel megyünk (MV22 vagy C130J) és ejtőernyős ugrás lesz, akkor lehetne a pilótának állítani a lámpát... tehát a piros lámpa a készülés az ugrásra, zöldre ugrás... ki lenne világítva a belső tere a repülőnek... és így lehetne felkészülni egy ugrásra, mert van hogy próbál a szerencsétlen pilóta beszélni h JUMP!!! de a sok idiota bent marad és a 15 emberből kiugrik kb 10...
  • Micsu
    #17828
    én is csak pár buggal találkoztam amit túl lehet éllni de ahogy haladsz előre a kampányban úgy csökken az fps :D
  • PhantomAss
    #17827
    kipróbáltam, kellemesen csalódtam
    nálam sokkal jobban megy mint az arma, és nem is találkoztam nagyon bugokkal
    ha ez így megy tovább ezt is megveszem :)
  • csige791
    #17826
    Na részt vettem az első játékban a magyar szerveren. Összesen 14 szer haltam meg abból kettő öngyilkosság volt :)
  • james007
    #17825
    én csak magyaról angolra alakító linket találtam
  • Icebird
    #17824
    Így a jó
  • tpM
    #17823
    Egyébként itt segíthettek a magyar verzión.
  • tpM
    #17822
    Megállítóerő. Egy M1911-gyel egy lövés mellkasra és vége :)
  • Neoncsoves
    #17821
    Innen