35049
  • james007
    #17820
    magyarosítást honnan lehet letölteni ?

    előre is köszi
  • DrRadon
    #17819
    Volt/van/lesz védelem, de én még nem hallottam olyan járékról, amiben nem lehet csalni.

    Egyébként jobb a vs ArmA2-ben mint az elődben, annak ellenére, hogy itt kissé nehezebb egy lövésből frag-et szerezni. Valahogy mindenkinek vastagabb a bőre és ezért nehezebb kilyukasztani. Szóval, lehet hgy több vérpistike fog rákattanni a multizásra, ami több csítert is jelent. Majd írtjuk őket. Anti-csít csíttel.
  • DrRadon
    #17818
    Pláne, ha valamelyik BIS fejlesztő az, aki egy kis mókára vágyott (akkor dupla kínzás:) )

    Pont azon röhögtünk vargosszal, hogy miért van az, hogy coop-ban néha, elvétve olyan élethű az AI (kihajol, fedezékbe bújik, rálősz és menekül), aztán rájöttünk: néha fellopakodik egy-egy BIS által fizetett játékos és az AI bőrébe bújik.
  • ekre
    #17817
    ez nem jó hír :(
    nincs semmilyen csíterek elleni védelem a játékban? vagy idővel úgyis otthagyják, mert "szar és kübbenis a kóóóda kiráj!!!" - nyelvtani hidakba nem belekötni, direkt írtam pistike stílusban - és akkor marad a normális közönség?
  • Solt
    #17816
    Aljas módon megtudnék kínozni egy ilyen kis gyíkot...
  • DrRadon
    #17815
    Átlőnek a falon, akárhol vagy (spawn, bunker, tökmindegy), mindenki keresi őket de sehol sincsenek, aztán nagy összefogás, kickelés és mehet tovább a játék.
  • Icebird
    #17814
    Könyörgöm, akasszuk fel!:)
  • PhantomAss
    #17813
    aha!
    köszi
  • Solt
    #17812
    Neeeeeeeee.... hogy? Mit csinálnak?
  • DrRadon
    #17811
    ÉLJEEEN!!! Megjelentek az első csíterek a CTF mapokon. Nagyon boldog vagyok :(
  • Solt
    #17810
    directx március... ( talán )

    Kell a directx9 csomag a Vista alá...
  • PhantomAss
    #17809
    hali
    leszedtem a demót, de nem indul el: x3d audio dll nem található
    van vkinek ötlete?
    (vista 32)
    köszi
  • Micsu
    #17808
    7900re én még a demot se töltöttem volna le
  • DrRadon
    #17807
    Hát te merre jártál az elmúlt néhány évben? Mindegy... zanzásítva összefoglalom: 7900GS után nem 100.000-nél kezdődik a következő szintű VGA.
  • EK1TEP
    #17806
    Megvan a játék.
    Én nem tom mi baja van de egy hajón vagyok azt van pár ember azt kész semmit nem tudok csinálni!
  • Csokis
    #17805
    Kipróbáltam végre a demót. Egész jó játéknak tűnik, de valami rettenetes bugos. Már a gyakorló küldetést se tudtam megcsinálni, mert beragadt, mikor fel kell venni egy sebesültet. A multi közben lefagyogat. De jónak tűnik, nem adom fel.
  • Solt
    #17804
    Katonás rend és fegyelem... még a felettesek is figyelnek! Tán meghaltam, ez meg a mennyország? :D
  • [NST]Cifu
    #17803
    Megkérnék mindenkit, hogy normális hangnemben próbáljon fórumozni, ha meg valami nem tetszik neki, menjen szépen máshova!
  • Solt
    #17802


    Egyébként, ha már a sor eleji kezdésed nagy betű, a solt miért kicsi? Tudom, hogy utálsz, na de ennyire? :D
  • m1c1mack0
    #17801
    Dolgozom az ügyön solt.
  • Solt
    #17800
    Uninstall! Ezzel a címerrel pedig ami a logódban van, illene kultúráltan viselkedni!
  • Solt
    #17798
    Nincs, de ezt most fejezd is be. Ott a demo, vagy olvass vissza jó sokat... Megjelent, nincs több warez a fórumban...
  • Balazs15
    #17797
    bráháháhá de jol fut ez a szar....és ezé vegyek 100 ezres videokarit...a nagy lofaszt
  • Falcon87
    #17793
    Szerintem olvass vissza...
  • kelemenlajos
    #17792
    esetleg ha csak kipróbálnád akkor arra ott a demo. Még kicsit frisebb is mint az utolsó patch-el a játék :)
  • ekre
    #17791
    nézd meg ezt a linket, így menni fog!
  • kelemenlajos
    #17790
    de valahogy biztosan megoldható
    de itt nem fogunk neked segíteni, mert a boltokban már kapható.
    8000 Ftért.
    Tessék elmenni megvenni.
    Főleg ha megy a gépeden, mert akkor nem lehet neked akkora érvágás az a pénz ;)
  • ekre
    #17788
    gns genesis-re utal, így emiatt sajnos nem. a játék már megjelent, pár hete még lett volna help, de így már nem.
  • ekre
    #17786
    no, a demó frissebb, mint a retail.
    lehet nyelvet váltani (woooot), AA állítható a beálíltásoknál (szal nem kell a configban állítani, árnyék is marad :)), meg nekem gyorsabbnak tűnik.
    Ohara írta, hogy terveznek egy gyors hotfixet, ami a retailt a demó szintjére hozza (verziószám tekintetében :))
  • Solt
    #17785
    Az alábbiak közül amit még nem tettél meg, azt tessék végrehajtani katona! :)

    - CCC-ben a ventilátort rögzíted mondjuk 75%-n. Nem hiszem, hogy melegedés, de biztos ami tuti.
    - Rakd fel a legújabb directx-t.
    - Rakd fel a 9.6-s drivert, de a régit rendesen tessék eltávolítani. Uninstall, újraindít csökkentett módban, driver cleaner, újraindít, telepít.
    - Minden beállítást tegyél alacsonyra a játékon belül.

    Ha ezek után is ilyen, megyünk tovább! :) Hajrá... ;)
  • Scottt
    #17784
    Win XP pro, hogy pontos legyek^^
  • macleody
    #17783
    Vedd lejjebb a grafikát.
  • Scottt
    #17782
    SAPPHIRE HD4830 512MB GDDR3 HDMI PCIE
    9.5ös Catalyst
    Win xp 32bit
    Csak ebben az egy játékban másban nem(Arma 1ben sem)
  • Solt
    #17781
    Milyen vga? ( típus is )
    Melyik driver?
    Milyen op rendszer?
    Csinálja más játéknál is, vagy csak itt?
  • Scottt
    #17780

    Ez a hiba mester úr,és eléggé bassza a csőrömet..Általában városok közelében jelentkezik meg amikor helizek^^
  • tpM
    #17779
    Gyönyört!
  • Falcon87
    #17778
    Holnap megjön az én saját örök egyetlen ArmA2-m is
    Addigra beszerzek egy normális mikrofont is, és remélem majd láttok engem is gamelni a szerveren :D:D De várom már... mit várjak a játéktól?
  • Csokis
    #17777
    Még demó letöltési linkek:

    Computergames
    V2.Fi
    Games On Net
    Gamershell
    Rapidshare
  • Micsu
    #17776
    várni kell egy új driverra amiben már van arma2 opt + még 1-2 új pöcs és jó lesz
  • werkfilm
    #17775
    ez már jobban fut elvileg mint a német vagy ne várjunk csodákat?