35049
  • Scottt
    #18460
    Rock and Roll uraim éljen a sereg
  • Gascan #18459
    Szerintem egyáltalán nem nehéz a repülés - nekem csak billentyűzettel a legjobb.. csak egy picit komplexebb mint az arcade játékokban, de félóra alatt simán belejössz

    Honnan szeditek, hogy valósághű fegyverszimulációk??? Szerintem nem erre gyúrtak, hanem inkább arra, hogy a lövedékröptávok és az áthatolások a különféle anyagokon rendben legyenek. Szerintem nem fegyverhez vannak igazitva nagy részben, inkább úgy hogy 5.56-os lövedék, 7.62-es stb. Ilyen irányban a fejlesztés is egyszerűbb, és az addonoknál sincs gond, ha valaki új fegyvert kreál, mivel a töltény határozza meg a hatékonyságát.
  • Gascan #18458
    lehet valaki elfelejtette leszedni a falról miután szétosztották a régi nagymagyarországot :)
  • Solt
    #18457
    Neeeeee... ez tényleg benne van? :D Koordinátákat kérek... zarándok hely lesz! :D:D:D Hát ez kész... :D
  • [NST]Cifu
    #18456
    Ahogy már páran írták: van demo, tölsd le, próbáld ki. Ha nem jön be, akkor ne erőltesd, ha átjön a hangulat, akkor uccu neki.

    Sajnos az ArmA2 folytatja az OFP/ArmA hagyományokat. Páratlan a maga nemében, mert egyetlen más játékban sem izlelheted meg milyen az, amikor 100km-et autózhatsz hegyen-völgyön át, miközben több mint száz AI egység repül/gurul/rohan melletted. De sajnos rengeteg apróbb-nagyobb bug, korlát és hiányosság tudja elrontani az ember kedvét. Ilyesmi a bizony a kelleténél többször bebugzó scriptek esete, ami miatt egy küldetést nem tudsz befejezni, a veled szemben előnyben lévő AI, a valósághűnek kikiáltott, ám mégsem valósághű fegyverszimulációk, stb.

    Ám ismét: a maga kategóriájában nincs jobb nála. Pont.
  • w77d
    #18455
    hoppá :D
  • ekre
    #18454
    hogy mikre lelhet az ember az arma2-ben :)

    http://www.g-g-c.de/forum/attachment.php?attachmentid=2663&d=1242335461
  • Sponnyabob
    #18453
    Sziasztok! Szeretném megvenni a játékot csak nem agyok benne hogy ez a nekem való játék. Kérdésem lenne hogy kb mennyire nehéz mer már nagyon elegem van az arcad játékokból viszont a szimulátorhoz meg béna vagyok. Szóval szerintetek érdemes beruházni rá mi a véleményetek a játékról? Ja és plvastam hogy a repülők irányítása elég nehéz ha nincs hozzá megfelelő játékkonzol ez mennyire igaz vagy meglehet oldani billentyűzetről is a repülést? Köszi a válaszokat!
  • Gascan #18452
    az utóbbi héten nem láttam többet 10 embernél a szerveren..
  • w77d
    #18451
    nálam olyan majdnem és a tűrhető szint között fut. nálad ennél rosszabbul fog...
  • DOGMAN
    #18450
    "Ezekben a pillanatokban "szerzem be" a játékot"

    Letöltöd a demót azt kipróbálod. És máris megtudod jól fut-e nálad.
  • Laci82
    #18449
    Sziasztok.
    Ezekben a pillanatokban "szerzem be" a játékot
    Szerintetek nálam jól futna?
    Konfig alant leledzik
  • DOGMAN
    #18448
    Azért mert valószínűleg az AI eszei meg a proceszort nem a grafikai számítások...
    Nekem négymagos procim van meg Ati4850-es, ha egymagam repkedek vagy multit nyomok, átlag 60 fps van, néhol(sok háznál) leesik 40-ig, viszont a single köldetéseknél nekem is sokszor lemegy 20-ra is..
  • csige791
    #18447
    Minden este van játék az arma.hu szerveren. Jelszó: magyar
  • a.carkey
    #18446
    Jaja. Ezen én is röhögtem. Nem kicsit furcsa ...
  • rogan99
    #18445
    Mivel a Vörös aratás küldi alatt csak 20 fpst produkált a játék levettem 1920x1200-ról a végén már 1280x1024-re és tök ugyanannyi fpst kaptam. Ilyet se láttam eddig.
  • blash
    #18444
    "Egyébként nem is tűnik olyan borzasztónak a gépigény. Ati 4870-es karival, 2 magos E8600-os procival, meg 4GB ddr3 rammal szépen elfut, majdnem tök maxon..."

    Mik a pontos beallitasok, illetve melyik kuldtesekre erted. Esetleg Frapsszal vagy FPS Counterrel szamositva a "szepen futas".
  • Gascan #18443
    Egy Arma2 Magyar community estre lenne érdeklődés? Össze kéne verbuválni minél több magyar Arma2 játékost egy előre megszervezett est időpontjára és együtt játszani egyett... vagy már van ilyen és lemaradtam róla? :)
  • Solt
    #18442
    A pecs után nincs már filrate... 3d beállítás van, vagy mi a kuki...

    Szóval Papa01, azt lődd be annyira, amennyi a natív felbontásod is...

    Nálam megy a TrackIr rendesen... frissítsd a szoftvert, illetve a cfg-ben engedélyezd a TrackIr-t...
  • Hogthar
    #18441
    a videóbeállításoknál a fillratet tedd 100 asra vagy annál nagyobbra.

    Valakiek sikerült arma 2 höz belőni a FreeTrack TrackIR jét?.. mert nálam nem müködik..
  • Papa01 #18440
    Sziasztok!

    Nagyon szuper az ARMA 2, egy gondom van vele,hogy a távolabbi objektumok, területek elég homályosak, nem elég élesek..És itt nem a messze lévő hegyekre gondolok, hanem pl, egy 100 méterre lévő tehénre...

    Nálatok nincs, ilyen probléma?


    Köszönöm a segítséget!
    Papa01
  • kokos
    #18439
    Hali!Van valami módja annak,hogy lehet tüzérséget beletenni a szerkesztőbe?Pl:x-y helyre,vagy térképen kijelölni a helyet,hogy hova menjen a tüzérségi támogatás!
    Ha valaki tudja megoszthatná tudását.Kösz!Jó lenne
  • macleody
    #18438
    Na jó, ne offoljuk tele a totyikot :)
  • Solt
    #18437
    Én! :D Nem véletlenül írtam fekete sereget... a töki meg az én hülyeségemhez hozta a logót... nem köll... még a végén valaki összemossa! :))

  • w77d
    #18436
    ezaz XXD
  • macleody
    #18435
    Ki beszélt itt erőszakról? Natural szeleksön :)
  • tpM
    #18434
    igen uram, elnézést uram :D
  • Solt
    #18433
    Még írtam is msn-n, hogy a Turult és az Árpád sávot még viccből sem keverjük erőszak mellé ugyé? Nincsenek ezek a jelképek eléggé lejáratva? Viselkedj a logódhoz méltóan, különben leveszem rólad a kezem! :D
  • tpM
    #18432
    muhahaaa 2 új klántárs? :D
  • Solt
    #18431
    Úgy valahogy! :D
  • w77d
    #18430
  • macleody
    #18429
  • werkfilm
    #18428
    g2play.net -en csak 15 euro az arma2 cdkey, 12 a német vágott változat.
  • tpM
    #18427
    ment hozzá kép, de nem rakta be :)
    http://i263.photobucket.com/albums/ii157/tpM91/logo/ATKLogo1.png
  • macleody
    #18426
    Na ja. Ez nem hangzik túl jól :D
  • [NST]Cifu
    #18425
    Modern Magyar Tajgetosz! :D
  • [NST]Cifu
    #18424
    Elméleti síkon lehetséges lenne ilyen profizmus, de sajnos a játék egyik hibája az, hogy az AI kissé vérprofi. Esetfüggő, már nem olyan, mint az OFP-ben, de sajnos még mindig túl pontosan lő, még akkor is, ha a skillje nincs felturbózva.
  • tpM
    #18423
    Fekete Sereg?
    ...
  • Solt
    #18422
    Alakítsunk valami fekete sereget... esténként járőrözünk, és rendet rakunk! :D Aki nem felel meg az elképzeléseinknek, azt kikiáltjuk evolúciós zsákutcának, felcipeljük a Gellért hegyre, oszt legurítjuk... pár évtized múlva hálásak lesznek nekünk! :D:D
  • tpM
    #18421
    Jó a kiképzés. Ennyi :D