35049
  • macleody
    #17900
    Ugyehogyugye? :)
  • Falcon87
    #17899
    Megjött a játék. Hát ez irtó fasza :D asszem hajnalig ezzel tolom majd... Majd kipróbálom neten is.
  • Beni521
    #17898
    hianyzik egy .dll elofurdul. www.dll-files.com kikeresed amit kapsz a hibauzenetbees szepen berakod a jatek fokonyvtaraba. nalam eddig mindig mukodott (CoD4-nel, Warhammer Online-nal, Warhammer Battle March-nal pl) :)
  • sWbFII
    #17897
    Jó már különben se érdekes :D
  • Solid Snake
    #17896
    Ne is
  • sWbFII
    #17895
    Üdv fórumozók, visszaolvastam pár oldalt, de nem találtam:
    elötte megkérdem: warezről ne is kérdezzek mi?
  • csige791
    #17894
    Beszámoló:
    Kétnapi aránylag intezív -közben megnéztem egy fóka kiállítást (állatkert) - játék után a következő a mérlegen:
    Kurva sokszor meghaltam, és sikerült kilőnöm 1db T72-est egy valamilyen amcsi tankkal, de ez tök véletlen volt. De ennek ellenére szerintem iszonyat nagy game ez, minden percét élvezem még úgyis, hogy jóféle videokari megrottyant és valami retek szar van a gépben ami miatt minimum grafikán is picit akad. Ja igen , foglaltam zászlót is viszont ott nem volt ellenség. :)
  • w77d
    #17893
    nna akkor holnap meglepem vele magam :)
  • xido
    #17892
    b)

    mindig így van
  • lee56
    #17891
    a) szar csomagot szedtél le
    b) valahol a csomó cab fájl közt van egy DXSETUP.exe
    :)
  • Molnibalage
    #17890
    Hogyan? Letöltöttem egy 2009 márciusit, de csak egy rakás cab fájlt csomagol ki.
  • tpM
    #17889
    Sokkal jobb mint az 1.
  • tpM
    #17888
    Addon/Modkezelő leírás
  • w77d
    #17887
    sziasztok! érdemes megvenni az ARMA2-t?? van olyan jó hangulata és realisztikus annyira mint az első rész??
  • Micsu
    #17886
    ha jó tudom directxet kell firssíteni
  • Ati810
    #17885
    Hello.
    Addon-t (jármű, fegyverek, map-ok stb.), hogy lehet a játékba tenni ?
    A válaszokat előre is köszönöm.
  • Molnibalage
    #17884
    Leszedtam a demót. Futtatáskor az eredmény.



    Ötlet?
  • Nesu
    #17883
    Szal csak annyit keress egy sarkot és rázd ki nehogy egy csepp bennt maradjon Baby !Olvass a sorok közt ,az nVidia vezérlőpult arra van ,hogy kiszürd amit lehet szoftveresen
  • ekre
    #17882
    patch 1.02.58134 itt
  • BladeW
    #17881
    Hat... nem egy COD az biztos. En meg a demoval szorakozok, de mar 2. fokozaton elegge megizzaszt az AI. Voltam multiban coopban, de ott is szivtunk mint allat. Szoval addig orulj amig nincs sok ellen :)
  • EK1TEP
    #17880
    Én nem tom milyen játék akar ez amúgy lenni de a kampányt csinálom most kell behatolni ha jól emlékszem valami csernuska városba... esik az eső az elején.
    Na szaladok mint a nyúl pár ellenség akad mint állat kb 15FPS lelövöm az embereket azt semmi nagy akció háború feeling sehol.Ennek ilyenek kell lennie?Alig van ellenség!
  • kokos
    #17879
    A demo multi az katasztrofa!A teljesben is ?
  • EK1TEP
    #17878
    Hát a fagyás az játék hiba jellegű.. hibát észlelt leállt... lefagy és egyszer csak kiírja...
    Portalanítva nemrég volt!
  • kelemenlajos
    #17877
    Házban nincs meleg?
    Nem porosak a hütő felületek?
    Kieg táp rajta van a videókártyán (ha kell hozzá)?
    Háttérben fut valami program?

    Milyen jellegű a fagyás (kékhalál, feketeképernyő,van-e közben hang)?

    Részletesebben mert itt senki sem mentalista :)
  • benkoszabi
    #17876
    a demóban belőttem egy eléggé látványbarát beállítást..azaz a látótávolság 2000...de ezt még 1500-re is levenném....az árnyékok minőségét is levettem, sztem egy játékban grafikai szinten nem pont az árnyékok meghatározóak....a többi beállítás mind Magas, árnyék alacsony...illetve a szűrést és az élsimítást is nagyon le vettem...de nem is hiányzik hogy megmondjam őszintén....na mindegy, nekem ez a látvány bőven megteszi, így is szép...

    ...csak az a baj, hogy 15-19 FPS körül ingadozik a teljesítmény...kevés nagyon tudom, de ennek ellenére mégsem szaggatt!!!! picit mintha lassított felvétel lenne....és igazából én megelégednék 25-30 FPS-el bőven.....ezt ki lehet szerintetek hozni a játékból 2300Mhz-ről 2,8 vagy 2,9Ghz-re való tuninggal? meg jó, talán még memóriára is költenék....de elsősorban a proci izgat...sztetek? nyerhetek 5-10 FPS-t proci húzásával?
  • tpM
    #17875
    Majd, ha meglesz a játék :(
  • Scottt
    #17874
    Lényeg, hogy fut:D
    Tempus mikor lesz már hang mod?^^
  • EK1TEP
    #17873
    4800+ @2500MHz-es proci, 4GB ram
    Windows 7, nincs húzva semmi, catalyst 9.6
  • DOGMAN
    #17872
    RAM memória? Proci? Oprencer? catalayst verzió? húzva vane proci, vagy ram, ha igen elég-e nekik a beállított feszültség a BIOSban?
  • DOGMAN
    #17871
    De mondta :D
    Mivel mindenképp a video-ram hibájra vagy annak hibás kezelésére utal a hiba képe. Többen is mondták, hogy vagy mem-et növelsz ha AGP vagy csökkented a minőséget hogy kevesebb rammal is beérje, vagy jobban hűtöd a kártyát.
    Végülis mind1 hogy mi lett mondva az a lényeg hogy rájöttél hogyan jó!
  • EK1TEP
    #17870
    Nekem állandóan kifagy a játék + nagyon sz*rul fut!
    HD4850-es kártyám van és kb 20FPS-el megy!
  • Scottt
    #17869
    Köszi(úgy néz ki szoknom kell ezeket a beállításokat mert így jónak látszi^^)
    Radon:Azt nem mondtad, hogy próbálgassam alacsonyabb beállításokkal na mindegy lényeg, hogy eddig jó volt:D
  • DrRadon
    #17868
    Az mi? Nem hallottunk még róla.
  • tpM
    #17867
    Bár lehet erre is csinálok FX-szet, 1-nél sikeres volt :)
  • tpM
    #17866
    ACE2
  • Neoncsoves
    #17865
    zsír:D
  • DrRadon
    #17864
    Aha, ez Armában is szokott visszhangozni :)
  • Neoncsoves
    #17863
    kedvencem az volt amikor OFPben valamelyik hülye mindig nyomta a "MIKO"-t... meg tele volt a térkép MIKO-val xD
  • kelemenlajos
    #17862
    Srácok, milyen modokat/addonokat terveztek támogatni?
    lesz saját pack mint asszem ofpflasnél, vagy vártok inkább valami faszán összegyúrt gigamega "kész picsa/meleg málé" jellegű csomagot?
  • DOGMAN
    #17861
    Tényleg ki emlékszik még arra, hogy kicsoda "Kapi az ölő" ??? :D:D